[Elfogadva] Diaz D Cortez jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LegendStar

Újonc
2019. 02. 22.
28
15
V4 karakter
Tina Hyland
LV karakter
Diaz Artmenson
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Diaz D Cortez >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1992.04.02 >

Édesanyja lánykori neve:
< Anna White >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson, Main St. 2 >

Hány éve él a városban?:
< 4 éve költöztem ide. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mint fentebb említettem körülbelül 4 éve költöztem a városba volt időm megtapasztalni a városban és környékén zajló folyamatokat, megvizsgáltam az összes lehetséges szóbajövő munkahelyet viszont az arra való tekintettel hogy én az előző városban autószerelőként tevékenykedtem ezért ez a cég lenne számomra a legmegfelelőbb. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Előnyeim a többi jelentkezővel szemben hogy rendelkezek kellő tapasztalattal és szaktudással a munkaköröm betöltésére. Előnyeimhez sorolnám hogy a lakhelyem közel helyezkedik el a cég telephelyéhez és kellően rugalmas vagyok így bármikor amikor szükség van rám a telepen mozgósítható vagyok. Az előző városban gyakran vállaltam plusz műszakokat így nem kérdés hogy ez itt is megvalósítható és azon leszek hogy minél jobban elősegítsem a cég működését. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Ebben a városban még nem viszont az előző lakóhelyemen több mint 2 évig alkalmaztak engem autószerelőként. >

Előző munkahelye(i):
< Még nem volt. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Diaz D Cortez >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 3342 >

Eddigi frakcióid:
< Még nem voltam a szerveren frakcióban. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 8 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Alkalmasnak érzem magam a feladatra . Szeretnék egy jó közösség részese lenni. Nyitás óta figyelemmel követem a szerelők munkáját a szerveren és mivel megtetszett ezért én is szeretnék ebben tevékenykedni. Viszzatérésem óta minél több időt szeretnék tölteni a szerveren de még jobban motiváló lenne feljárni ha egy frakció tagja lennék. Szeretném magam jobban beleásni a szerveren a szerelő frakció működésébe. Szeretek megismerni új embereket és úgy érzem hogy ebben a frakcióban ez megvalósulhat. Több embertől is hallottam hogy pozitívan ítélik meg magát a frakciót és a vezetőséget. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Alkalmasnak érzem magam a pozícó betöltésére mivel a való életben is aktívan tevékenykedek mind a saját mind a családi autón így maga a frakció hatásköre is megfelel a tapasztalataimnak és tudásomnak. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< A Seemta V2 szerverén voltam szerelő. >

Mennyi idős vagy?:
< 19. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2018-ban regisztráltam és aktívan játszottam viszont a 2020-as recovery óta volt egy kisebb kihagyásom emiatt a karakteremet sem tudtam visszaigényelni mivel most tértem vissza aktívabban. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, napi szinten. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétközben átlagosan 4-5 óra, hétvégén viszont általánosságban amennyit a szabadidőm enged kb. 6-7 óra. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Változó de leginkább délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Második lehetőség a számomra preferált. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Lacinak hívnak 19 éves vagyok. Nyíregyháza mellett egy kisebb városban lakom egy kertes házban. Jelenleg egy 5 osztályos angol nyelvi tagozatra járok, és sokan mondták hogy sokat fejlődött az angol tudásom amióta itt tanulok. Szabadidőmben legtöbbször Seemta-n vagyok de emellett segítek a szüleimnek is, valamint gyakran rajzolok mivel már óvodás korom óta szeretek rajzolni és szerintem ezek a rajzaimon is látszanak. Gyakran megyek el barátokkal motorozni amit szeretettel és élvezettel csinálok. Van egy kutyám akivel nagyon szeretek foglalkozni. Általános iskolás koromba végig kitűnő voltam és ugyan ebben az időszakomba jártam önvédelemre amit nagyon szerettem és ma is büszkén tekintek vissza azokra a pillanatokra. Sok barátot megismertem itt és minden nap mikor edzés volt vidámabb és felpörgöttebb voltam. Manapság már az edzőtermekben tevékenykedek a legtöbbet amit szintúgy szeretettel csinálok. A jövőben az utakon tervezem megkeresni a havi fizetésem de még nem döntöttem el hogy nemzetközi kamion sofőr vagy távolsági buszsofőr legyek, de több ismerősöm is a kamionozást javasolta. >
 
Utoljára szerkesztve:

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
18
LV karakter
Jack Qwanter
Szia, neked is ugyanazt tudom mondani mint sok embernek, hogy szerintem kevés a perced. NEM TÁMOGATOM
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
411
310
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, nagyon keveslem a perceidet. Nem támogatom!
 

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
301
285
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Cső. Valóban nem sok a perc, viszont a több éves RP tapasztalat és a v2-s szerelő frakcióban megszerzett tudást feltudnád itt is használni. A lapról rosszat nem tudok mondani, nekem tetszenek a válaszok. Szurkolok, pacsi.
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Nincs valami sok perced de ez eltekinthető ha valaki korrekt lapot tud írni. Szintén adnék egy esélyt neked.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.03.30. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
Felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.