[ELFOGADVA] Elena Damian jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lynes

Barangoló
2021. 05. 24.
105
98
Kaposvár
LV karakter
Alisa Delaney
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve:Elena Damian
Anyja neve: Sophie Delaney
Születési hely és idő: Las Venturas, 1995. 06. 20
Személyigazolvány száma: 219644RV
Jogosítvány száma(ha van): 763786ZB
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Bayside 4th Griffin Street
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
176
Testsúly:
71
Nem:

Férfi[] Nő[X]
Etnikum:
Amerikai etnikumokat vall


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
University of Florida
Végzettség megszerzésének ideje:
2019.06.18


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
-
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
-



Out Of Character​



Neved: <Bonita>
Életkorod: <21>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<4éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Nem, mert nem rég tértem vissza LV-re és nem volt elég időm a játékra.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Nem>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Egészségügyi RP-vel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de egészségügyi iskolában végeztem 2éve.>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Úgy gondolom, hogy egy megbízható személyiség vagyok, értékes és aktív tagja lennék a frakciónak, kommunikációs képességeim megfelelőek mint írásban, mint pedig szóban.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<21éves vagyok, most végeztem az iskolában Kisgyermekgondozó-, nevelő szakon, jelenleg költözés előtt állok illetve munkakeresés, de a szabadidőmet szívesen töltöm a szerveren, átlagosan a délután óráktól egészen az esti órákig aktív vagyok.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Az én karakterem Elena Damian egy 29éves nő, Amerikában született, van egy bátya, nem rég ment férjhez, egész életében itt élt, a szüleit sajnos elvesztette egy autóbalesetben így a bátyjával nőtt fel. Sok mindenen keresztül ment már, de a bátya mindig támogatta és nevelte őt. Kimondottan társasságkedvelő. >


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Belső vérzés, has fal megszakadása, csigolyák megrepedése akár törése. Belső szervi sérülések pl.:lép leszakadás, illetve még lehet akár borda törése amely átszúrja tüdőt. >
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Lefertőtlenítem a kezem, amennyiben lehetőségem adódik fertőtlenítem a sebbet, steril gézlapot helyezek a sebre. Egy másik gézlapot megfogok és erősen rányomom a sebre. Rugalmas pólyával vagy kötszerrel körbe tekerem a sebbet, de nem túl szorosan. Folyamatosan ellenőrzöm a kötést nehogy átvérezzen. Amint a vérzés elállt orvosi segítséget hívok.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Meggyőzödöm, hogy a helyszín biztonságos-e, megérintem a vállát hangosan megszólítom, ha az áldozat nem reagál, ellenőrzöm a légzését a szájához teszem a fejem úgyhogy a szemeimmel a mellkasát figyelem 10másodpercig amennyiben nem vesz legalább 2x levegőt akkor segítséget hívok szólok, hogy hozzanak egy félautomata defibbrillátort és tárcsázzák a mentőket én addig megkezdem az újra élesztést 30db mellkaskompresszióval aztán 2 befúvással ezt addig csinálom amíg a mentők ki nem érkeznek, ha rendelkezésre áll akkor használom a defibbrillátort az utasítások szerint.>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Meggyőzödöm, hogy biztonságos-e a helyszín. Tárcsázom a 911-et vagy a helyszínen kérek segítséget valakitől. Ellenőrizném az áldozat állapotát illetve lábát, hogy mennyire súlyos esetleg életveszélyes. Az enyhén vérző sebet tiszta ruhával vagy steril gézzel bekötözném, hogy ezzel elállítsam a vérzést. A sérültet megnyugtatnám, biztosítanám arról, hogy a segítség már úton van. Folyamatosan figyelném az állapotát és a változásokat jelenteném a kiérkező mentőknek.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.06.20.
Aláírás: Elena Damian
 

Actim

epres actimel
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
122
170
Örkény
V4 karakter
Kyle Torres
LV karakter
Lisa B Twain
Nem lett rossz lap. Jókat rpztünk eddig, szerintem megállnád a helyed. Támogatóm!
 
  • Imádom
Reactions: Lynes

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
568
654
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral.
Mack Crescenzo Station Manager, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Bert Cantrell Medical Director, Chief of MED.
Dr. Selena Parks Deputy Director
 
  • Tetszik
Reactions: Péter99
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.