[Elfogadva] Dren Zeneli

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szaby0612

Újonc
2022. 04. 15.
25
6
17
Nyíregyháza
LV karakter
Dren Zeneli
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Zeneli
Középső név: -
Keresztnév: Dren
Születési hely és idő: Las Venturas Medical center 2000.06.12
Anyja leánykori neve: Greta Prifti

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-786-2076
E-mail cím: Drenzeneli@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretnék egy olyan csapatban dolgozni ahol megtalálható a csapatmunka, rendezettség és a fegyelem. Emellett imádok vezetni és a várost is jól ismerem.

Miért pont önt vegyük fel?
Úgy gondolom hogy a kitartásom és lekötelezettségemmel, segithetnék a társaság további működésében.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka elengedhetetlen egy nagyobb cég esetében, aminek rendelkeznie kell egy vezetővel. Amint a csapat össze szokik, sokkal gördülékenyebben tudnak haladni a teendőikkel. A csapatmunka nem valósúlhatna meg a megfelelő kommunikáció nélkül, ezért ez elengedhetetlen.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Szabi

Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
21.147

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
N/A

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Egy kissebb szintű vagyont ami nekem pont elég.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
2 órát.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Úgy gondolom hogy senkinél sem vagyok jobb, csupán 1-2 dolog jobban megy nekem mint másnak. De hogy a kérdésre válaszoljak talán a szorgalmamat tudnám felhozni, eléggé kitartó tudok lenni.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Szabinak hivnak 17 éves vagyok, jelenleg még szakképzőbe járok azon belül pedig elektronikus műszerész szakra. Kedvenc hobby-m az a haverokkal való lófrálás minden felé. Ide tudnám még sorolni ugye a seemta-t és más játékokat is. Átlagos Nyíregyházi lakos vagyok átlagos múlttal. Utolsó évemet fogom befejezni a szakmában ami után tervezek még egy szakmát letenni. 6 éve rp-zek egészen kiskölyökként kezdtem el játszani akkor még nem is értettem a lényegét az egésznek. Az utóbbi pár évben kissebb-nagyobb kihagyásokkal játszogattam a szerveren. Megismertem pár embert, és megjártam egy NS fuvarozó céget is.




Aláírás: Dren Zeneli


Kelt.: 2024.07.26
 

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.07.31. 19:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Készülj fel a meghallgatásra.


Thomas Timoshenko
Deputy Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.