[Elfogadva] Freddie Reyes

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NotHorcsog

Zöldfülű
Támogató
2021. 05. 11.
159
116
V4 karakter
Kendal Trafford
LV karakter
Freddie Reyes
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Freddie
Középső név: -
Keresztnév: Reyes
Születési hely és idő: Las Venturas, 27.03.1986
Anyja leánykori neve: Kierra Reyes

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-990-8308
E-mail cím: freddiereyes@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Régóta az egyik vágyam, hogy taxis lehessek, hisz szeretném kipróbálni magamat ebben is. Véleményem szerint teljes mértékben megfelelő vagyok rá, csakis rajtam múlik a bekerülésem sorsa.

Miért pont önt vegyük fel?
Szeretek emberek között lenni, és csapatban dolgozni más emberekkel, mert akkor többmindent érünk el, mint különálló emberekként.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka egy munkahelyen egy olyan dolog aminélkül egy cég nem működhet. Egy csapatként többet tudunk elérni, mint egymagunk, ezért ez sok helyen tud kulcsfontosságú lenni. Ha egyértelmű a cél akkor a munkának összehangoltnak kell lennie, hisz akkor nem érhet a csapat célba. A nyitottság is egy létfontosságú dolog mint vezetőként, mint alkalmazottként.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Bálint




Hány éves vagy?

18



Hány játszott perced van?

39.103



Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)




Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen, voltám már a Las Venturas Parking Enforcement-ben.



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Nem annyira tetszett a légkör, feszült volt (számomra) a frakció hangulata. A feszültséget valószinűleg a v4 mod bekerülése hozta, mert még a leaderek sem szoktak hozzá a rendszerhez akkor.



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Az autóimra büszke vagyok, hogy meg tudtam magamnak őket teremteni.



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

2-3 órát, de ez függ az aznapi kedvemtől is, de aktív leszek!



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: X

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Szeretnék egy csapat gyökeres tagja lenni, segíteni egymásnak a fejlődésben minden szinten. Már voltam egy szerveren taxis, szóval van valamennyi tapasztalatom ezzel kapcsolatban, és nyílt vagyok minden szempontból akármiről lehet szó.



Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Sziasztok, Bálint vagyok, 18 éves. Sopronban lakom, tanulóként már nem tevékenykedek semelyik iskolában, mivel tavaly májusban ballagtam el a szakmunkás iskolából. A videójátékozás mindig is az életem része volt, és még sok ideig az is lesz, az RP világába lassan 6 éve cseppentem bele pár haver által. Mint előbb is említettem voltam már egy taxis frakcióban egy másik szerveren, ott sikerült elég jó eredményeket elérnem hívások és bevétel szempontjából. Az ottani tudásomat amit megszereztem bele tudom fektetni ebbe a frakcióba, persze ha elfogadásra kerül a lapom. Minden jelentkezőnek sok sikert kívánok, és köszi hogyha elolvastad a lapomat!









Aláírás: V. Bálint / Freddie Reyes





Kelt.: 04.06.2024



 
Utoljára szerkesztve:

Nektarin1

Barangoló
Támogató
2023. 07. 11.
79
143
Sopron
LV karakter
Bonita Manzano
Hali! Átolvastam a lapod, szépen megfogalmaztad. Párszor láttalak már itt-ott, szívesen látnálak a frakcióban is! Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: NotHorcsog

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.06.18. 18:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Alaposan készülj fel a meghallgatásra.


Thomas Timoshenko
Deputy Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.