[Elfogadva] Federico Spinazzola

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lam10ineee

Barangoló
2019. 10. 18.
142
396
LV karakter
kian.lim

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Federico
Középső név: -
Keresztnév: Spinazzola
Születési hely és idő: 1999/04/18
Anyja leánykori neve: Lisa Stanley

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612001059
E-mail cím: fed.spina10@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Karrierem egy olyan helyen szeretném folytatni, ahol számomra a munka nem munka hanem szenvedély. Úgy gondolom, hogy a Las Venturas Taxitársaságnál a kötelességem szenvedéllyel tudnám csinálni.


Miért pont önt vegyük fel?
Mivel kedves, és eléggé vidám ember vagyok nagyon szívesen beszélgetnék az utasokkal, szórakoztatnám őket a megfelelő körülmények között. Véleményem szerint tapasztalt vagyok a városban. A vezetést hobbi szinten, biztonságosan "űzöm" szóval a munkateljesítményemmel nem lenne probléma.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka fő eleme a kommunikáció. Anélkül nehezen jut egy csapat egyről a kettőre. Ha problémába ütközünk elengedhetetlen a jó kommunikáció és az is, hogy hajlamosak legyünk az engedésre és rugékonyságra. Amennyiben, ha ezek a feltételek teljesülnek, nem igazán látok esélyt arra, hogy egy adott problémát ne legyünk képesek megoldani.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Zsombor


Hány éves vagy?
16

Hány játszott perced van?
31.500+


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Jesse Car Service


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
IRL problémáim voltak.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Sok új öszinte barátot szereztem, és sok rp tapasztalatot. Másodlagosan a vagyonomra vagyok büszke, amit kitartóan dolgoztam össze saját magamnak.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Naponta 2-3 órát tudnék szánni a frakcióra, inkább mondok kevesebbet, mint többet, mivel ezt a 2-3 órát fixen tudnám tartani.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szeretem elvégezni a rámbízott munkát minnél precízebben, hiba nélkül ezáltal törekszem a hibátlan feladatkör elvégzésére. Szorgos vagyok, szeretek poénkodni ezzel arra szeretnék asszociálni, hogy nem feszülöm túl a dolgokat szeretem a minnél barátibb helyzeteket kialakítani, mindenkivel szeretek jófej lenni és jóban lenni.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Zsombornak hivnak, 16 életévemet töltöttem idén áprilisban. Salgótarján mellett élek egy kis faluban, jelenleg 9 osztályos tanuló vagyok, karosszérialakatos szakmát tanulok. Szabadidőmet általában számitógépezéssel, haverokkal töltöm. De néha napján még a családdal is elszoktunk menni kirándulni erre-arra. Családommal szerencsére kiváló viszonyba vagyok és mindent megtudunk beszélni és sok mindenben állnak mögöttem. 4 éve ismerkedtem meg az MTA/SAMP szerverekkel legelőször, amit azóta is kisebb-nagyobb kihagyásokkal szivesen játszok. Számomra az RP egy kis kikapcsolodás de most már abba az időszakba vagyok amikor tényleg csak azért jövök fel, hogy tudjak egy jót RP-zni. Legfőképp ezért is jelentkezek a szerveren frakcióba mert most egy ideje civil vagyok és unalmas monoton az élet úgy. Magamat mindig is egy társasági embernek tartottam mivel szeretek közösségben lenni mint a játékban, mint IRL, és egy csapat tagja lenni ami befogad teljesen. Hamar meg tudok nyílni az emberek felé, ami lehet jó és rossz is. Viszont bizalom téren megválogatom az embereket akikben megbízok. Elég türelmes szoktam lenni , ezért úgy gondolom hogy eltudom viselni azokat az embereket is akik nem úgy állnak hozzam ahogy én hozzájuk. Nagyon kitartó személyiség vagyok, jó probléma megoldó képességgel rendelkezem. A munkámat mindig is igyekszem a legjobb teljesítményem szerint elvégezni.




Aláírás: Federico Spinazzola

Kelt.: 2022/04/22]
 

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022. 05. 03. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Alaposan nézd át a szabályzatot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.