[Elfogadva] Carlos Gonzalez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 11. 16.
6
3
LV karakter
Carl Broker

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Gonzalez
Keresztnév: Carlos
Születési hely és idő: Los Santos, Február 7, 1994
Anyja leánykori neve: Alberta Jackson

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761111628
E-mail cím: carlos.gonzalez94@lvnetwork.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Édesapám taxisofőr volt, hobbiból otthon a műhelyben autókat bütykölgetett, így rámragadt az autók iránti szeretet. Imádok vezetni, és az ismerősi köröm szerint van érzékem hozzá.

Miért pont önt vegyük fel?
Mert jól tudok csapatban dolgozni, nem rinyálok, ha valami nem úgy van, ahogy én szeretném és a fentebb leírtakból, van elég sok tapasztalatom. Valamint úgy ismerem a várost, mint a tenyeremet.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Nagyon fontos dolog az összedolgozás, hiszen együtt dinamikusabban egyszerre több munkát könnyedén el tudunk végezni. Jómagam is jól tudtam csapatban dolgozni. Könnyen fel tudok oldódni jó társaságban.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt Las Venturas Taxi Társaság! Szeretnék jelentkezni önökhöz taxisofőr pizícióra, ugyanis elég jól ismerem Las Venturas és környező városait. Nagyon közel áll hozzám a taxizás, édesapám taxisofőr volt. Kiskoromban sokszor elvitt magával, már akkor elindult bennem az érzés, hogy egyszer én is taxisofőr leszek. Amint tudtam, 17 éves koromban leraktam a jogosítványt. Már első évben elég sok tapasztalatot szereztem. Szerintem megfelelő leszek önök számára. Higgyék el, nem fognak bennem csalódni!

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):
3sUPVhu.png




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Dalnoki Alex

Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
37500

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Voltam igen, egyszer sajnos.
CnoQk8S.png

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam.
YtdRmaD.png

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem volt még.

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Itt még nem voltam.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
----

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A 37500 játszott percemre jelenleg, de arra lennék a legbüszkébb, ha bekerülnék hozzátok.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Több órát, naponta minimum 3-4 órát.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Elég rég óta játszok a szerveren, tényleg ismerem már az egész mapot, nincs szükségem gps-re vagy útbaigazításra. Valamint mostanában elég sokat játszok, így aktív tagja tudnék lenni a frakciónak.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Alex vagyok, 17 éves. Pest mellett élek, jelenleg gimnáziumba járok. Nyelvi, szóval 5 éves tagozatra járok, bár nem mondom, hogy megérte az a plusz egy év. Ezekben az otthonlévős időszakokban elég sokat vagyok a gép előtt, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Szabadidőmben, ha éppen nem játszok motort bütykölgetek nagybátyámmal, vagy találkozok a barátaimmal. 2 évig jártam kajakozni, de az abba maradt végül. Van egy kutyám akit Victornak hívnak.





Aláírás: Carlos Gonzalez



Kelt.: 03.22.2021.]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: hardsadej

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Szia!

Szerintem alapból egész jó a lap, viszont az IC rész bővítésre szorul egy-két helyen ahol van minimum mondatszám. Addig én
tartózkodom.
 
  • Vicces
Reactions: LacaHD05

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021.03.28. 16:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés:Az a jail nem nagyon tetszik ott, de megnézzük TS-en mit tudsz..Készülj fel!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.