[Elfogadva] - Douglass Jhon jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
WUv9PAS.png

- A jelentkezés IC része -

- Teljes neve -
Douglass Jhon.

- Születési helye, ideje -
Carson City Nevada. 1981.05.01

- Elérhetőség (telefon, email) -
Telefonszám:267365 email:jjoe33@seemail.com.

- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszálíltó/Logisztikai ügyintéző) -
Beszállító.

- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -
Szerintem minden szempontból megfelelnék a munkának. Megvan hozzá a kellő odafigyelésem,pontosságom ami egy ilyen munkához kell. Könnyen beilleszkedek egy új csapatba, és barátságos ember vagyok. Szerintem minden szempontból helyt állnék a munkában. Ezek mellett segítőkész vagyok, bármikor lehet rám számítani.




- A jelentkezés OOC része -

- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (szabadidős elfoglaltságok stb.) -
Sziasztok szeretem magam bemutatni és megismertetni másokkal és ez a kis leírás szerintem elmond mindent rólam! Márton vagyok. 9-es tanuló 15 éves vagyok. Hajdú-Bihar megyében élek. Tanuláson és gépen kívül nem 1 dolog foglalkoztat. Motorozás,Autózás,Film/Sorozat nézés,Kézilabda,Zenekészítés bár abban még csak kezdő vagyok. Kézilabda,Foci,Szerelés és még jó pár dolog . Van pár dolog amit jó ha tud az ember rólam. Pontos ember vagyok mindent kiszámolok és mindent pontosan csinálok. Szeretek a kisebb embereknek adni. Mivel egyszer én is voltam még kicsi vagy kezdő. Mivel sportolok ezért tudom mit jelent a tisztelet. Ezt a dolgot én figyelembe is veszem nálam a tisztelet nem megkapják hanem kiérdemlik. Szeretem ha megadják ezt nekem és én is tudom viszonyozni. A sportra visszatérve azt is tudom mi az a kemény munka. Voltak számomra nehéz idők mikor sok minden nem ment úgy ahogy kellett volna menni. A sport a tanulás. Ekkor elhatároztam hogy keményebben fogok dolgozni és odafigyelve . Kitűztem magamnak pár célt. Miután nem adtam fel és fel álltam még egyszer újra próbálni ezután minden sokkal jobban ment mivel mindig motivált valami/valaki. Ezért sose becsülöm alá a kisebbet és nem felejtem és nem is fogom elfelejteni honnan jöttem mivel nekem is voltak emberek akiknek sokat köszönhetek. Gépen általában pár játékkal szoktam játszani Far Cry , Forza Horizon 4, ETS2 , GTA V, MTA, meg még rengeteg dolog. Autók közül AUDI RS6 az álom és még a Camaro ZL1. Motorok közül szeretem a Hondákat és a terep motorokat. Filmek közül az akció, sorozatok közül pedig a helyszínelős mint pl. Halálos Fegyver 3. Évada. A kézilabdáról annyit hogy már több mint 4 éve csinálom kapusként és elég jól szerintem és még sok ember szerint is. A Focit amit magamnak azaz nem csapatnál hanem otthon/barátokkal csinálok, de a mozgás az meg van. A zenébe még nemrég kezdtem bele de próbálgatom elsajátítani. Igazából még a jövőmről terveztem írni kicsit. Miután befejeztem az iskolákat elmegyek egy Építőmérnöki céghez mivel annak fogok a későbbiekben tanulni. Majd miután lesz egy kis pénzem egy saját vállalkozást nyitni és a világot körbejárni. Egy becsületes élet semmi drog semmi csalás! Becsületes pénz amit én keresek meg nem pedig más. Nos hát elsőnek ennyit magamról. Ha Isten és a sors is úgy hozza még találkozunk további szép napot/estét

- Miért jelentkezel hozzánk? -
Több oka van de most csak 1-et emelek ki de azt igazán. Én már korábban is voltam az Irish tagja. És nagyon élveztem. "Visszasírtam most ezt az időszakot" ezért is szeretnék visszajönni. Szeretnék újra az Irish Tagja lenni.

- Van-e ismerettséged a frakción belül? -
Nincs.



 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Nem Te voltál nálam anno "Boxos Joe" becenévvel? A fórum nevedből és a Sean Joe-ból következtetve.
 

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
Szia!
Nem Te voltál nálam anno "Boxos Joe" becenévvel? A fórum nevedből és a Sean Joe-ból következtetve.
Szia! De igen én voltam az. Remélem nem bajból írtad hogy valami olyat csináltam amit nem kellet volna mert tudtommal nem csináltam semmi rosszat. Igen én voltam.


Barger válasza:
Módosítottam a HSZ-t, mivel a [QUOTE]-ba írtad a mondandódat.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
WUv9PAS.png

Tisztelt Jelentkező!

Örömmel tájékoztatom, hogy cégünk vezetősége feldolgozta jelentkezési lapját, majd elfogadta. Kérjük keressen fel egy igazgatósági személyt a továbbiakért.
((Tartalmas lap lett. Keress fel legkésőbb holnap estig (20.00) meghallgatással.))


Üdvözlettel:
Achilleus B Barger
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: .shirek
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.