[ELFOGADVA] Brian Gallardo jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

cherry0209

Újonc
2022. 08. 08.
17
11
LV karakter
Brian Gallardo
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Brian Gallardo

Születési helye, ideje:

Las Venturas, 04.06.1997

Édesanyja leánykori neve:

Sofia Cruz

Jelenlegi lakcíme:

Las Barrancas Rose st. 7.

Hány éve él a városban?

2 éve.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Jelenleg még pályakezdő vagyok , szakmai fejlődés céljából és úgy hallottam erre a legjobb a lehetőségem a Redline Auto Service, emellett mindig is ezzel szerettem volna foglalkozni .

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Ambiciózus személyiség vagyok , számomra fontosak a szabályok, gyorsan tanuló és terhelhető vagyok

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Nem.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Hosszútávon szeretnék a cégüknél dolgozni , célom a szakmai fejlődés és nyilván ezúton a ranglépcsők végigjárása is .

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Mindig is autószerelőként szerettem volna dolgozni, az iskola elvégzése után most , hogy lehetőségem is van és amennyiben felvételt is nyerek nem gondolnám , hogy váltásban gondolkoznék . Boldogan egyedül is tudok dolgozni , de szívesen leszek tagja egy jó közösségnek is.

Előző munkahelye(i):

Autófényező műhelyem volt.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Váltásra volt szükségem a szereléssel ellentétben a fényezés már nem igazán vonzott , inkább a túlélés céljából csináltam mint sem a munka szeretete miatt .

Érvényes vezetői engedély kép formájában:









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Brian Gallardo





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Játszott perceid:

13 403 perc.

Eddigi frakcióid:

Nem voltak.

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

-

Jelenlegi frakciód:

-

Mióta RP-zel?

Sajnos erre konkrét választ nem tudok adni , lassan már több mint 10 éve kezdtem el , de ritka volt ha évente 1-2 hónapnál több időre letudott kötni.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Az rp-zésben mindig is csak a szerelői munka vonzott erre ritkán volt lehetőségem , de most megragadnám az alkalmat ,nyilván az autók iránti rajongásom miatt és azért egy jó közösséghez mindig jó tartozni.

Miért pont téged válasszunk?

Legutóbb amikor szerelő voltam (nem ezen a szerveren) akkor volt egyedül az , hogy hosszabb távon is letudott kötni és akárhogy is nézzük egy cég vagy frakció sikeressége mindig az emberi erőforráson alapszik és szerintem velem nem vesztenénk , általában mindenkivel megtalálom a közös hangot.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál-e már szerelő?

Igen , de nem ezen a szerveren és nem is mostanában akkoriban még a szerelés egy /fix ID-ből állt és részemről végtelen rpzésről.

Mennyi idős vagy?

24 éves vagyok.

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

2022. 08. 02. 21:39

Használsz-e TS3-at?

Jelenleg nem , de amennyiben szükségez ez nem okoz akadályt.

Használsz Facebook fiókot?

Igen.

Használsz Discordot?

Igen, napi rendszereséggel.

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

Nálam ez munka függő így elég nagy időintervallumot tudok csak megadni valahol 2-16 óra között akár.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Ez is sok munka függő , a keddenként és szerdánként biztosan csak délután

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

Attilának hívnak , jelenleg vállalkozó vagyok rendszergazdaként ON-CALL-os rendszerben (csak ha probléma van valamelyik cégnél akkor kell a kimennem a hibákat elhárítani , egyébként itthon vagyok) , és emellett informatikai cégeknek is tartok továbbképzéseket . Vicces mert az , hogy autószerelő legyek mindig is egy vágyam volt de végül valahogy az informatika világába keveredtem bele. Rendelkezem még egy barátnővel is akivel nyilván már együtt élünk és nagyon sokat szeret beszélni, de a ti szerencsétekre elég jó a zajszűrésem . Igazából hobbinak túl sok mindent nem tudok felhozni mivel most már az életem egy nagy részét gépek elött ülve töltöm ,de régen elég aktívan sportoltam , de egy vállalkozás azért eléggé megeszi az ember életét főleg ha folyton azzal foglalkozol hogyan lehetsz jobb és hogyan tudsz előrébb lépni. Őszínte , ambiciózus embernek tartom magam, igaz szituáció függő de nem vagyok egy halál komoly ember .





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
476
336
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.05.27. 17:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.