[Elfogadva] Carlos James jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alekszej

Barangoló
2020. 04. 12.
77
36
LV karakter
Benjamin Escribano
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Carlos James >

Születési helye, ideje:
< Fort Carson, 1996.05.07. >

Édesanyja lánykori neve:
< Esmeralda Stones >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Barrancas >

Hány éve él a városban?:
< 15 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretnék egy befogadó közösséghez tartozni. Igazából azért is, mivel csak jókat hallottam erről a szerelőtelepről, és szeretnék ennek a szerelőtelepnek segítségére lenni, és az egész csapatnak. Nagyon könnyen barátkozó típus vagyok, és ez szerintem elengedhetetlen manapság. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Azért érzem alkalmasnak magamat, mivel nem olyan ember vagyok aki 1-2hétre néz be különböző cégekhez, hanem hosszú távon képzeli el jövőjét.. Ezek mellett, szeretek csapatmunkában dolgozni , a tiszteletet mindenkinek megadom, illetve szorgalmasnak tartom magam.. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Természetesen! >

Előző munkahelye(i):
< Nagyker. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Carlos James >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 10170 >

Eddigi frakcióid:
< Még nem voltam frakcióban... >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 4 - 4,5 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy jó közösséghez tartozni igazából.. És rengeteget tudnák aktív lenni a mindennapokban.. A tiszteletet megadom mindenkinek bárki is legyen az.. Barátságos típusnak tartom magam, tehát könnyen kijönnék mindenkivel a frakción belül.. Illetve még azt tudom garantálni ,hogy nem olyan vagyok aki 1-2hét után megunja, majd kilép a frakcióból vagy csak eltűnik ,és soha nem látjátok többet.. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Az aktívitásom illetve a szorgalmasságom miatt mondanám.. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/toqJjlR >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/toqJjlR >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/toqJjlR >

Voltál-e már szerelő?:
< Sajnos még nem volt rá lehetőségem. >

Mennyi idős vagy?:
< 16 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Már több ,mint egy éve, csak ugye elvesztek a perceim szóval most azért tartok itt. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen! >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen! >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 5-6 óra >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az elsőt.>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Szanyi Alex-nek hívnak, 16 éves vagyok. Ukrajnában élek, egy kisebb faluban. Gimnáziumban tanulok, szeretném későbbiekben elvégezni az egyetemet. Szabadidőmben általában a gép előtt ülök vagy kosarazom. Régebben nagyon sokat fociztam, de ez már mára abba maradt.. A kosár miatt pedig példaképnek mondanám Kobe Bryant! UI: Gondoltam teszek egy próbát, de az UCP-m, miatt csak nagyon reménykedni tudok ,hogy kapok egy esélyt, viszont ,ha kapnék nagyon megköszönném! >
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Az utolsó jailed nem igazán tetszik nekem de a lapod szerintem jó lett. Sok sikert! ;)
 
  • Imádom
Reactions: Alekszej

Drusso

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2021. 01. 17.
324
209
Szombathely
LV karakter
Omar Larson
Szia, lapod és perceid száma egyaránt tetszik, viszont a Jailek eléggé frissek. Tartózkodok!
 
  • Szomorú
Reactions: Alekszej

PecsriK

Zöldfülű
Támogató
2019. 10. 08.
187
116
25
California
LV karakter
Patrick Morris
Összeszedett lapot küldtél be, ezzel nincs is kifejezetten semmi probléma. Az egyetlen zavaró tényező az az utolsó (friss jail), ahogy már az előző hozzászólók is kitértek erre.
Mindenesetre sok sikert kívánok, egy próbát megér.
 
  • Imádom
Reactions: Alekszej

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.07.05. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Megelőlegezem a bizalmat, viszont ha a frakció tagságod alatt szerzel adminjailt annak komolyabb következményei lesznek. Várunk hétfőn!​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: Alekszej
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.