[Elfogadva]Daniel Grassa jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DanielVajda

Újonc
2021. 04. 07.
22
15
LV karakter
Daniel Grassa

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Grassa
Középső név: -
Keresztnév: Daniel
Születési hely és idő: Las Venturas Hospital, 1996.05.05
Anyja leánykori neve: Sofia Elif

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612021913
E-mail cím: Don.Grassa@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
A taxis társaságban megláttam azt az összetartozás ami nekem imponál ,és ami nekem nagyon fontos egy csapatban persze a vezetés is nagy kedvencem .Ezért úgy gondolom hogy megtudnám állni a helyem és élvezném ezt a munkát csinálni.

Miért pont önt vegyük fel?
Igazán figyelmes vagyok az emberekkel ,és igazán türelmes és figyelmes. Szerintem ezek a pontok ennél a munkánál nagyon fontosak.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Nekem a csapatmunka igazán fontos egy szervezetben .Elsőnek ezt tartom szemeim előtt, Ami nekem külső szemmel úgy tűnik hogy a taxisok között megvan. Ilyenekre gondolva ha valakinek nincs autója akkor csak egy rádiójába kerüljön és valaki kisegítse . De szerintem itt megvan a csapat munka és remélem az őszinteség is.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Varga Zsombor

Hány éves vagy?
16

Hány játszott perced van?
19974 perc

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A szerveren az elért kapcsolataimra a valamelyest az elért vagyonra és persze az rp tapasztalatra amit szereztem.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Változó hétközben több hétvégén kevesebb.Ez általában a programoktól függ

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Türelmes kedves és megértő vagyok az emberekkel ic/ooc . Szerintem tudok annyira vezetni és ismerem annyira a mapot hogy helyt álljak a taxi szolgálatban.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Varga Zsombor vagyok, 10. osztályos épületgépésznek tanulok amivel későbbiekben tervezek mérnökire menni .Borsod-ban élek sajnos elég rossz helynek ítélik meg de vannak szép részei is. Van Néha van 1 hét kimaradásom mert édesapámnál tartózkodom olyankor de azt az illetékesnek jelezni is fogom mindig .Kedvenc elfoglaltságaim közé tartozik az rp és elég sok időt töltöttem vele most az elmúlt időben mert szeptembertől online oktatásban veszek részt .társasági ember vagyok de egyedül is elvagyok ha muszáj .Kondi terembe járok heti 4.szer általában most egy hónap kimaradás után mert sajnos lesérültem . Érdekell elég sok új dolog és mindent egyszer kiszeretnék próbálni amit normálisnak tartok az életben. Kipróbáltam más több féle rp szervert fivem és mta szervert is de engem a legjobban eddig ez a szerver ragadt meg. Sajnos egy időben nem gondoltam tulságosan komolyan az rp-t de volt egy pont mikor átgondoltam és teljes komolysággal csinálom mostmár ezt is mint a legtöbb dolgot az életembe. Elég sok focit nézek de több mixet rakok amik általában be is szoktak jönni 1-2 kivételével néha becsúszik 1-2 slot is de háth mindenkivel megeshet.
 
Utoljára szerkesztve:

Nomis

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 15.
302
366
V4 karakter
Scott Dexter
LV karakter
Scott Dexter
Szia a kitiltáshoz is a jaileket raktad, ezt javítsd kérlek.
 
  • Imádom
Reactions: DanielVajda

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.11.13. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Elég sok a jailed, de szerencsére nem olyan komolyak. TS meghallgatásra készülj fel!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.