[ELFOGADVA] Gazmend Triger jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kunhegyesi füstgép

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 05. 20.
816
937
Kunmadaras
orszagostuningtalalkozo.hu
LV karakter
joe doug
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Gazmend Triger
Születési hely, idő: Koszovó, 1996.03.03
Telefonszám: +38-76-953-1778
Előző munkahelye(i):

Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): V-MAX ECU SP.

Távozás oka: Jelenleg is működik a vállalkozásom.
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Mindig is érdekelt a gépjármű szerelés, saját gépjárműveimet otthon szoktam peckelgetni, ezért kipróbálnám magamat élesben is!​
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Hajt a versenyszellem, igazi versenyző típus vagyok.​
Önéletrajz (6-8 mondat):

Üdvözletem! Gazmend Triger vagyok, és büszkén mondhatom, hogy az autók világa az életem részévé vált. Az évek során egyre mélyebben belemerültem a gépjárművek szerkezetének és működésének rejtelmeibe. A mechanika és a technika iránti szenvedélyem azonban nem csupán egy hobbi, hanem életem központi része.
Az autószerelő munka nem csupán szakma számomra, hanem életstílus is. Szeretek a garázsban dolgozni, megoldani a motorok bonyolultabb problémáit és a futómű finomhangolását. Az autók számomra nem csupán járművek, hanem élettársak is, melyeket gondosan ápolok és karbantartok, hogy mindig a legjobb formájukban szolgálhassanak.
Most pedig úgy érzem, itt az ideje, hogy csatlakozzam valami nagyobbhoz. A SeeRing szerelőtelepéhez kívánok csatlakozni, hogy szakértelmemmel és szenvedélyemmel hozzájárulhassak az autóipar folyamatos fejlődéséhez és innovációjához. Bízom benne, hogy együtt, a csapat erejével, még többet tehetünk az autók biztonságáért és megbízhatóságáért.
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen




OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Dani, 20, 2187
Játszott perceid: 176.747
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):

Hétköznap (15:00-21:00 között): 2-4órát

Hétköznap (12:00-15:00 között): Ilyenkor még dolgozok

Hétvégén (10:00-14:00 között): 2-4 óra ahogy a munkám engedni ez lehet több és kevesebb is.

Hétvégén (14:00-22:00 között): 2-4 óra ahogy a munkám engedni ez lehet több és kevesebb is.
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Link
Kitiltások (Kép az UCP-ről): Link
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Link
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?

Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): LVPE, NVRLFT Crew, Rudaj.

Távozás oka: LVPE: Ekkor kaptam a az 1hónapos bant, ezért lettem kirúgva, NVRLFT Crew: Kilépés, Rudaj: Nem volt megfelő a karaktertörténemet a leadernek.
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen

TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen

Működőképes mikrofon: Igen
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Dánielnek hívnak jelenleg a 21. életévemet fogom betölteni. Jártas vagyok az informatika világában, jelenleg informatikai rendszerüzemeltetői képzést végzek, emellet ebben a szakmában is dolgozom. Hobbijaim: gépjármű bütykölés, labdarúgás (régen hivtalatosan igazolt sportoló voltam, de felhagytam vele), távolba nézés, függőségeim: szerencsejáték, hiperaktivitás (túl sok beszéd). A való életben is hajt a versenyszellem ám de a lustaság is nagy szerepet tölt be nálam, ezáltal törekszek mindig a legjobb és legprecízebb lenni mindenben, néha kisebb-nagyobb sikerekkel.​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen
 

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
586
1 087
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELFOGADVA


Az alábbi időpontok egyikén kérjük jelenjen meg a személyes elbeszélgetésen.
2024.04.09 18:00 - 19:00
2024.04.11 18:00 - 19:00​

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag felé!

((Meghallgatáson megbeszéljük, hogy milyen feltételek mellett kerülhetsz be.))

Sok sikert kívánunk!


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.