[Elfogadva] Camila Constantine Jelentkezési Lap.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Steve G

Újonc
Támogató
2020. 12. 21.
20
14
LV karakter
Nancy Mays
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Camila Constantine >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1992-10-09 >

Édesanyja lánykori neve:
< Helga Guemo >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Simonds St 1362 >

Hány éve él a városban?:
< 1 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Gyerekkorom óta az autók szerelmese vagyok és végzettségemnek köszönhetően precízen tudom szerelni az autókat. Előző munkahelyemen már néhány tapasztalatra szert tettem az ügyfelek is mindig megvoltak velem elégedve ezáltal még jobban "függővé válltam az autószerelésnek" >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Rendelkezek megfelelő szakképzetséggel és tapasztlattal egyaránt. Ahogy már feljebb említettem az autók szerelmese vagyok így a munka nekem nem lenne monoton és unottan szerelgetnék,hanem kedvesen és megfelelően javítnám a kedves ügyfelek autóit. Munkatársakkal remekül kijönnék mivel könnyen beilleszkedő,illetve barátságos típusú ember vagyok. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen >

Előző munkahelye(i):
< Nagyker Futár >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

<Camila Constantine >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 16127 >

Eddigi frakcióid:
< Jesse >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 6-7 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy remek kis csapat tagja lenni és szeretném kipróbálni magam egy másik szerelő csapatba. >

Miért pont téged válasszunk?:
<Tisztelettudó személyiségű ember vagyok és gyorsan tudok megtanulni új dolgokat.Célra törő embernek tartom magam,így hasznos tagja lehetnék a Redline Auto Servicenek. Rendelkezek szerelő frakció tapasztalattal és rp tapasztalattal egyaránt. Nyugodt személyiségű embernek tartom magam nagyon nehezen tudnak kihozni a sodromból ezáltal csapatban is jól tudok dolgozni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/WaFFwu0 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/FwfO9mH >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/fhbVQHA >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen >

Mennyi idős vagy?:
< 28 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 3 éve kisebb nagyobb kihagyással >

Használsz-e TS3-at?:
< igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 6-7 óra vagy több is >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Második Lehetőséget >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Halihó! Először is köszöntöm azokat akik a lapomat olvassák. Szeretnék elsősorban bemutatkozni Gyulának hívnak,28 éves vagyok. Jász-Nagykun-Szolnok megyében lakom. Régen sport volt a szenvedélyem mára már ha az időm és a csontjaim engedik akkor hobbyszerűen focizok néhány régi csapattársal.Focit rendszeresen követem a kedvenc csapatom meccseit folyamatosan figyelemmel kisérem innen is remélem,hogy bajnok lesz idén újra a Ferencváros. Van három gyönyörű gyerekem akik számomra a kincs és természetesen a feleségem is. Szüleimnek köszönhetően beleszülettem a méhek világába így méhészként dolgozom . Könnyen beilleszkedő poénos,barátságos típusú embernek tartom magam. >
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
Szia, megkérdezhetem a frakció váltásod okát?
 
  • Tetszik
Reactions: Soares

Deamson

Barangoló
2021. 04. 13.
76
56
V4 karakter
Jacob D Edwarson
LV karakter
Alexander Ivanovics
Szia! Szép lap lett, tartod magad a le írtakhoz baj nem lesz. Sok sikert Támogatom
 
  • Hűha
Reactions: IndorX

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
Szia! Átfutottam a jelentkezési lapod, ezáltal arra jutottam, hogy egy esélyt megérdemelnél, sok sikert! TÁMOGATOM!
Üdvözlettel: - Robert T Garner - [Haladó Vontatós]
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.09.16. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Meggyőző a lap.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.