[Elfogadva] Delmar Corleone

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ekimeki

Újonc
2021. 11. 27.
4
0
24
Nagykanizsa
LV karakter
Delmar Corleone

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Delmar
Középső név: nincs.
Keresztnév: Corleone
Születési hely és idő: Las Venturas. 1990-01-01
Anyja leánykori neve: Jessica Corleone

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612009856
E-mail cím: delmar90@seegame.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Mindig is szerettem volna hogy a munka kapcsolódjon a vezetéssel, mert egyszerűen imádok vezetni, másrészt ember barát vagyok, szeretek ismerkedni és szeretem épségben hazajuttatni az embereket.Az pedig plussz pont hogy azért amit szeretek még fizetnek is.


Miért pont önt vegyük fel?
Amikor kell jövök, nem kések. Szeretném kiismerni jobban a várost és az embereket. Szeretek vezetni, tisztelettudó vagyok, ismerem a várost, sok tapasztalattal rendelkezem, korábban futár voltam, könnyen feltalálom magam, rugalmas vagyok és szeretek dolgozni.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Taxisként tudni kell csapatban dolgozni, mert az nélkül káosz lenne az egész. Lehet egymástól tanulni, segíteni a másiknak ha bajban van. Együtt sokkal jobban haladhat a munka, egyszerűen elengedhetetlen a csapatmunka. Ha valamelyik kolléga nem tud bejönni dolgozni, akkor én szívesen bejövök helyette, mert tudom hogy ő is megtenné ezt értem.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt Las Venturas Taxi! Szükségük van egy életvidám, fiatal sofőrre? Megtalálták a megfelelő embert! Fiatal korom ellenére viszonylag sok vezetési tapasztalattal rendelkezem, mivel 17 éves korom óta van jogosítványom és naponta használom az autómat. Gimnázium után rögtön a gazdálkodás és menedzsment szakra mentem, de az elvégzés után rájöttem nem nekem való. Édesapám rendezvényszervező cégében sokat segédkeztem, melyben volt szerencsém tapasztalatot gyűjteni a pontosság, rendszerezés terén. Ezek mellett remek kommunikációs készésegekkel, precízitással és magas idegennyelv ismerettel rendelkezem. Úgy érzem, képességeimmel hozzá tudnék járulni ennek a remek cégnek a sikereihez, és várom, hogy mihamarabb találkozzunk személyesen!

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Laskoi Ciprián


Hány éves vagy?
21

Hány játszott perced van?
2670


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Sajnos még nem voltam.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
válasz helye


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Mostanra már két farmot is kezelhetek aminek nagyon örülök, vehettem végre egy komolyabb autót amit lassan teljesen kifullozok és arra lennék a legbüszkébb ha bekerülhetnék ebbe a frakcióba.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
hétköznap: 3-4 óra hétvégén: 5-6 óra akár több is


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
[I]Pontos vagyok ami a taxihoz igazán kell. Türelmes is vagyok,és kedves az emberekkel. Nem vagyok önfejű,szeretek csapatban dolgozni. Mindig,minden szabályt betartok legyen az egy játék vagy a való élet.[/I]

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Laskoi Cipriánnak hivnak 2000-ben születtem Zalaegerszegen. 21 éves vagyok, dolgozom. Szeretek kondiba járni és ha van időm focizni is eljárok. Elvégeztem egy hegesztő szakmát és az érettségit is megcsináltam. Hegeszteni magánmelóba szoktam otthon a műhelyemben. Szabadidőmben netpincér futár vagyok és el szoktam menni a GLS-hez is néha vagy éppen buliba járok vagy barátnőzök. 5-6 éve MTA-zok, megfordultam már kisebb nagyobb szervereken is, mint adminként, mint frakció tagként/vezetőként. Minden szerveren elsősorban Taxisnak jelentkezem, mert ez áll hozzám valamiért a legközelebb. Szeretnék itt is szerencsét próbálni.




Aláírás: Delmar Corleone

Kelt.: 2021.11.29.]
 

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021. 11. 30. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Próbáld meg átnézni a szabályzatokat és begyakorolni!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.