[ELFOGADVA] Gawith Snuff jelentkezése LVMS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NinoBrown

Zöldfülű
2020. 03. 24.
176
231
LV karakter
Dubravko Rajkovic
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
< Gawith Snuff >
Születési hely, idő:
< Los Santos, 1985.06.17. >
Telefonszám:
< 38761144855 >
Állampolgárság(ok):
< Amerikai >
Előző munkahelye:
< Asztalos, családi vállalkozásban >
Betöltött pozíció:
< Osztályvezető >
Mettől-meddig dolgozott ott:
< 2013-2020 >
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
< Túlságosan monoton és fárasztó volt. >
Milyen végzettséggel rendelkezik?
< Asztalos, Egészségügyi gyakorlatvezető >

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
< Kövesdi Kornél >
Életkorod:
< 16 >
Mesélj magadról pár mondatban:
< 16 éves vagyok, hobbim az autóépítés, focizás. Közvetlen beszélgetőtárs vagyok, könnyen szerzek barátokat, illetve nagyon értek az autókhoz. Azért is jelentkezek LVMS-be, mivel IRL nemsokára jogsizok és ehhez kell az egészségügy, innen talán szerezhetek egy kis plusz tudást. >
Mióta játszol az SGS szerverein?
< Nemrég kezdtem, viszont ezelőtt már RP-ztem más szervereken. >
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
< https://imgur.com/NPoyCXC >
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
< https://imgur.com/1E06sWg >
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
< https://imgur.com/xipJYOE >
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
< Számomra kicsit unalmassá vált a civil élet a szerveren, így szerintem több lehetőség van RP-re. >
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
< Még nem. >
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
< Segítőkész, kötelességtudó, hivatáshű >

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<
A nyílt törés azonnali műtétet igényel. Az orvosi ellátás szerves részét képezi a sérült terület alapos tisztítása, maga a törés helyreállítása, a megfelelő vérellátással bíró lágyrészfedés kialakítása. A seb kezelése nyitva történik, a zárás második lépcsőben, szintén műtéti úton kivitelezhető.
A zárt törések kezelése egyszerű esetben konzervatív, amely valamennyi ideig tartó gipszkötés viselését jelenti.
>

Vérzés típusok?
< Artériás, Hajszáleres, Vénás >
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
< Nem kábító hatású: aszpirin, paracetamol, stb. (vény nélküli)
Kábító hatású: morfium és származékai >

Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
< A mentőtiszt:speciális felsőfokú egészségügyi képzettséggel rendelkező eü-i dolgozó. A mentőorvos a nevében is szereplő ORVOSI diplomával rendelkező eü-i dolgozó. Általában a kórházakban belgyógyászati szakorvosok vállalnak a mentőnél szolgálatot. >
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
< CT: A CT (computed tomography) vizsgálat a testen áthaladó röntgensugarakkal történik, amelyek a test különböző szöveteiben különböző mértékben nyelődnek el. Az így szerzett adatokból rajzolja ki a számítógép az orvosok számára számos információt közlő képeket.
Defibrillátor: Egy elektromos áram keltésére alkalmas orvosi készülék. A defibrillátorral rövid ideig tartó, néhány amper erősségű áramot lehet előállítani. A szív elektromos ritmuszavarait csaknem pillanatszerűen megszüntetheti.
Pacemaker: Szívritmus-szabályozó, egy implantátum, amely elektródákkal kapcsolódik a szívhez, és saját elektromos impulzusaival vezérli a szívizmok összehúzódását. >

Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
< Úgy gondolom, képes vagyok a feladat teljesítésére. >
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
< 40-50 FPS >
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
< Igen, elfogadom. >
 

Kecsii

Aktív fórumozó
2019. 02. 27.
228
148
Debrecen
LV karakter
Bernard Hammond
Szép napot.
a Lapod viszonylag rövid lett az OOC részben, a szituációs kérdéseknél
Durva másolást vélek felfedezni. én értem hogy a legjobb lapot szeretnél írni de akkor legalább saját szavakkal kellene ezt megoldani nem a Ilyen olyan oldal ról szószerint kimásolni az egész szöveget. Ctrl + c vel.
a lap elején láttam benned esélyt, de így sajnos Nem tudlak támogatni.
CT: A CT (computed tomography) vizsgálat a testen áthaladó röntgensugarakkal történik, amelyek a test különböző szöveteiben különböző mértékben nyelődnek el. Az így szerzett adatokból rajzolja ki a számítógép az orvosok számára számos információt közlő képeket.
Defibrillátor: Egy elektromos áram keltésére alkalmas orvosi készülék. A defibrillátorral rövid ideig tartó, néhány amper erősségű áramot lehet előállítani. A szív elektromos ritmuszavarait csaknem pillanatszerűen megszüntetheti.
Pacemaker: Szívritmus-szabályozó, egy implantátum, amely elektródákkal kapcsolódik a szívhez, és saját elektromos impulzusaival vezérli a szívizmok összehúzódását.

sign.png
 

NinoBrown

Zöldfülű
2020. 03. 24.
176
231
LV karakter
Dubravko Rajkovic
Szép napot.
a Lapod viszonylag rövid lett az OOC részben, a szituációs kérdéseknél
Durva másolást vélek felfedezni. én értem hogy a legjobb lapot szeretnél írni de akkor legalább saját szavakkal kellene ezt megoldani nem a Ilyen olyan oldal ról szószerint kimásolni az egész szöveget. Ctrl + c vel.
a lap elején láttam benned esélyt, de így sajnos Nem tudlak támogatni.


sign.png

Értem, ezt elfogadom, viszont annyira nem ástam magam a témába bele IRL, hogy részletesen be tudjam mutatni ezeket.
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
823
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Gawith Snuff,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel minket 04.12.-én 13.00-kor TS-en(LVMS váró).

Abdul Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Azure és NinoBrown
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.