[ELFOGADVA] Franklin Blackwell jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kendevagyok

Újonc
2020. 05. 20.
17
33
V4 karakter
Aiden Ross
LV karakter
Franklin Blackwell
V2 karakter
Franklin Blackwell
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Blackwell>
Középső név:<->
Keresztnév:<Franklin>
Születési hely és idő:<Las Venturas/San Andreas 1990.10.10.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas, Perth St. 37>
Állampolgárság(ok):
<amerikai>
Nem:

Férfi [ X]
Nő [- ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Orvosi Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Medical University of Las Venturas>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Állattenyésztő>
Munkaviszony kezdete és vége:
<6:00-14:00>
Munkaköri leírás:
<Egy nagyobb farmon dolgoztam, mint állattenyésztő.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nem ez a nekem való munka.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Kende>
Életkorod:<15, Októberben töltöm a 16-ot.>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<4 éve>

Mesélj magadról:
<Kendének hívnak, 2005-ös születésű vagyok. Ragályon, egy kis faluban nevelkedtem 12 éves koromig, majd Miskolcra költöztünk, egy szép környékre. Ide járok iskolába, egy hat osztályos gimnáziumba, a Lévay-ba. Hobbim volt a focizás, amit sikerült 8 évig szeretettel csinálnom, sajnos sérülésem miatt abba kellett hagynom. Azóta elragadott magával a számítógép és a játékok világa. Leginkább MTA-zok, CS:GO-zok és olykor-olykor LOLozok. Egy könnyen beilleszkedő és kedves embernek tartom magam, viszont válogatós és őszinte is szoktam lenni.>
Mesélj a karakteredről:
<Franklin Blackwell egy Las venturasi vagány srác, aki nem hanyag munkáról híres. Imádja az autókat, még 18 éves korában a felnőtté válás kezdetét egy autóban töltötte ugyanis, autóversenyző volt. Sorra nyerte versenyeit, szerte a városban elterjedt a "villám Franklin" beceneve. Orvosi pályáját 20 évesen határozta el mikor is barátja, aki mellette ült, mint navigátor életét vesztette az egyik versenyen. Franklin egy hajtűkanyarba vesztette el a kormány felett az uralmát, majd egyenesen egy kőnek ütköztek. Franklin bárhogy is szerette volna megmenti barátja életét, nem tudta. Egy percig sem tétovázott, mivel egy napra rá megírta a jelentkezését a közeli Orvosi egyetemre. Második próbálkozásra felvették, és nagyon szép eredményekket ért el ott léte alatt. Egyik nap, mikor ment az Egyetem felé egy összeesett nénit látott, a járda szélén, Franklin odaszaladt és kisebb-nagyobb szerencsével megmentette a közel 70 éves öregnéni életét.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Még nem voltam a szerveren, egyetlen egy frakcióban sem. Ennek egy oka volt, mivel elsőnek szerettem volna megismerkedni az itt lévő szabályzattal, és egy kevéske pénzt is szerettem volna összegyűjteni.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Szerencsémre, lehetőségem volt a seemtav2 szerverén mentőst rpzni még régebben.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Nagyon megtetszett az egészségügyi rp a v2-es szerveren, úgy gondoltam itt is hasznos tagja lehetek a frakciónak.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algopyrin, Aspirin Ultra, Nurofen, Dolowill>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Eszméletlen állapot, decollement sérülés, nyílt törés, Áramütés>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<szirénával kiérkezek a baleset helyszínére. Hozom az esettáskát magammal és elkezdem a sérülés helyét még jobban behatárolni és megvizsgálni. Ha látom hogy a sérülésnél alakul ki vérzés, akkor ott a helyszínen lefertőtlenítem azt és elállítom a vérzést. Még a mentőkocsiba tevés előtt stabilizálom a sérült kezét. Beviszem a kórházba, megröntgenezem a könyökét, és ha törés látható a képen, akkor a legmegfelelőbb technikával járok el. Azaz begipszelem a kezét.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.07.04.
Aláírás: Franklin Blackwell
 

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia,
Komoly lap lett
Sok sikert
 

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png



Tisztelt Franklin Blackwell,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy próbát megér. Várunk egy rövid meghallgatásra Vasárnap(07.11.) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Paki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.