[ELFOGADVA] Davie Thomson jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
895
1 439
19
V2 karakter
francisc.ladislau
See-Ring-Service.webp





Tisztelt felvételizni kívánkozó!


Olvassa át figyelmesen az instrukciókat jelentkezési lapja kitöltése előtt.

Az esetleges hibás lapokat autómatikusan elutasítjuk, a következő jelentkezést a következő ciklusban nyújthatja be.

A jelentkezői lap elküldésével elfogadja, hogy bármilyen hamis, esetleg megtévesztő válasz esetén, a lap azonnali elutasítást és a jövőben szankciót vonhat maga után.



A jelentkezési lap benyújtásában sok sikert kíván a SeeRing Service!





Teljes Név:
Davie Thomson


Nem: X-el jelölje válaszát!


[X] Férfi

[-] Nő

Születési hely, idő:
Los Santos, 1990.09.10


Lakcím:
Fort Carson, King Street 32.


Telefonszám:
+38-76-644-2762


Miért szeretne nálunk dolgozni?
Én azért szeretnék a cégnél dolgozni, hisz a magánéletben autóprogramozással foglalkozom, illetve autószerelő végzettségem van, ezért kiszeretném használni tudásomat és végzettségemet egyaránt. Szerintem nagyon sok mindent hozzátudnék tenni a SeeRinghez.

Hol talált cégünk hírdetésére?
Nem találtam sehol, már egy ideje konzultálok a mostani vezetőséggel, a régiekkel is beszéltem sokat és Ők ajánlották, hogy jelentkezzek.

Korábbi munkahelyével kapcsolatos információk

Cég neve:
Nem volt még munkahelyem, jelenleg van egy vállalkozásom amit beleszeretnék majd vonni a SeeRingbe.


Munkaviszony megszűnése: X-el jelölje válaszát!


[-] Felmondás

[-]Kirúgás

Ha kirúgták, mi volt ennek indoka?
-


Tudomásul vette, hogy a jelentkezési lap elküldésével elfogadja cégünk szabályzatait és működéi pontjait: X-el jelölje válaszát!


[X]Igen

[-]Nem






((OOC rész))

Neved, amin szeretnéd, hogy szólítsunk:
Ferinek hívnak, sokan Fecsuként ismernek.


Életkorod:
18 éves vagyok!


Játszott perceid száma:
108 315 perc


Voltál-e már frakcióban? (X-el jelöld)


[X]Igen

[-]Nem

Távozás oka?
Nem igazán tudom már, talán meguntam.


Terveid a frakcióban:
Sok tervem van a frakcióval, melyet már megosztottam pár embernek. Először is ezt a kis jól menő "vállalkozásomat" szeretném belevonni valahogy a frakcióba, példáúl hogy a klienseimet odahívom és a SeeRing adottságait kihasználva állítom be autóikat. Illetve sok program ötletem is van, melyek gyarapítanák a szerveren lévő autósközösségeket. Illetve egy jó RP-s közösséget kreálni a frakcióban, tisztességes munkát végezve. Nem utolsó sorban a tervem a frakcióban az, hogy vezetőségi pozícióban tevékenykedjek és erősítsem a frakciót.


Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Az összeset, amit fent vagyok a szerveren és nem ECU beállítással töltöm.


Korábbi adminjailek, kitiltások: képet csatolj amin tisztán látszódik mindkettő! (imgur.com)
https://kepkuldes.com/image/Pf9LUj (Bocsánat, csak jelenleg nem jó a számítógépem, már szerelőnél van, elvileg holnapra kész. Telefonon nem engedte, hogy imgurra feltöltsem.)


Account ID-d:
2671


Mutatkozz be pár mondatban:
Helló. Ferinek hívnak, sokan csak Fecsuként ismernek az MTA világában. Jelenleg tizennyolcadik életévemben járok, ami azt jelenti hogy lassan kilenc éve próbálkozok RP-zni, kisebb nagyobb sikerrel. Mindenféle pozícióban részt vettem már az MTA világában, legyen az adminisztrátori pozíciótól akár frakció leaderig. SeeMTA Las Venturason nagyon régóta játszom, viszont még sosem voltam olyan frakcióban ami nagyon tetszett volna, vagy bármiféle kihívást, esetleg magamhoz illő szerepjátékot tudtam volna elsajátítani. Mezőgazdasági gépész technikusnak tanulok, ezáltal a való életben is szeretem a kihívásokat, esedékes problémák megoldását, szervízelését. Úgy gondolom, hogy az élet szerverén is helyt tudnék állni egy ilyen volumenű frakcióban és erősíteni tudnám a csapatot. Visszatérve a magánéletemre, van már három kategóriából is jogosítványom, illetve van egy autóm is. Ja.. és imádok vezetni. Röviden ennyit rólam, köszönöm, hogy elolvastad!
 

Szilikee

Barangoló
Támogató
2020. 01. 26.
114
193
V4 karakter
Taylor Edwardson
LV karakter
Milo Garza
V2 karakter
Taylor Edwardson
See-Ring-Service.webp



Tisztelt jelentkező! Örömmel értesítjük, hogy jelentkezése bírálatra került: ELFOGADVA


Meghallgatásra várjuk, amiről bővebb információkat - ITT - talál.

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag fele!



Sok sikert kívánunk!




SeeRing Service

Loren Carter
Service Manager
 
  • Imádom
Reactions: Fecsu

Szilikee

Barangoló
Támogató
2020. 01. 26.
114
193
V4 karakter
Taylor Edwardson
LV karakter
Milo Garza
V2 karakter
Taylor Edwardson
See-Ring-Service.webp


Tisztelt jelentkező! Örömmel értesítjük, hogy a meghallgatás eredménye: SIKERES

A további információkat a vezetőség tagjai fogják eljuttatni önhöz!
Gratulálunk a felvételhez, sok sikert kívánunk a munkához!



SeeRing Service

Loren Carter
Service Manager
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.