[Elfogadva] Ferdinand Norris jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

maartin

Lelkes fórumhasználó
2021. 05. 11.
304
280
LV karakter
Viljar Kjersti
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Ferdinand Norris >

Születési helye, ideje:
< E 77th St./ Manhatten/ New York/ NY, 04.05.2000 >

Édesanyja lánykori neve:
< Jackson Linda >

Jelenlegi lakcíme:
< Bryant St./ Prickle Pine/ Las Venturas/ NV >

Hány éve él a városban?:
< 1 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Kis korom óta vonzódom az autókhoz, szóval nem volt kérdés, hogy egy ilyen álláshírdetésre ne adjam be a jelentkezési lapom. Van egy japán autóm a garázsomba, mindig bütykölöm, de ennél feljebb akarok lépni, és egy jó csapathoz tartozni, akiket a családomnak tekinthetek. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Nem vagyok buta az autókhoz, amit mégse tudok, gyorsan meg tudom tanulni. Tisztelettudó ember vagyok, és minden emberrel jól bánok, nem vagyok goromba senkivel. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem >

Előző munkahelye(i):
< Egy kiszállító cégnél voltam alkalmazott >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Ferdinand Norris >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 15000 >

Eddigi frakcióid:
< - >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< 3 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Nagyon rég óta szeretnék ebbe a frakcióba tartozni, csak eddig nem volt tagfelvétel, amikor tudtam volna jelentkezni. A szabadidőm legnagyobb részét szereléssel tölteném, ha egyik nap kevesebbet tudok lenni, másnap be tudom hozni vagy akár többet is. Nagyon komolyan venném ezt a frakciót, mivel nem voltam még SGS szervereken egy frakcióba se. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Barátságos, könnyen beilleszkedő típús vagyok, nem félek barátkozni emberekkel. Tisztelem az embereket, udvariasan viselkedek velük. Azon leszek, hogy ha tudok felmenjek, hisz tényleg nagyon szeretnék ebbe a frakcióba tartozni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Csak más szervereken >

Mennyi idős vagy?:
< 15 éves vagyok >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2021-05-04 16:15:17>

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 órát, de többet is, ha úgy alakul >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Változó, de inkább délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Mind a kettőt fogom tudni >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Szegedi Martin vagyok 15 éves, 9 évig Budapesten éltem, majd leköltöztünk vidékre egy kisebb városba. Szüleim elváltak, 2 tesóm van, 1 fiú és egy lány. 8 évet fociztam kapus posztban, de meguntam, ezért otthagytam a focit. A gépemet saját pénzből vettem, amire büszke vagyok, mert nem a leggyengébb gép amit kapni lehet a piacon. Gépészmérnöknek tanulok, most még szakközépiskolába vagyok, de nagy terveim vannak az életben. Nagyon szeretem az autókat, szinte fejből tudom az összes autómárkát, és a típúsait. Kedvenc filmem a Harry Potter, régebben nem szerettem, de rájöttem, hogy nagyon jó. >
 
  • Tetszik
Reactions: Dini

Kikapcsoljam

Thawne
2019. 05. 17.
373
1 172
V4 karakter
Nazar Altan
LV karakter
Aiden Reed
Szia, Ferdinand. Mondhatni elég régóta ismerlek téged IC, rendes gyerek vagy. Viszont a jail túl friss, de remélem nem okoz problémát. Remélem sikerülni fog, a lapodat támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: maartin

Dini

no mercy
SzerverAdmin
v4
2021. 09. 04.
669
1 564
V4 karakter
finley.horton
Szia! Végigolvastam a lapodat.Összegezve szép lap,viszont van kettő darab,mondhatni friss jail ami hát nem szép.Ettől függetlenül úgy vélem,lenne helyed a csapatban.Sok sikert!
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Szia! Csak azt tudnám én is írni mint Dimi. Sok sikert. ;)
 
  • Imádom
Reactions: maartin

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.06.15. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Sok sikert.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: maartin
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.