[Elfogadva] - Fox Adam jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzsekkk

Barangoló
Támogató
2019. 06. 02.
75
38
V4 karakter
Jack Blacksmith
V2 karakter
Jack Lavery
WUv9PAS.png

- A jelentkezés IC része -

- Teljes neve -
Fox Adam

- Születési helye, ideje -
Los Santos megyei kórház, 1993.12.30

- Elérhetőség (telefon, email) -
416838, fox.adam@gmail.com

- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszállító/Logisztikai ügyintéző) -
Beszállító

- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -
Különböző tapasztalataim vannak kisteherautó vezetésben, és napi szinten végzek szénszállítást, mint a helyi bánya egyik alkalmazottja. Lassan hét éve dolgozom ebben az iparban, és merem állítani hogy a top 1000ben vagyok Los Santosban. A munkamorálom végtelen, és szeretem és pártolom a csapatmunkát, szerintem nagyon fontos egy jó csapat a hatékony munkavégzéshez. Tapasztalatom és ideológiám mellett a szófogadást és kérdésnélküli munkavégzést ígérek.




- A jelentkezés OOC része -

- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (neved, szabadidős elfoglaltságok stb.) -
Helló! Ádám vagyok, 15 éves és most kezdtem a szakgimnáziumot. Szoftverfejlesztő szakra járok, Tatabányán. A jegyeim általában középszerűek, négyes-ötös tanuló vagyok. A szakmámnak hála rengeteg időt töltök a számítógép előtt, általában az osztálytársaimmal játszok valamivel, netán ha jó idő van lemegyünk rúgni a bőrt. Mint a legtöbb ember gyakran járok moziba, nézek online filmeket és nagyon vegyesen zenét hallgatok. Közel négy éve, hogy a RolePlay közösséget boldogítom, az akkor nagyon fiatalon kevésbé híres szervereken, amit akkoribban elbírt a gépem címszóval játszottam. Kipróbáltam már rengeteg szerepet, és már az elején eldöntöttem, a karaktereimet emberként kezelem, és nem küldöm őket a halálba csak azért, hogy én OOC szórakozzak egyet egy lövöldözésnél. A karakterem volt hogy feladta magát, paranoiás volt, izgult, sírt, nevetett és egyéb emberi tulajdonságai voltak. Szeretnék arra törekedni, hogy ez itt is sikerüljön. Egy ideje próbáltam elvegyülni a tömegben, hogy ne keltsem fel magamra a figyelmet feleslegesen. Szeretek segíteni az osztálytársaimnak, barátaimnak amiben tudok, úgy gondolom hogy nagyon fontos az együttműködés és a jólét fenntartása hosszútávon, mentálisan és testileg is.

- Miért jelentkezel hozzánk? -
Nos, mint fentebb írtam lassan négy éve boldogítom az MTA közösséget, különböző frakciókat megjárva, viszont egy Ír maffia még nincs a listámon. Több ismerősöm, több éve barátként kezelt leendő frakciótársam van bent, tehát itt lenne a legjobb elhelyezkedni, hogy amit elkezdtünk előtörténet ne legyen felesleges.

- Milyen karaktert alkotnál a frakcióban? -
Egy néma, nagyon szegény szókinccsel rendelkező suta nagydarab embert, aki a parancsoknak él. A frakcióban elég alacsony rangon tervezek maradni, hogy ennek eleget tegyek.

- Mióta játszol a szerveren? -
A SeeMTA V2 roleplay szerverén jelenleg LvL 5 vagyok, Halloween estéjén jöttem fel egy barátom hívására. Egyébként 2017ben regisztráltam.

- Csatolj egy képet UCP-ről, melyen látszódnak a jailek, a kitiltások, névváltások. -
Kis szintemből adódóan még nem kerültem meggondolatlan helyzetbe. (Nem is tervezek egyébként.) https://imgur.com/a/h5xybhh

- Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal, illetve mikrofonnal?. -
Persze, mindkettővel.

- Van-e ismerettséged a frakción belül? -
Igen, két ágon is.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
WUv9PAS.png

Tisztelt Jelentkező!

Örömmel tájékoztatom, hogy cégünk vezetősége feldolgozta jelentkezési lapját, majd elfogadta. Kérjük keressen fel egy igazgatósági személyt a továbbiakért.
((Várunk egy TeamSpeak meghallgatásra a holnapi nap folyamán (11.04.). Amennyiben nem tudsz megjelenni, úgy vedd fel velem privát üzenet formájában a kapcsolatot új időpont miatt.!))

Üdvözlettel:
Achilleus B Barger
Tulajdonos
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.