[Elfogadva] George Rodriguez jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Opinum

Barangoló
Támogató
2021. 05. 09.
100
54
Eger
V4 karakter
Erwin Shaqiri
LV karakter
Kaffy Larocque
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< George Rodriguez >

Születési helye, ideje:
< Los Santos, 1998/03/12 >

Édesanyja lánykori neve:
< Emily Parker >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Rainbow BLVD. 158/B >

Hány éve él a városban?:
< 1.5 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretném kipróbálni a szerelő munka által nyújtott élményeket, valamint mindig is érdekelt ez a szakma. Tizenévesen pár barátommal szerelgettük/bütykölgettük a hátsókertben álló régi Pontiacunkat, és akkor eldöntöttem, hogy egyszer ennél a szakmánál fogok elhelyezkedni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Megbízható, intelligens személynek tartom magam. Szeretek hülyéskedni, amikor a helyzet úgy adja ki, jó fej, és tanulékony személyiség vagyok. Szabadidőm sok, ekkor általában az unalom fűz, ezért is jelentkezek az állásra. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Sajnos még nem. >

Előző munkahelye(i):
< Még nem volt, farmerként dolgoztam csak egy tanyán, és fuvarozó cégnél voltam futár. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< George Rodriguez >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 17843 >

Eddigi frakcióid:
< Nincs. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 2 éve kezdtem GTA V RP-n, ezután tértem át MTA-ra, aminek idén májusban 2 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretném kipróbálni a szerelő frakciót, írtam, hogy még nem volt ilyenben részesedésem, kiváncsi vagyok hogyan működik, ezenfelül erősíteni szeretném a csapatot. Csodálom a szerelőket, mennyi szabadidejük, és energiájuk van egyes embereknél, szeretném megismerni a csapatot, és a belső dolgokat. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szabadidőmben szolgálatban lennék, ami estefelé elég sok. Mint az IC résznél említettem megbízható, jófej, és hülyéskedő ember vagyok. Társasági személyiség vagyok, személyes véleményem szerint eddig mindenhol (V3 frakciók) be tudtam illeszkedni. Vannak hülyekérdéseim, és néha sok is tudok lenni... >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2021 október-november óta. >

Használsz-e TS3-at?:
< Nem használom gyakran, de le van töltve. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-5 óra. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Iskola időben 4-5 óra fele érek haza, így inkább azt válaszolnám hogy estefelé-este. Hétvégén, szünetekben akár reggeltől estig. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A második lehetőséget. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sokan Kaffynak szólítanak. Egy falun élek Heves megyében., viszont városba járok iskolába (Eger), bejárósként (kelek 5,00kor. :D). Van egy-két spanom/barátom akivel elkezdtük az LV-t, ugyebár 1,5 éve. LV előtt egy fél évig V3-on játszottam, ott voltam egy két illegális frakcióban, valamint rendvédelmi szervezetben is. Néha vannak ,,hülye" kérdéseim, és válaszaim. Gyorsan alkalmazkodok az emberekhez, viszont vannak akikkel nem nagyon találom a közös hangot. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Kingbtw

Kav1cs

Barangoló
2020. 07. 02.
112
115
Vásárosnamény
LV karakter
Chloe Martinez
Hali!
UCP előéleteddel és helyesírásoddal nincs gond, de egyes pontoknál bővíthetnéd válaszaidat.
Bővítésig:
TARTÓZKODOM!

TÁMOGATOM!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Opinum

Opinum

Barangoló
Támogató
2021. 05. 09.
100
54
Eger
V4 karakter
Erwin Shaqiri
LV karakter
Kaffy Larocque
Hali!
UCP előéleteddel és helyesírásoddal nincs gond, de egyes pontoknál bővíthetnéd válaszaidat.
Bővítésig: TARTÓZKODOM!
Szia!
Első sorban köszönöm a hozzászólásod! Bővítgettem amennyire tudtam, remélem így már elnyeri a tetszésedet.
 

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
18
LV karakter
Jack Qwanter
Szia!
Tartalmas lap lett és ha igaz az, hogy ennyit fent tudsz lenni akkor mindenképpen csak TÁMOGATNI tudom!
 
  • Imádom
Reactions: Opinum

Szecsöl

Pötyögtető
See Game Helpdesk
LV
2019. 01. 12.
524
208
22
LV karakter
Carlos Saitchel
Szia. Nemírtál rossz lapot. Ha tudod tartani suli mellett az aktívságod, akkor megérdemelsz egy esélyt. TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: Opinum

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Nem lett rossz lap, egy esélyt mindenképp megérdemelsz.
 
  • Imádom
Reactions: Opinum

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
411
310
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, tetszik a lapod.
Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Opinum

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.02.18. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Próba szerencse.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.