[ELFOGADVA] Charlie D Tarson jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Danyh

Zöldfülű
2021. 04. 30.
171
767
Mezőtúr
V4 karakter
Raouf Tawfik
LV karakter
Gary Quinton
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Tarson>
Középső név:<D>
Keresztnév:<Charlie>
Születési hely és idő:<California, 1996.04.24.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas, Last Dime Hotel>
Állampolgárság(ok):
<Amerika>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<California Medical University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagykereskedelmi Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.04.30. - 2021.06.18.>
Munkaköri leírás:
<Élelmiszer kiszállító>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Szeretném az egyetemen tanultakat kamatoztatni. Másrészt unalmas, monoton munkahely lett a számomra>
[/I]

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Dániel>
Életkorod:<12>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Körülbelül 2 éve. (Kisseb nagyobb kihagyásokkal)>

Mesélj magadról:
<Dániel vagyok 12éves. Mezőtúron élek családommal. Kettő testvérem van, általában jól kijövök velük. Kedvenc hobbiaim a kerékpározás és a kosárlabdázás. Szabadidőmben általában számítógépezek, de szoktam biciklizni, tesóimmal játszani. Sok barátom van, nagyon jókat tudunk játszani, hülyülni.>
Mesélj a karakteredről:
<Charlie, egy 25 éves srác. Szüleivel 2017 nyarán költöztek Fort Carsonba egy lelakott épületbe, mert szülei Californiában elvesztették munkahelyüket. Szülei mindennap Las Venturasba mentek, megkeresni a napi kenyérre valót. Egyszer Charlie úgy döntött, hogy felköltözik Las Venturasba, belevágni a nagy életbe. Így 2021.03.21-én sikeresen felköltözött egy Las Venturasi Motel szobába. Sikeresen összetudott kaparni egy kis kezdő tőkét, hogy valamit tudjon kezdeni az anyagi körülményeivel. Szeretné az egyetemen tanultakat a valóvilágban is hasznát venni, kamatozni tudását.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még frakcióban, azért nem, mert szerintem az életkorom miatt nem vennének fel egy frakcióba se. Végül 2x jelentkeztem szerelőnek, de nem vettek fel, remélem itt a mentőnél szerencsésebb leszek.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Kicsi tapasztalatom van, de átolvasom a tananyagot, értelmezem, próbálom megtanulni.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Engem az RP motivál, meg kiszeretném próbálni magam egy ilyen frakcióban. >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Paracetamol, Algoflex, Flector, Ibuprofen>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Koponya sérülés, gerinc sérülés, belső vérzés, rák, agyrázkódás>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<A motorosról nem veszem le a sisakot, mert lehet, hogy a gerince, vagy a nyaka sérülhetett meg. Csak akkor veszem le, ha a légzést nem lehet másképpen megoldani. Ez után alaposan megvizsgálom a motorost, ha csak a karja sérült, akkor a hordágyra fektetve beviszem a kórházba. A kórházban készítek egy röntgenfelvételt, ahol megállapítjuk, hogy műtét, vagy egy sínbe teszem a kezét, begipszelem.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.06.22.
Aláírás: Charlie D Tarson
 

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Charlie D Tarson,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy esélyt megér. Várunk egy rövid meghallgatásra Vasárnap(06.27.) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Martinez Rulfo
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Danyh
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.