[Elfogadva] Frank Edward | Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ronan

Újonc
2022. 10. 20.
57
18
15
LV karakter
Ronan Everly
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Frank Edward >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1993.01.27 >

Édesanyja lánykori neve:
< Anastasia Wagner >

Jelenlegi lakcíme:
< Albérletben lakom. >

Hány éve él a városban?:
< 1993 óta, kiskoromtól kezdve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mindig is érdeklődtem az autók iránt. Autószerelő a szakmám, jelenleg nem a szakmámként dolgozom, ezért szeretném folytatni amit el kezdtem. Megbízhatónak, felelősségteljesnek, és precíznek tartom magamat. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Könnyen beilleszkedem egy barátias társaságba, és úgy gondolom meg van a kellő tapasztalatom, amit édesapukámtól tanultam meg. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Hivatalosan, még nem dolgoztam autószerelőként. >

Előző munkahelye(i):
-

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, természetesen! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Frank Edward >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 20.000+ perc. >

Eddigi frakcióid:
-

Jelenlegi frakciód:
-

Mióta RP-zel?:
< 3 éve, lassan 4. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Nagyon kedvelem ezt a munkát. Szeretnék egy jó társasághoz csatlakozni, és beilleszkedni. Az összes szabadidőmet a frakcióra fordítanám. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nagyon értelmesnek tartom magam a koromhoz képest, jól betudok illeszkedni a közösségekbe. Okos, nyugodt, és kedves személyiség vagyok. Aktív tudok lenni elég sokszor. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)


Voltál-e már szerelő?:
< Igen, SeeMTA v2 Fix&Drive-nál. >

Mennyi idős vagy?:
< 13 és fél. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 4 éve játszom. Ezen a fiókon csak 2022 elejétől. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, természetesen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen! >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Napi 4-5 órát is. Akár többet is, az iskolától függ. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 2. pontot tudom teljesíteni, 1. pontot viszont nem mindig iskola miatt. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Botondnak hívnak. 13 éves vagyok. Szabolcs-Szatmár-bereg megyében lakom, egy kis városban. A hobbijaim közé tartozik a football, fotózás. Szabad időmben a szerveren töltöm a perceimet. Rengeteg időt fordítottam régen V2 szerveren, viszont erős gépre váltottam és elkezdtem egy ideje V3 Las Venturas szerveren játszani. Játszottam kisebb kihagyásokkal, de utánna mindig aktív voltam. Szeretem a kihívásokat, és a munkát, sokat segítek otthon a szüleimnek. >
 
Utoljára szerkesztve:

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Mintát nem sikerült normálisan kitölteni illetve én nagyon fiatalnak tartalak egy frakcióhoz jelenleg. Ez így felejtős.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Ronan

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig futottam a lapodat és arra jutottam hogy elég fiatal vagy és egy kicsit még várni kellene hogy tudjál csatlakozni a frakcióhóz tanulni a szervert ez csak saját vélemény ezzel nem akarlak megbántani.
 

Ronan

Újonc
2022. 10. 20.
57
18
15
LV karakter
Ronan Everly
Szia végig futottam a lapodat és arra jutottam hogy elég fiatal vagy és egy kicsit még várni kellene hogy tudjál csatlakozni a frakcióhóz tanulni a szervert ez csak saját vélemény ezzel nem akarlak megbántani.
Nem bántasz meg. Csak szerintem meg van a kellő tapasztalatom, de ez lehet csak az én véleményem.
 

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
18
LV karakter
Jack Qwanter
Cső, csak hogy valami pozitívot is kapj.
Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?
Elsők között vagy akik tudják is értelmezni ezt a kérdést.
A lapodat kicsit kevésnek érzem elég fiatal is vagy, viszont szerintem megérdemelsz egy esélyt. Azért "nagy szó" hogy 13 évesen 0 jailed/0 banod van 20k perccel. TÁMOGATOM
(A mintával kapcsolatban csak annyi csúszott el ha jól látom, hogy nincsen ott ez a két jel < >, szerintem ezt gyorsan kitudod javítani)

Edit: Látom kijavítottad, remélem elfogadják a lapod, sok sikert koma.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: ceka és Ronan

Ronan

Újonc
2022. 10. 20.
57
18
15
LV karakter
Ronan Everly
Cső, csak hogy valami pozitívot is kapj.

Elsők között vagy akik tudják is értelmezni ezt a kérdést.
A lapodat kicsit kevésnek érzem elég fiatal is vagy, viszont szerintem megérdemelsz egy esélyt. Azért "nagy szó" hogy 13 évesen 0 jailed/0 banod van 20k perccel. TÁMOGATOM
(A mintával kapcsolatban csak annyi csúszott el ha jól látom, hogy nincsen ott ez a két jel < >, szerintem ezt gyorsan kitudod javítani)
Köszönöm.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lapot írtál, így a fiatal korod ellenére megkapod tőlem az esélyedet.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: Ronan
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.