[Elfogadva] Foster Laura jelentkezése a Redlineba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tsabi1

Újonc
2019. 05. 25.
8
2
V4 karakter
Holls jessica
LV karakter
Foster Laura
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Foster Laura>

Születési helye, ideje:
< 1999.09.11 Las Venturas Hospital >

Édesanyja lánykori neve:
< Foster Anna >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas,Sugar St. 04>


Hány éve él a városban?:
< 10 éve élek a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Kellő ambiciózust érzek a munka elvégzésére hiszen szakmailag képzett,gyakorlatban jártas személy vagyok>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
<Fentiek között kifejtetettem>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Természetesen .>

Előző munkahelye(i):
< Magánvállalkozásban dolgoztam eddig.>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen Igen .>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Foster Laura .>



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 5000.>

Eddigi frakcióid:
< Még nem voltam frakcióban .>

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen >

Mióta RP-zel?:
< 5-6 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
<Szeretném magam kipróbálni itt ebben a frakcióban és szeretném a legjobbat nyújtani és hosszú távon bent maradni . >

Miért pont téged válasszunk?:
<Nem vagyok egy egoista ember így erre a válaszra nincs jó magyarázat.Minden ember egyforma más személyiséggel.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<Sajnos 1-szer voltam de szerintem ez nem volt jogos mivel le rpztem az ütközést de hát nem vitázok elfogadom >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<Nem voltam >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Lehettem volna, hiszen ellett fogadva anno a jelentkezési lapom, de sajnos nem tudtam a meghallgatáson HDD problémák miatt ott lenni.>

Mennyi idős vagy?:
< 16 éves vagyok.>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Összesen 1 éve, aktívan 3 hónapja . >

Használsz-e TS3-at?:
<Természetesen Igen . >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen Igen .>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
<Hétköznap: 2-3 óra Hétvégén: 4+>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután illetve este >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
<Első opció jobban megfelel, viszont 13:00-tól nem biztos, hogy tudok szolgálatban lenni, inkább rá pár órára. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
<Júrás Csabának hívnak, jelenleg 16 éves vagyok. Kecskeméten születtem, azonban születésem után pár évvel a családom Tass-ra költözött, ami egy nyugodt, kisebb méretű várós Dunaújváros közelében. Itt végeztem el az Általános Iskolát majd Budapest re mentem tovább tanulni, Informatikai szakra, gimnáziumi osztályban. Azért választottam az Informatikai szakot mert ez fogott meg úgy igazán, ha nem vettek volna fel akkor még egy Német nyelvi osztályt céloztam volna meg, mert úgy hiszem, hogy manapság kötelező külföldi nyelvet tanulni. Ja, szóval, szeretem a gépeket. Nyilván programozást tanulunk ami leköt és szeretem is, bár elég sok hiányosságom van még. Azonban a videó játékok azok amik úgy igazán lekötnek. Nyilván van életem is a gépen kívül ettől függetlenül. Például szeretek lemenni, csak úgy BMX ezni , esetleg összegyűlni a barátokkal és focizni egyet a szabad levegőn. Röviden ennyi magamról, köszönöm, ha végigolvastátok, szép napot. >
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Nem lett rossz lap, ha tartod magad a leírtakhoz, akkor nem lesz gond. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Tsabi1

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.09.28. 16:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Sok sikert.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.