[Elfogadva]David Jhone jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dannii

Újonc
Támogató
2020. 12. 05.
46
58
V4 karakter
Daniel Jhon
LV karakter
David Jhone
V2 karakter
🛠️

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: David
Középső név: -
Keresztnév: Jhone
Születési hely és idő: Los Santos, 2003. 08.31
Anyja leánykori neve: Linda Jhone

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612021627
E-mail cím: davidjhone08@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Mindig érdekelt a fuvarozás, emberek szállítása A pontból B pontba, rengetegszer kocsikáztam már céltalanul, a várost is volt időm kiismerni, illetve a kissebb falukat. Szeretek vezetni, mióta meg lett a jogosítványom rengetek kilómétert megtettem már, beleértve a farmi fuvarozást, a Jesse Car-ban a vonatózást is. Legfőképpen a vezetés miatt szeretnék taxisnak jeletkezni, több tapasztalatot szeretnék szerezni a vezetés terén. Valamint szertenék erre a cégre úgy tekintetni, mint a második családom.

Miért pont önt vegyük fel?
Azért mert, mint mondtam szertek vezetni és én úgy gondolom, hogy tudok is ,jól ismerem a várost, a legrövidebb utakat, a közlekedési szabályokat természetesen be szoktam tartani. Rengeteg járművet vezettem már, a legtöbb taxis autót ismerem, a volt munkámból adódóan rengeteget javítottam már a cég részére. Jól alkalmazkodom az új dolgokhoz, szerintem jó tagja lennék a ennek a csapatnak.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Szerintem a csapatmunka egy nagyon jó dolog, közösen elérni valamit, majd eggyüt élvezni az eredményét. A csapatmunkából jó barátságra is szert lehet tenni, szerintem elengedhetelen egy munkahelyen, mert akkor nem lesz eredménye. Én úgy gondolom, hogy az őszinteség is sokat hozzá tesz a csapatmunkához, az is egy fontos dolog. Illetve összetartja a csapatot, többen okosabban tudunk gonolkodni, ötletelni valamit.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):


Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Dani

Hány éves vagy?
14

Hány játszott perced van?
119400 perc

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen, a Jesse Car Servce.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Monotonná vált, meguntam

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Rengeteg RP-tapasztalat, 25 milliós+ összvagyon, sok új barát.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4óra amit naponta a farkira tudok szánni.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Azért mert szerintem megfelelő tapasztalattal rendelkezem. Őszinte és segítőkész vagyok. Mindig igyekszem betartani, azt amit megígérek.,ha hibázok mindig megpróbálom javítani és tanulni a hibáimból. Jól tudok csapatban dolgozni, a feladataimat becsületesen elvégzem.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Dani vagyok 14 éves. Jelenleg nyolcadik osztályba járok. Terveim szerint informatikusnak tanulok tovább. Többek között azért is mert értek a számítógépekhez. Ahol tudok segítek gondolok itt a sulira, házimunkába stb. Türelmesnek, vidámnak, csendesnek szorgalmasnak segítőkésznek jószívűnek tartom magam. Rengeteg hobbim volt, most focizni járok hetente kettő edzés van .Kosaraztam is egy évig szerettem csinálni, ez idő alatt rengeteget fejlődtem. A hobbiaimból is látszik szeretek sportolni. Szabad időmben a SeeMta V3 Las Venturas szerveren játszom. Van egy háziállatom pontosabban egy kutyám. Ha az időm engedi akkor filmet, sorozatokat néznek. Általában elég későn fekszem le és korán kelek, ezért tudnák sok időt a frakcióra szánni. Most a szerveren alacsony alvázas, ritkább autókat kezdtem el gyűjteni, ezt nagyon élvezem, van már egy kettő ami viszonylag ritka, itt gondolok a 17 ezer kilométerrel rendelkező jeppemre, valamit egy tökéletesen beállított BMW e60ra.





Aláírás: David Jhone



Kelt.: 2022.10.16.
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.10.23. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Rendben van a lapod, várunk TS-en a meghallgatáson!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.