[Elfogadva] Federico Joe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alessandro Fontana

Barangoló
2019. 12. 24.
128
37
LV karakter
Alessandro Luigi Emiliano

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Federico
Középső név: nincsen
Keresztnév: Joe
Születési hely és idő: Las Venturas 1990 04.02.
Anyja leánykori neve: Hans Marianna

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612006360
E-mail cím: nincsen

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Nagyon szeretek vezetni,ismerem a várost.Nagyon szeretnék emberekkel foglalkozni, beszélgetni.új embereket megismerni

Miért pont önt vegyük fel?
Ismerem a várost szeretek emberekkel foglalkozni és már voltam is a csapatukba nem olyan régen.Nagyon szeretek vezetni és jól ismerem a csaptuk tagjait és feladatait.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Amikor én a csapatukhoz tartoztam nagyon szerettem itt lenni mindenki nagyon barátságos és segítőkész mellesleg mindenki nagyon szorgalmas és nagy élvezettel végzik a dolgait.Mint civilként nagyon fel nézek rájuk mert nagyon keményen végzik a munkáit.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Horváth Martin

Hány éves vagy?
15

Hány játszott perced van?
59797

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam (Las Venturas Taxi-nál)

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
iskolai dolgok miatt nem lett volna annyi időm hogy tudtam volna foglalkozni mellette

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Lett egy saját házam és az álom autómat is megtudtam vásárolni.Emellett megtudtam mutatni magam a taxi frakcióban is.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Olyan 3-4 órát

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szerintem kellő időm van a játékban már és egy ideje játszok Rp-szerveren.Mellette szerintem kellő időt tudok szánni a frakcióram. Már voltam taxis és akkor ahogyan hallottam nem volt nagy probléma a teljesítményemmel sem. Nagyon szeretek Rp-zni akár hosszabban is megvan a kellő "rutinom" is szerintem a frakcióhoz kapcsolatban.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Horváth Martinnak hívnak Pécelen lakok 10 éve.Mai napig is itt élem a mindennapjaimat mellette versenyszerűen focizok is 7 éve.Mellette nagyon szeretek játszani mint gépen és konzolon is de az elmúlt időben nagyon sokat See MTA-zok. Minden nap játszok legalább 3-4 órákat. Ha nem is egy huzamba de edzések után mindig le ülök és ezen kapcsolódok ki.Nagyon szeretek mellette úszni. Mindenféle mozgást szeretek amit csak lehet.Szeretem az új társaságot minél több barátokat szerezni.Az új dolgoktól se ijedek meg szeretem a kihívásokat ezért is szeretnék be lépni a frakcióba.





Aláírás: Frederico Joe



Kelt.: 2021.02.22]
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021.02.28. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Próbáljuk meg. TS-es meghallgatásra készülj fel!
 
  • Tetszik
Reactions: kockahead
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.