[Elfogadva] Diontray Foster

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vigeo

Újonc
2020. 04. 15.
14
5
V4 karakter
-
LV karakter
Diontray Foster
V2 karakter
-

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Diontray
Középső név: -
Keresztnév: Foster
Születési hely és idő: Las Venturas Medical Center 1990.04.20
Anyja leánykori neve: Diontray Anna

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612004285
E-mail cím: diontray.fosters@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Mivel nagyon szeretek vezetni, és emberekkel beszélgetni, találkozni, ez a pozíció lenne számomra az ideális . Továbbá nagyon szeretek az embereken segíteni, de mivel sokat vezetek így azzal segítem a polgárokat hogy elviszem őket .

Miért pont önt vegyük fel?
Gondolnám a vezetésben van annyi tapasztalatom, hogy alkalmas lennék a felvételhez, miközben egy optimista , könnyen beilleszkedő típus vagyok.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Nekem mindig azt tanították ha már többen vagytok ne szúrd hátba a másikat. Első sorba csapatmunka egyik fő eleme ha jól akarjuk végezni a munkánkat illetve ha kimagaslóan szeretnénk teljesíteni, illetve mindig jól végezni amit csinálunk, de csapat egy cégnél legfontosabb számomra 5 fajta dolog van amit csapatmunka, 1-Egyértelmű elvárások 2-Környezeti összefüggés 3-Elkötelezettség 4-Együttműködés, és nem végül 5-Kommunikáció ezek azért bővebben nem szeretném kifejteni mert hosszú és unalmas lenne. De szerintem számomra ez a fő 5 dolog eléggé fontos.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Mindig is a kedvenc foglalkozásom a vezetés volt. Szeretek ismeretlen emberek között lenni és azokat megismerni egyaránt és úgy gondolom, hogy a taxiban erre van lehetőségem. Szeretek embereknek segíteni bármiről is legyen szó amire képes vagyok. Már régebben is fuvarozgattam ingyen embereket akiken láttam, hogy fuvarra van szükségük és engem az, hogy segíthetek más embereknek egy pozitív energiával tölt el. A cégen belül a tervem, hogy minél magasabb pozícióba kerüljek a csapaton belül. De mivel már elég régóta itt élek a városba és ismerem a környéket magát a várost és a falvakat szinte mindent tudok pontosan mi hol helyezkedik el. De az oda a leggyorsabban vezető utat is. Ezért könnyedén eltudok szállítani bárkit gyorsan, zökkenőmentesen, olcsón arra a helyre ahova szeretne utazni.

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Olivér

Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
11500 (level 16)

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen! LVMS-be

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
A gépen sajnos elromlott több hónapra.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
0 AdminJail, a kitiltás is itemek leadása miatt van, tiszta UCP, sok barát, minden amim van saját kézzel lett elérve, sok rp tapasztalat.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi 3-4 óra

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Igazából nem sokban a többiektől viszont ahogy többieknél is ugy nálam is ugy érzem képes lennék a feladatra illetve aktív tudnék lenni és tudnám a csapatott támogatni rugalmas és percí tudok lenni és csapatban dolgozni is eléggé jól tudok ez az előző frakciólbol is jol látható!

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
A nevem Medó Olivér, 17 éves vagyok. Összesen 6 éve vagyok az RP közösség tagja kisebb kihagyásokkal. Pest megyében lakom. Pestre járok suliba, busszal. A jegyeim azok jók kb. Nagyon szeretem a sulis közösségünket, főleg a buszon, amikor mindenki hátul ül, és beszélgetünk. Sokszor szoktam kioktatni, jó célből, de mivel ez egy jó RP közösség, normális adminokkal, ezért nem sűrűn szoktam megtenni ezt . A sulinkat nagyon is szeretem, mert minőségi az oktatás. Rendészeti szakra mentem volna, de lebeszéltek róla. Engem mindig is érdekelt a rendőrség és egyéb rendvédelmis munka. Ha esetleg sikerülne, akkor az első dolgom lenne a családomat aztán a barátaimat értesíteni róla. Ezek mellett nagyon is szeretek közlekedni akár tömegközlekedéssel vagy simán autóval. A vágyam az lenne, ha egyszer lehetne egy Pontiac Firebird -em.





Aláírás: Diontray Foster



Kelt.: 2022.09.11
 
Utoljára szerkesztve:

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Szia!

Szerintem egész jó lapot írtál, terjedelemmel és tartalommal sincs semmiféle gond részemről. Lassan másfél évvel ezelőtti item leadós kitiltás szerintem nem olyan gáz, főleg, hogy tudjuk is a magyarázatát.

Sok sikert a továbbiakban, támogatom a jelentkezésedet!
 
  • Imádom
Reactions: Vigeo

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2022. 09. 18. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Működési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szuper jó lapot írtál, sok sikert!
Fontos Tudnivaló: Amennyiben nem tudsz megjelenni a fenti időpontban nem áll módunkban másik időpontot adni!
 
  • Tetszik
Reactions: ese harry és Vigeo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.