[ELFOGADVA] Caleb Easton jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 11. 16.
29
19
25
Magyarország
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Caleb Easton
V2 karakter
Kevin Atwater
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Caleb Easton
Születési hely, idő: San Fierro 1990.01.29
Telefonszám: 38766379555
Előző munkahelye(i):
Nem vállalt még munkát a városban.(Vesszővel elválasztva): Válasz
Távozás oka: -​
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Más városban szereztem magamnak már szerelői munkakörben tapasztalatott, illetve sokáig ebben dolgoztam mint vállalkozó. Ebben a városban is szeretném ezt a tudást kamatoztatni és persze, egy kis pénzt is szerezni.​
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Mint ahogy a korábbi kérdésben is kifejtettem rendelkezek tapaszalattal az autószerelés terén, ezért talán alkalmasnak tartom magam a feladatra.​
Önéletrajz (6-8 mondat):
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen.



OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Jordan, 25, 14224
Játszott perceid: 5039
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):
Hétköznap (15:00-21:00 között): Talán ez az amire azt tudnám mondani hogy itt tudok lenni, még ha dolgozom akkor is.
Hétköznap (12:00-15:00 között):
Ha nem dolgozok akkor tudok e idő intervallumban is lenni, de ha viszont dolgozok akkor nem.
Hétvégén (10:00-14:00 között): Amint felkelek akkor tudok lenni általában 12 óra fele elérhető vagyok ha nincsen programom.
Hétvégén (14:00-22:00 között): Számomra ez ideálisabb, mert ilyenkor már biztosan itthon vagyok.​
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Link
Kitiltások (Kép az UCP-ről): Link
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Link
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?
Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Nem voltam.
Távozás oka: -​
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen.
TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen.
Működőképes mikrofon: Igen.​
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Sziasztok Jordan vagyok, 25 éves, Barany megyében élek Pécs városában. Szabadidőmben különféle játékokkal szoktam játszani, illetve edzeni. A See szervereket még 2017-ben ismertem meg ekkor regisztráltam is a V2 szerverre, ahol elég sok időt el is tölttem. Megfordultam majdnem minden frakcióban illetve volt szerencsém Adminisztrátorként is kirpóbálni magam. Jelenleg a Magyar Honvédségnél szolgálok mint BTR lövész irányzó, ebből fakadóan lehetséges hogy lesznek olyan pillanatok amikor nem tudok mindig itt lenni a frakcióban, de ezeket előre jelezni fogom a Vezetőség felé ha esetlegesen felvételt nyerek. UI.: A "Korábbi neveid" fülnél nem raktam semmit, mivel nem volt még másik nevem a szerveren így az UCP-n sem találtam erre semmi opciót ahol jelezné ezt.
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen.
 
  • Tetszik
Reactions: Zolii

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
610
1 118
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELFOGADVA


Az alábbi időpontok egyikén kérjük jelenjen meg a személyes elbeszélgetésen.
2024.04.02 18:00 - 19:00
2024.04.03 18:00 - 19:00​

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag felé!


Sok sikert kívánunk!


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.