[Elfogadva] Frank Hooren

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren

Taxi-1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Hooren
Középső név: N/A
Keresztnév: Frank
Születési hely és idő: LV General Hospital,8-11 Alpa St. Las Venturas 1994.04.15
Anyja leánykori neve: Karen Biersack

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612006443
E-mail cím: frank.hooren@seelv.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Szerintem kellő tapasztalattal rendelkezek, hiszen már dolgoztam Taxi vállalatnál csak másik városba. Szeretném felhasználni Las Venturas városába is a megszerzett tapasztalataimat.


Miért pont önt vegyük fel?
Valójában bármit megtennék, amit a vállalat követelményeibe szerepel. Jó megoldási képességgel rendelkezem. Nagyon jól ismerem a várost, szeretek segíteni az embereknek, és civilként kezelni a rászorulókat. Türelmes, tisztességes és teljes szívvel végezném a munkámat.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka elengedhetetlen egy dolgozói, baráti körben. Minél jobb kapcsolatot ápolnak az adott emberek, annál jobb hangulatú és gyorsabb a munka. A csapatmunka része a segítőkészség is, ha valaki valamit nem tud, és én igen, próbálok neki segíteni minden bizonnyal.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt vezetőség!
Szeretném megpályázni cégüknél a taxisofőr állást, mivel úgy gondolom, hogy elég tapasztalattal rendelkezem ahhoz, hogy eleget tegyek az elvárásoknak. 17 éves korom óta rendelkezem jogosítvánnyal, ezalatt az idő alatt sok időt töltöttem vezetéssel. Előző munkahelyemen foglalkoztam áruszállítással, most kipróbálnám magam személyszállítás terén. A KRESZ-t megfelelően ismerem, szabályokat betartva vezetek, képes vagyok balesetek elkerülésére. Fáradtan sosem ülök a volán mögé, mivel nem szeretnék kockáztatni. Teljesen felelősségteljes és kötelességtudatos ember vagyok, a főnökeim elvárásainak mindig megfeleltem. Ebben az állásban érezném otthon magam igazán.

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Orbán Bálint


Hány éves vagy?
20 esztendős vagy.

Hány játszott perced van?
56030 perc


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Rendline Auto Service


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Elment a kedvem a szervertől egy kicsit és egy kicsit pihentettem, de most már újra aktívan tevékenykedek a szerveren.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A vagyonomra vagyok büszke amiért megdolgoztam.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4 órát tudok szánni a feladatra, de akár többet is ha nem jön közbe semmi.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Ebben a témában nem egyszerű úgy írni, hogy az ember ne tűnjön hivalkodónak, azért megpróbálom. Úgy gondolom, hogy a tapasztalataimból kifolyólag elég könnyen bele tudnék rázódni a dologba, rugalmas vagyok tartom magam a megbeszélt dolgokhoz, odafigyelek arra, hogy amit csinálok azt úgy csináljam ahogy azt elvárják tőlem. Könnyen beilleszkedek, általában percek alatt szimpatikus tudok lenni az embereknek, de ez nem mindig így van.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Orbán Bálint-nak hívnak. 20 esztendős vagyok. Veszprém megyében lakok egy faluban egy kertes házban a szüleimmel. Zala megyébe járok iskolába. 12 osztályos vagyok és most érettségiztem. Ha meg van az érettségi akkor nem fogok tovább tanulni inkább dolgozni szeretnék már. Közepes tanuló vagyok átlagosan. Ha nem kell segítenem a házkörüli munkában vagy máshol a munkában szabad időmben ts szoktam tölteni az időt a barátaimmal és beszélgetni. Nehézgép kezelőként szeretnék elhelyezkedni munka terén mert érdekel és nagyon megfogta a fantáziámat[I].[/I]




Aláírás: Frank Hooren

Kelt.: 2022.05.11]
 
  • Imádom
Reactions: Somaatya

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2022.05.17. 18:30 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Korrekten megkerestél minket az LVMS-es konfliktus megbeszélése miatt, szóval mi is korrektek leszünk, várunk TS-en a meghallgatáson!
 
  • Tetszik
Reactions: Pici gyilok
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.