[ELFOGADVA] Cornelius Hansjorg jelentkezése az LVMS köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Laci

“The things we love destroy us every time.“
2019. 01. 09.
45
9
22
Kiskunhalas-Szeged
LV karakter
Cornelius Hansjorg
V2 karakter
Ottavio Octavianus
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Cornelius Hansjorg
Anyja neve: Frau Hilde Hansjorg
Születési hely és idő: Drezda, Németország, 1992. 02.18.
Személyigazolvány száma: 538917VS
Jogosítvány száma(ha van): 559627ER
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Old Venturas Hotel fsz. 12-es szoba
Állampolgárság:
amerikai,német

Magasság:
187 cm
Testsúly:
91 kg
Nem:

Férfi
Etnikum:
német


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
érettségi bizonyítvány
Intézmény neve:
Bertolt-Brecht-Gymnasium Dresden
Végzettség megszerzésének ideje:
2010.06.20.


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Alkalmi munkák
Munkaviszony kezdete és vége:
2012-től kezdve folyamatosan
Munkaköri leírás:
Árúszállító, bányász, postás, pizzafutár
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Korábban mindig alkalmi munkákból éltem, azonban ezek sosem voltak hosszútávúak. Szeretnék egy stabil munkahelyet biztos kereseti lehetőséggel.



Out Of Character​



Neved: Laci
Életkorod: 23
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

2016. óta
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

Ezen a szerveren még nem.
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

Ezen a szerveren nem, de V2-n igen.
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

V2-n OMSZ tag és leader is voltam, emellett való életbeli tapasztalataim is vannak.
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
Komoly és megbízható embernek tartom magam, jól kijövök az emberekkel. Sok éves RP tapasztalattal rendelkezem, emellett egészségügyben is jártas vagyok.
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
Lacinak hívnak, 23 éves vagyok. Jelenleg orvosnak tanulok, a 4. évemet töltöm az egyetemen. RP-vel 2016-ban kezdtem foglalkozni, kb. 5 évet játszottam aktívan, azóta pedig a tanulás miatt nem volt rá időm. Kb. egy hete kezdtem el ismét játszani a szerveren, mert több szabadidőm van mint eddig. V2-s pályafutásom alatt szinte minden féle frakcióban megfordultam, köztük az OMSZ-ben is, ahol egy ideig leader is voltam. Szabadidőmben szeretek kondiba járni, olvasni és az utóbbi időben a programozással is elkezdtem ismerkedni egy kicsit. A szerverre 2022-ben regisztráltam, de nem játszottam sokat, kb 1000 játszott percem volt eddig.
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

Még nagyon nem volt ideje kifejlődnie a karakteremnek, mivel nagyjából egy hete kezdtem el játszani aktívan a szerveren. Dióhéjban egy német bevándorlót RP-zek, aki ahogy betöltötte a 18. életévét elhagyta Németországot és Amerikába költözött szerencsét próbálni. Rendelkezik a németekre jellemző temperamentummal, de igyekszik alkalmazkodni az amerikai szokásokhoz.


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
Koponyatörés, agyrázkódás/agyvérzés, gerincsérülés, medence törés, belső sérülések, végtag törések,
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
Függően attól, hogy artériás vagy vénás vérzésről van szó. Súlyos vérveszteség esetén mindenképpen értesíteném a mentőket illetve segítséget kérnék.

Vénás vérzés esetén a sérültet leültetném vagy lefektetném, a karját a mellkas szintjébe emelném. Kesztyűhúzást követően a területet lehetőség szerint lefertőtleníteném, majd egy steril gézlapot helyeznék a sebre. Ezt követően rugalmas pólyával többször körbetekerném a sérült végtagot, figyelve, hogy megfelelő szorosságú legyen és a gézlap ne mozduljon el a seb fölül.

Artériás vérzés esetén a sérültet szintén leültetném vagy lefektetném, a karját a mellkas szintjébe emelném. Kesztyűhúzást követően a területet lehetőség szerint lefertőtleníteném, egy steril gézlapot helyeznék a sebre és az újammal kifejtett nyomással csillapítanám a vérzést. Enyhe vérzés esetén a beteget megkérem, hogy alkalmazzon nyomást a sebre, amíg én felhelyezem a nyomókötést. Súlyos vérzés esetén pedig a segítségemet kérném meg ugyanerre, ha van, amíg én szorítom a sebet.

A kötés felhelyezését követően pedig gyakran ellenőrizném a sebet és átvérzés, szivárgás esetén újabb rétegeket helyeznék fel.
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

-eszméletlen beteg észlelése
- beteg megszólítása, rázása, fájdalmas inger alkalmazása
-légzés ellenőrzése
-ha nem reagál és nem lélegzik (megfelelően) segítséget hívok, vagy megkérek valakit, hogy hívjon segítséget megkezdett újraélesztéshez
-ezt követően 30 mellkas kompressziót alkalmazok, 100-120/perc frekvenciával, majd 2 befúvás és ezt ismétlem
-ha van segítségem 1-2 perc után cserélünk, hogy ne fáradjunk ki és megfelelő minőségben tudjuk végezni a kompressziót, amíg a mentő meg nem érkezik. (vagy ameddig a keringés helyre nem áll)
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
Laikusként nem mozdítanám meg, mivel előfordulhat gerincsérülés is, amin ezzel csak rontanék. Megkérdezném tőle, hogy jól van-e, a sisakján felhajtanám a plexit hogy jobban kapjon levegőt, de a sisakot nem venném le, mert a gerincsérülésen ezzel is ronthatnék. Megtekinteném a lábát, ha az vérzik próbálnám csillapítani és hívnám a mentőket.


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.05.28.
Aláírás: Cornelius Hansjorg
 
  • Tetszik
Reactions: BalazsLV

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
568
654
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral.
Mack Crescenzo Station Manager, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Bert Cantrell Medical Director, Chief of MED.
Dr. Selena Parks Deputy Director
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.