[Elfogadva] Elizabeth B Kennedy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Németh Gergő

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 06.
179
87
Vas Vármegye
V4 karakter
Jimmy Jefferson
LV karakter
Jimmy Jefferson
V2 karakter
Harry Steve
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Kennedy
Középső név: B
Keresztnév: Elizabeth
Születési hely és idő: San Fiero 1994.02.02.

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-702-8446
E-mail cím: elizabeth@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Mert már egy ideje szerettem volna sofőr lenni de sajnos nem volt meg a lehetőségem rá. Most viszont a sors is ugy hozta hogy őnőknél van tagfelvétel, illetve nekem sincs jelen pillanatban munkahelyem. A nagyapám is sofőr volt és még gyerekkoromban sokat utaztam vele és akkoriban nagyon megtetszet ez az egész sofőrködés.

Miért pont önt vegyük fel?
Gépjármű vezetésben már több mint 10 éve aktívan részt veszek, és ez idő alatt szerintem rengeteg tapasztalatott szereztem. Az emberekkel való komunikációban is jó vagyok ami szerintem elengedhetetlen egy ilyen munkában.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Több mint 10 évet konyhán dolgoztam és ott jól megismertem hogy a csapatmunka elengedhetetlen. Csapatmunka nélkül egy közösségnek nem lehet produktívan dolgozni. És ha nincs meg az összedolgozás akkor reménytelen az egész folyamat, nem lehet egyről a kettőre jutni.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Gergő




Hány éves vagy?

16



Hány játszott perced van?

6 400 perc



Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)




Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem voltam.



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Sajnos még nem értem el ezen a szerveren nagy eredményt az eddigi játszott perceim alatt. De ezt a kevéske játszott percet aktívan töltöttem és sok rpt megéltem ez alatt. És ezen túl is törekszem arra hogy a tőlem telhető legjobb rpt csináljam.



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

5 órát átlagosan tudnék lenni egy nap.



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: X

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Szerintem kellően aktív tudok lenni. Illetve megbízható vagyok. És bármikor ellehet érni engem nem tünök csak úgy el. Mást nagyon nem tudok kiemelni de szerintem ezek is már jó pontok.



Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Gergőnek hívnak 16 évemet taposom éppen. Szombathelyre járok teknikumi suliba. Gépészteknikusnak tanulok ottan most leszek 10.-es. Van kismotor jogsim illetve egy pár motorom amiket szeretek nyüstölni. Szeretek még kertészkedni is, illetve van egy kutyám. Most majd nem sokára szeretném elkezdeni az autós kresszt is. Jövöre szeretnék majd egy autót is de az még a jövő zenéje. Most jelenleg nyári munkán vagyok ezért hétközbe délelőtt nem tudok lenni a szerveren de ez nem hiszem hogy problémát okozna.









Aláírás: Elizabteh B Kennedy





Kelt.: 2024.07.25.



 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: kixter

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
530
255
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.07.31. 19:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Szép lap lett, készülj fel a meghallgatásra.


Thomas Timoshenko
Deputy Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.