[Elfogadva] Brayden Rawlings Miller jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mason.

Targoncás FBI ügynök
2019. 01. 12.
226
459
Miskolc
V4 karakter
Aaron Denzel
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Brayden Rawlings Miller >

Születési helye, ideje:
< San Fierro, 1993.07.08, San Fierro Hospital. >

Édesanyja lánykori neve:
< Emillia Cooper >

Jelenlegi lakcíme:
< Jelenleg nincs >

Hány éve él a városban?:
< körübelül 2 hónapja élek itt. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretnék egy fiatalos, illetve pörgös csapat tagja lenni. Számomra az a fontos hogy abban a szakmában sikerüljön elhelyezkednem, mely szakmát tanultam az iskolában is több éven át. San Fierro-n belül keresek munkát, így úgy gondolom számomra megtaláltam a legalkalmasabbat. Úgy hallottam versenyképes fizetést biztosítanak itt a cégnél, pár alkalmazottól hallottam, így persze nálam ez is egy remek pont hogy benyújtsam jelentkezésemet. Úgy érzem egy huzamosabb idő elteltével ha már bizonyítottam a vezetőimnek, szeretnék minél nagyobb rangot elérni, esetleg a vontatós részlegen belül is teljesíteni illetve bizonyítani. Az autókhoz remekül értek, illetve nagyon jól dolgozok csapatban is, éppen ezért gondolom hogy nagyon pozitív hatással lenne a jövőmre tekintve ha felvételt nyernék. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Próbálom mindig fejleszteni magam, kitartó és eléggé céltudatos vagyok. Számomra elengedhetetlen a nyelv tanulása, annak elsajátítása több szituációban is. Így mondhatni könnyebb dolgom is lehet, mivel ha esetleg ritkán egy külföldi vendég érkezik a telepre, könnyen szót értenék vele. Számomra a szakmai tudás is elengedhetetlen, nem kevés gyakorlaton illetve munkaórán vagyok túl, így mondhatom Autószerelőként megállhatom a helyem. Vontatás részlegen is megállnám a helyemet, mivel közel egy évet vontatás illetve autómentés szakmában is tevékenykedtem. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Maga az autószerelő szakmában kezdtem a pályafutásomat. Maga az autószereléssel 2005-ben sikerült megismerkednem, amikor felvételt nyertem abba a középiskolába ahol érettségi bizonyítványomat is szereztem. Ez egy duális képzésű iskola volt, így a normál tantárgyak mellett, magát a szakmát is sikerült kitanulnom, mondhatni eléggé ügyesen. Mivel befejeztem az iskolát később egy helyi Autószerelő műhelyben végeztem gyakorlati időszakomat. Ezután következett egy váltás mivel Buszsofőri Munkát kezdtem meg, így lehet tudni rendelkezem "D" kategóriás jogosítvánnyal. >

Előző munkahelye(i):
< Urma Trans KFT, Nortill Paintjob KFT. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem a szükséges okmányokkal. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

al-r-s.png


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 2,833 perccel rendelkezem jelenleg. >

Eddigi frakcióid:
< Még nem volt szerencsém frakcióban tevékenykedni a szerveren. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Komolyabban 2018-ban kezdtem el vele foglalkozni. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Nem titkolom, szeretném a vagyonomat gyarapítani, illetve mondhatni minden szerveren amin játszottam eddig a legjobban a szerelőtelepen éreztem magam jól/otthon így úgy érzem hogy első frakciónak a szerveren ez lenne legalkalmasabb számomra. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Jól dolgozom csapatban illetve kitartó vagyok. Számomra fontos a megbízhatóság és ez úgy gondolom kölcsönös. Nem hinném hogy több vagyok mint egy átlag ember, de mindig próbálom magam fejleszteni. Ha kellene pár negatív tulajdonságot mondani talán az hogy ha átvernek tényleg robbanékony vagyok. Illetve ritkán szétszort, de ez csak a fáratságnak köszönhető. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<
jail.png
>


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<
kitiltas.png
>


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<
k-p-2021-12-19-222020.png
>


Voltál-e már szerelő?:
< Ezen a szerveren még nem de más szervereken voltam már természetesen. >

Mennyi idős vagy?:
< Jelenleg 18. életévemet töltöttem nyáron. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Szerver nyitásakor játszottam egy picit, körübelül volt 10k percem, azóta mióta recovery volt most kezdtem el 2 hete játszani folyamatosan. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen használom. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Iskolától függően 3 órát naponta. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Egyértelműen délutánonként. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< a 2. lehetőséget választanám. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Nagy Bencének hívnak,18 éves vagyok, Miskolcon születtem. Jelenleg is itt élek és középiskolába járok. 12. évfolyamon teljesítem ezen az éven, jövőre jön az érettségi számomra.Jelenleg iskola mellett családi vállalkozásban dolgozom faipari termékekkel kereskedek. Angol nyelvet nagyon komoly szinten tanultam. Mondhatni mivel sok játékot angol nyelven játszottam, illetve sok filmet néztem ezen nyelven, mondhatni azon keresztül kezdtem el tanulni. Kicsit hiperaktív vagyok, de sose viszem túlzásba. Nem voltam sose osztályelső a suliban de elég sok tapasztalatom van komoly témákban, amiket mindig próbálok a hasznomra fordítani. Iskola mellett most próbáltam a munkára koncentrálni, így azt mondhatom, ha befejezem az iskolát, már megvan egy stabil hely ahova mindig mehetek mivel jól csinálom. Úgy gondolom mindent elmondtam nagyjából amit tudni lehet rólam.. >
 

PecsriK

Zöldfülű
Támogató
2019. 10. 08.
187
116
25
California
LV karakter
Patrick Morris
Szia! Haladsz lassan az 50 óra felé, lassan eléred a 8-as szintet, viszont én még kevéslem. Jópont, hogy tartalmas lapot írtál, kerek mondatokban kifejtve a gondolataidat. Hajrá ? ?
 
  • Tetszik
Reactions: mason.

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Lapod szerintem korrekt lett. Én szívesen látnálak a frakcióba. Támogatom sok sikert. ;)
 
  • Tetszik
Reactions: mason.

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
34
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szia! Szépen megírt lap és elég tartalmas lett de sajnos a Játszott perced kevés. Így sajnos csak Tartózkodni tudok.
 
  • Tetszik
Reactions: mason.

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 298
1 364
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.12.29. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: Leen és mason.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.