[Elfogadva] Dzeko Tajic

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aziz

Barangoló
Támogató
2019. 02. 14.
76
31
LV karakter
Aziz Samyr

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Dzeko
Középső név: -
Keresztnév: Tajic
Születési hely és idő: Szlovákia, 1996.03.24
Anyja leánykori neve: Natasha Bjorkvic

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612056546
E-mail cím: dzekotajic96@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Tetszik a munkakör, szeretek vezetni, fel-alá a városban. Úgy gondolom ha olyat dolgozik az ember amit szeret, akkor gyorsabban és jobban megy a munka. Ezért szeretném kipróbálni magam taxisként.

Miért pont önt vegyük fel?
Szeretek vezetni ebből kifolyólag szeretném a munkámat, így a lehető legjobban végezném a feladatot. Szeretek csapatban dolgozni, jó a beilleszkedőkészségem. Illetve hosszútávra tervezek.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka elengedhetetlen egy jól működő vállalkozás/cég számára, mert bizonyos értelemben a kollégáinkra számítanunk kell. Esetlegesen ha valami probléma van egymással az utakon, segitsük a másikat. Meg persze ha jó csapattal dolgozik az ember, a műszak ideje is gyorsan elmegy. A csapatmunka hiánya nyilván zavart/megkavarodást okoz. Egyszóval a csapatmunka nagyon fontos!

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt Las Venturas Taxi! Láttam a hirdetésüket, és úgy gondoltam, hogy jelentkezem. Tapasztalataim szerint megbízható cég, ezt a kért fuvarjaim alatt tapasztalhattam. Stabil munkát szeretnék, nem alkalmi munkát. Eddigi munkahelyeim nem voltak alkalmasak számomra, mert nem élveztem amit csinálok, vagy éppen keveseltem az anyagiakat, ezért fordulok önökhöz, hogy egy jó cégben hosszútávra eltudjak helyezkedni. Mivel megszereztem a vezetői engedélyemet, gyakran vezetek. A közelmúltban postásként dolgoztam ahol szintén szállítani kell. Több kisebb szállítási vállalatnál dolgoztam, de sajnos csődbe mentek, pl. pizzafutár. Nem akarok több olyan vállalatnál dolgozni, ilyen kiszámíthatatlan élettartammal. Tiszteletben tartom az utazók igényeit: a neki megfelelő hőmérsékletet, a zenét, amit szeret. Egy ideje jó céget keresek. Most vettem rá magam, hogy jelentkezzek. Komoly, hosszútávú terveim vannak a cégben. Remélem elfogadják a jelentkezésem és nem gördítenek akadályt a jövőre vonatkozó terveimhez.

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):
dzeko-laptya.png




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Patrik

Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
47032

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
nem voltam még ezen a szerveren

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A barátokra, az RP tudásomra, a szép Merci e250-emre és minimálisan a vagyonomra.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Változó, 4-7 órát, dolgomtól függően

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nem gondolom, hogy jobb lennék bárkinél is, az elég egoista lenne, viszont az biztos, hogy ha bekerülök mindent legjobb tudásom szerint fogok csinálni és megpróbálok lehető legaktívabb lenni.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Patriknak hívnak. Jelenleg 17 éves vagyok, Fejér megyében élek egy kis városban. Jelenleg középiskolás vagyok, ahol a 10. osztályomat végeztem.Szakmám 2 év múlva lesz. Tanulmányi átlagom 3-as 4-es.[I] [/I]Kedvenc időtöltésem a foci, a focit nézni, a focit játszani, vagy akár hallgatni :D, illetve a számítógépezés. Az EB lázba égés miatt most még nagyobb figyelmem van a labdarúgáson. SeeMTA-n kezdtem el RP-zni 3 éve, azóta mindegyik szerverükön megfordultam, de talán ezen a legtöbbet, persze megjártam más rp szervereket is. Átlagos a családom,1 tesóm van. Állatbarát vagyok, van is egy kutyám. Tömören ennyi rólam, remélem össze jön ez a frakció.





Aláírás: Dzeko Tajic



Kelt.: 2021.06.24
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021 06. 27. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz a lap, amit összeraktál, meghallgatáson meglátjuk.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: aziz és Woffi

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Szia!
Sajnos a közbejött családi és egyéb okok miatt a tagfelvételt áttesszük a hétfői nap 18:00-ra!
Amennyiben nem jó az időpont, kérlek vedd fel valamelyik leaderrel a kapcsolatot üzenet formájában!
Köszönjük a megértésed! :)
 
  • Imádom
Reactions: aziz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.