[ELFOGADVA] Derek Robinson jelentkezése a SeeRing Service csapatába!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tomika7691

Újonc
2023. 02. 11.
25
6
V4 karakter
Giovanni Collins
LV karakter
Victor Rodionovich
V2 karakter
Derek Robinson
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Derek Robinson
Születési hely, idő: Los Santos, Hospital. 1987.08.08
Telefonszám: +38-76-455-3598
Előző munkahelye(i):

Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Las Venturas Medical Department

Távozás oka: Hosszab idejű inaktivitás.
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Azért érdeklődök a munkahely iránt,mert szeretek szerelni és tudok is. Szeretnék egy egy biztos munkahelyet magamnak és egy jó környezetet ahol dolgohatok. Szeretnék pénzt szerezni,hogy megtudjak élni a városban. Emelett szeretnék elfoglaltságot találni magamnak,mert munkahely nélkül unalmas az élet.
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Türelmes vagyok,amely előny lehet,ha rossz móduan beszélnek velem. Gyors vagyok,amely jó ha sokan vannak a telepen és ,hgy ne legyenek türelmetlenek az ügyfelek. Gyorsan illeskedek csoportokba/csapatokba ,úgy vélem ez a barátságos és sokat beszélő tulajdonságomnak köszönhető.​
Önéletrajz (6-8 mondat):
Derek Robinson vagyok Los Santosból,36 éves vagyok. Autószerelő Bádogos szakmát végeztem Los Sanstosban,majd 27 évesen egy egészségügyi tanfolyamon vettem részt. Édesanyámat Lucy Smith-nek,édesapámat Jake Robinsonnak. 2 testvérem van 1 lány,1 férfi ők Los Santosban élnek. 26 évesen költöztem Las Venturasba mivel nagyon szeretem a vidéki életet. Amikor 29 éves voltam édesapám elhunyt így haza utaztam Los Santosban. Ott maradtam pár évet,ahol autószerelőként dolgoztam. Utánna mivel összevesztem az ott élő testvéreimmel,visszaköltöztem Las Venturasba és itt szeretném folytatni autószerelő munkámat.​
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen.




OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Tamás, 14, 26283
Játszott perceid: 35 837 perc
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):

Hétköznap (15:00-21:00 között): Körülbelül enyit tudok viszont jobbaan igaz inkább ez az idő intervallum: 16:00-21:00

Hétköznap (12:00-15:00 között): Válasz

Hétvégén (10:00-14:00 között): Válasz

Hétvégén (14:00-22:00 között): Körülbelül ezt is tudom teljesíteni.
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Kitiltások (Kép az UCP-ről): Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?
Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Las Venturas Medical Department

Távozás oka: Nem tudtam abban az időben játszani kb 1-2 hónapot,ezért kiléptem.
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen

TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen

Működőképes mikrofon: Igen
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Tamás vagyok egy 14 éves fiú Erdélyből. Szeretek utazni,túrázni is sokat szoktam barátaimmal családommal. Nagyon jó tanulási eredményeim vannak és a tanulással sok időt is töltök. Sok haverom van akikkel szoktam együtt lógni délutánonként. Szeretek sportolni főleg focozni,kosarazni. Körülbelül 4 éve RolePlayezek 2022-ben kezdtem a SeeMta-t.​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen
 

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
586
1 087
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELFOGADVA


Az alábbi időpontok egyikén kérjük jelenjen meg a személyes elbeszélgetésen.
2024.03.13 19:00 - 20:00
2024.03.15 19:00 - 20:00
2024.03.16 19:00 - 20:00​

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag felé!


Sok sikert kívánunk!


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.