[Elfogadva] Ethan Rogers

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TB1500_

Barangoló
2021. 04. 14.
87
290
LV karakter
Jasper Irvine

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Rogers
Középső név: nincs
Keresztnév: Ethan
Születési hely és idő: California 1996.03.19.
Anyja leánykori neve: Madison Rogers.

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761113802.
E-mail cím: Ethanrogers21@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: Természetesen minden okiratom érvényes.
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Mivel már az előző munkahelyemen a Renzoba elég sok embert megismertem így hát itt is szeretném megismerni a csapatot illetve szeretnék tapasztalatot szerezni a taxis munkában de emellett már fuvaroztam embereket ingyen is és kifejezetten élveztem ezért szeretnék bepróbálkozni itt is mivel láttam, hogy tárt kapukkal várják a tagokat ezért felcsillant bennem a lehetőség és úgy voltam vele, hogy most vagy soha.

Miért pont önt vegyük fel?
Könnyen tudok emberekkel kommunikálni és általában gyorsan betudok illeszkedni egy csapatba, társaságba. Semmiképpen nem szeretek trehány munkát kiadni a kezeim közül mindenképpen 100%-ot próbálok beletenni a munkámba. Szeretek segíteni azokon az embereken akiknek nincs autójuk, esetleg lerobbantak valahol a nagy világba és nem szeretnék elvontatni rögtön de szeretnének eljutni A pontból B pontba viszonylag gyorsan. A város szinte összes helyét ismerem ezért a legkönnyebben odavezető utakat is tudom ezért a gyors munkával sem akad gond.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
[I]A csapatmunkának, van pozitív meg negatív oldala. A Negatív oldala, az hogy mindenkinek más a gondolkodási módszere, esetleg a véleménye ezért nehezen kerül a gondolkozások/véleményük egy útra. A csapatmunkából nagyobb az esély, hogy konfliktus eredményez. A pozitív tulajdonsága, hogy hamarabb meg oldódik a kisebb nagyobb probléma. Minél több vélemény van egy adott hibáról, annál könnyebb a hibát eltörölni. De egy munkahelyen egy csapatban kifejezetten fontos, hogy tudjunk csapatban működni, jó legyen az összetartás.[/I]

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: Természetesen elfogadom a szabályokat és ha sikeres felvételt nyerek szintén betartom őket.
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: Elfogadom a 10.000$ kauciót belépéskor mindenképpen.
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Mindig is a kedvenc foglalkozásom a vezetés volt. Szeretek ismeretlen emberek között lenni és azokat megismerni egyaránt és úgy gondolom, hogy a taxiban erre van lehetőségem. Szeretek embereknek segíteni bármiről is legyen szó amire képes vagyok. Már régebben is fuvarozgattam ingyen embereket akiken láttam, hogy fuvarra van szükségük és engem az, hogy segíthetek más embereknek egy pozitív energiával tölt el. A cégen belül a tervem, hogy minél magasabb pozícióba kerüljek a csapaton belül. De mivel már elég régóta itt élek a városba és ismerem a környéket magát a várost és a falvakat szinte mindent tudok pontosan mi hol helyezkedik el. De az oda a leggyorsabban vezető utat is. Ezért könnyedén eltudok szállítani bárkit gyorsan, zökkenőmentesen, olcsón arra a helyre ahova szeretne utazni.

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Máténak hívnak.

Hány éves vagy?
16 éves vagyok jelenleg.

Hány játszott perced van?
Jelenleg 18832 perc játszott percem van.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam még sosem adminjailben. https://imgur.com/a/daqlzXm

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Sosem részesültem még kitiltásban a szerveren való pályafutásom során. https://imgur.com/a/kUsQgoY

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Sosem váltottam még nevet a szerveren. https://imgur.com/a/MxRnfeC

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen már voltam frakcióban még pedig a Renzo - TOW Co.-ban tevékenykedtem vontatós, majd később osztályvezető ként.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Mivel megszűnt a Renzo - TOW Co. ezért kénytelen voltam elválni munkahelyemtől.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A Renzo - TOW Co.-ben elért magas rangomra illetve a már 1 millió feletti vagyonra amire szert tettem.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4 órát mindenképpen hétköznap de ez hétvégén akár 6-7 órára is növekedhet.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: Természetesen rendelkezem mindkettővel.
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Erre a kérdésre szerintem, nem lehet kielégítő választ adni. Mindeninek van pozitív s negatív tulajdonságai, így nekem is vannak.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Mint már fentebb említettem Máténak hívnak 16 éves vagyok. Jelenleg Eger mellett egy kisebb községben töltöm mindennapjaim már 16 éve. Jelenleg középiskolás tanulmányaimat végzem Egeren belül a Neumann János Gimnáziumban. Szabadidőmben általában a Seemta szerverén szoktam csatangolni vagy haverokkal vagy egyedül tekerni mindenhol ahol olyan utat találunk/találok ahol még nem jártam. De néha napján még a családdal is elszoktunk menni kirándulni mindenfelé. Ha nem a családommal a műhelyben is szoktam tevékenykedni. Vagy streamelni is szoktam amit mostanában szüneteltetek viszont ha ide bejutok hamar neki fogok kezdeni újra. Jó kommunikációs készséggel rendelkezem, jó csapatjátékos, munkájában kitartó, magabiztos, talpraesett vagyok.





Aláírás: Ethan Rogers.



Kelt.: 2021.06.21.
 
Utoljára szerkesztve:

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 294
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Szia. Az ooc rész kimaradt. :/
 
  • Tetszik
Reactions: TB1500_

TB1500_

Barangoló
2021. 04. 14.
87
290
LV karakter
Jasper Irvine
Szia megpróbálom megoldani hogy rendesen látszódjon köszi, hogy szóltál!
 
  • Tetszik
Reactions: Galvez

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Heló! A linkeket javítsd a lapodban, mert mindegyik helyen hibás.
 
  • Tetszik
Reactions: TB1500_

Itsuki

Pairappuru?
Támogató
2020. 04. 12.
297
214
21
日本, 群馬県
V4 karakter
-
LV karakter
🇯🇵hatayekama.itsuki🇯🇵
V2 karakter
-
Helló, elég szép lapot írtál, UCP is tiszta. Én támogatom a lapod.
 

Sziti

🏆
2020. 01. 17.
154
209
17
Miskolc.
V4 karakter
finlay_hobbs
LV karakter
larry_payne
Szia. Szép és tartalmas lap, sok sikert! TÁMOGATOM!
 

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Szia!
Elolvastam a lapod és szerintem egész jóra sikeredett, ami mellé egy teljesen tiszta UCP tartozik. Sok sikert, támogatlak!
 

Woffi

Modern Verne
Támogató
2019. 10. 08.
1 227
1 469
🇭🇺
V4 karakter
emil.higinz
LV karakter
colt.pugh
Szia van egy picike hiba a mintában az IC részen, de egyébként nagyon tetszik a lapod. Én támogatlak!
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idöpontja: 2021 06. 27. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz a lap.
 
  • Tetszik
Reactions: TB1500_ és Woffi

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Szia!
Sajnos a közbejött családi és egyéb okok miatt a tagfelvételt áttesszük a hétfői nap 18:00-ra!
Amennyiben nem jó az időpont, kérlek vedd fel valamelyik leaderrel a kapcsolatot üzenet formájában!
Köszönjük a megértésed! :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.