[Elfogadva] Chapman Ivan jelenkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ropika

Zöldfülű
2020. 07. 28.
169
189
V4 karakter
jovanovic jason
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Chapman Ivan >

Születési helye, ideje:
< Fort Carson Medical Service,1996 08.01 >

Édesanyja lánykori neve:
< Chapman Valeria >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Georgen Wood St. 26 >

Hány éve él a városban?:
< 1 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Gyermekkorom óta nagyon szeretem az autókat, illetve nagyra becsülöm az autószerelők munkáját. Ezek mellett nagyon szeretek csapatban dolgozni, illetve még amikor Los Santos-ban laktam akkor is a See City Car Service-nél dolgoztam és ha már egyszer kitanultam ezt a szakmát akkor szeretném is a karrieremet folytatni egy kicsit más helyen. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Elég sok tapasztalatom van a szakma iránt, ezek mellett szeretnék új embereket megismerni és velük együtt dolgozni. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< nem dolgoztam még, de apámmal műhelyébe sókat szereltünk egyűt, amiből sók tapasztalatom van. >

Előző munkahelye(i):
< Nagyker. futár munka, termékeket szállítottam címekre. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Chapman Ivan >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 29375 >

Eddigi frakcióid:
< nem voltam még frakcioba. >

Jelenlegi frakciód:
< jelenleg nem vagyok semmi en frakcióba. >

Mióta RP-zel?:
< Nagyjából 4 éve játszok MTA RolePlay szervereken. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Megtetszett a szerveren nekem ez a frakció, nagyon tetszik a rendszer, a telep, illetve a csapat. Ezek mellett én voltam már más szerveren is szerelő frakcióba. Szerintem meg tudnám állni a helyemet ebben a frakcióban.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Nagyon sokat vagyok fennt a szerveren, naponta körülbelül 4-5órát biztos. Akár éjszaka is szerelnék ha úgy adódik. hamar beilleszkedek bármilyen csapatba. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/wC9cHDD >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/wC9cHDD >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/wC9cHDD >

Voltál-e már szerelő?:
< még nem voltam szerelő. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2 éve >

Használsz-e TS3-at?:
< igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< hétköznap 4-5 óra/hétvégén 6-7 óra. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< mikor hogy, leginkább délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az 2. lehetőség nekem megfelelő lenne >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< józsinak hívnak, 15 éves vagyok Hajdúböszörményben élek. Szeretek mozogni mint például biciklizni. Naponta akár több kört is megteszek a városban biciklivel. Ezek mellett szeretem az állatok mint például a kutyákat, papagájokat, és a tengeri malacokat amikből vannak is. Még az autók iránt is érdeklődök. A kedvenc autóm amit az életemben el szeretnék érni az a MK4-es Toyota Supra. A See Mta lv-n kívül szeretek még World Of Thanks nevű játékkal játszani és sorozatok nézni. Pozitívum még rólam hogy baráttkózos vagyok és könnyen beilleszkedek bárhova bármilyen csapatba. ~ >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: PecsriK

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Korrekt lap lett, ha tartod magad a leírtakhoz, akkor nem lesz gond. Támogatom sok sikert. ;)
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 298
1 364
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.12.29. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.