[Elfogadva] Damiano Carmine Jelentkezési Lapja a Redline Auto Services-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aludanyi

Újonc
Támogató
2020. 11. 14.
70
120
20
Maglód
LV karakter
Ian Montgomery
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Damiano Carmine >

Születési helye, ideje:
< San Fierro / 1997 / 10 /27 >

Édesanyja lánykori neve:
< Lucy Fisher >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Fort Carson 53/A >

Hány éve él a városban?:
< Körülbelül úgy egy éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mióta a városban élek szerettem volna a tanult szakmám irányába elhelyezkedni. Szeretnék újdonságokat az életembe és szeretnék új emberekkel ismerkedni és új tapasztalatokat szerezni és egy megbízható, fix munkahelyet. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Azért érzem magam alkalmasnak erre az állásra, mivel nagy a feladatmegoldó képességem illetve mivel a szakmát kitanultam, így nem hinném hogy munkám során kárt esetlegesen csalódást okoznék azoknak az embereknek akik bizalommal fordulnak hozzám. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Többszörös gyakorlaton voltam, fél évig dolgoztam egy maszek cégnél, viszont az sajnos megszűnt. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Electronic >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem érvényes "B kategóriás illetve C, C+E és D1, D kategóriával is!" >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Damiano Carmine >

dmbg9Hw.png



Játszott perceid:
< 18855 >

Eddigi frakcióid:
< LVMS >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelül úgy 2017 óta kisebb - nagyobb kihagyásokkal. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy jó frakció tagja lenni, ahol bővíthetem hosszútávon az RP tudásomat, illetve szeretnék új dolgokat megtanulni, emberekkel ismerkedni és sok élményt szerezni. Valóéletben Mezőgazdasági gépszerelőnek tanulok, szóval annyira " hülye " nem vagyok hozzá. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Úgy gondolom, hogy a kitartásom illetve a feladatmegoldó képességem elég jó illetve szeretek akár csapatban is dolgozni, szeretek újakat tanulni, van azért szabadidőm is, viszont a Jogosítvány, vizsgák mellett csak napi 3-4- 5 óra. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/mPOvzO0 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/mPOvzO0 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/ofLHgsk >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 18 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Körülbelül fél éve. >

Használsz-e TS3-at?:
< Haználok, mikrofonnal >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap 3-4-5 óra, hétvégente meglehet ha úgy adódik a 10 óra játékidő is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután leginkább 4 órától mivel bejárós vagyok és a buszok eléggé rosszul mennek így átlag 4 fele tudok lenni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Hétköznap és hétvégén minimum 24:00 óráig szolgálatot teljesítesz >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Engem Dániel-nek hívnak. 18 éves vagyok és jelenleg most vagyok végzős a szakközép suliban ahol Mezőgazdasági Gépésznek tanulok. Szabadidőm alatt sokat vagyok a saját fuvarozó cégünknél és ahol tudok ott segítek, illetve a számítógép közelében is elég sokat vagyok, főleg így télen. A SGS szerverein 2017 májusában kezdtem játszani, ahol először a SeeMTA v2 szerveren kezdtem tevékenykedni, szinte 0 tudással, viszont az akkori Adminisztrátorok, Adminsegédek segítettek nekem a játék értelmezésében, RP megtanulásához, melyre mai napig hálás vagyok nekik, igaz már ők nem hinném hogy foglalkoznak ezzel a játékkal... Szeretek újdonságokkal szembenézni, szeretek emberekkel kommunikálni. Számomra egy frakcióban a legfontosabb mindig is a csapatmunka, illetve az összhang volt a fontos. Nem szerettem azt, ha valaki a hátam mögött kibeszélt és mástól tudtam meg, ha valami gondom volt a frakcióval esetlegesen el akartam hagyni én mindig szóltam előre 1 héttel, hogy minden eltudjunk intézni. Szerintem ezekből kiszűrhető, hogy nálam a legfontosabb az őszinteség és korrektség.>
 

Deamson

Barangoló
2021. 04. 13.
76
56
V4 karakter
Jacob D Edwarson
LV karakter
Alexander Ivanovics
Szia! Szépen megírt lap lett, amiket írtál ha ezeket be tudod tartani akkor semmi gond nem lesz. Sok sikert támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: aludanyi

aludanyi

Újonc
Támogató
2020. 11. 14.
70
120
20
Maglód
LV karakter
Ian Montgomery
Szia! Szépen megírt lap lett, amiket írtál ha ezeket be tudod tartani akkor semmi gond nem lesz. Sok sikert támogatom.
Köszönöm szépen. Mióta aktívan elkezdtem újra játszani, szeretnék a szerveren élményket elérni és egy frakción belül is szeretnék teljesítményt mutatni.
 
  • Tetszik
Reactions: Deamson

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.09.16. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Őszinte és korrekt lap. Remélem, hogy a mi meghallgatásunkon azért megjelensz majd, ha már időt és enerigát fordítottál eme lap megírására.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: aludanyi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.