[ELFOGADVA] Boston Hunt Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bane Jon

Újonc
2019. 04. 09.
5
0
V4 karakter
Volby Davad
LV karakter
Bane Jon
V2 karakter
Bane Jon
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Boston Hunt

Születési helye, ideje:

Las Venturas-11-12-1990

Édesanyja leánykori neve:

Isabel Hunt

Jelenlegi lakcíme:

Redsands West st. 5/A

Hány éve él a városban?

16 Éve

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Szeretek autókat bütykölni és arra a döntésre jutottam hogy most már meg szeretném tanulni és rendesen elvégezni az autók szerelését.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Úgy gondolom nem vagyok más mint a többi ember, De megbízható vagyok és nagyon tanulékony.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Nem.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Jelenleg az az első hogy be tudjak illeszkedni és el érni egy olyan szintet hogy engedjenek egyedül is akár dolgozni és a későbbiekben minél feljebb jutni akár mást tanítani vagy esetleg a telephelyet karbantartani vagy bármi.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Minimum 3-4 Hónap.

Előző munkahelye(i):

Nincs

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Nincs

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/a/UrNL107 Névváltás után csatolóm az újat.










A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Boston Hunt






Redline Auto Service 2023
Est.2017.





Red-Line-Auto-szoba-kislog.png





Játszott perceid:



11496



Eddigi frakcióid:



Nincs



Eddigi frakcióid távozásainak okai.



Nincs



Jelenlegi frakciód:



Nincs



Mióta RP-zel?



Erre a szerverre 2021.03.25. 13.58 kor regisztráltam be de máshol már régebb óta ep-zem.



Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?



Láttam a napokban hogy lehet ide jelentkezni és láttam hogy van forgalmatok is és arra a döntésre jutottam hogy jövök hozzátok mert szeretnék autókat szerelni.



Miért pont téged válasszunk?



Maximalista vagyok, Tudok csapatban dolgozni, Humoros vagyok és nagyon tanulékony.



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Voltál-e már szerelő?



Nem



Mennyi idős vagy?



20 Éves vagyok.



Mióta játszol a Las Venturas szerverén?



2021.03.25. 13.58



Használsz-e TS3-at?



Igen.



Használsz Facebook fiókot?



Igen.



Használsz Discordot?



Igen.



Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?



4-5 Óra minimum.



Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?



Délután.



Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):



Sziasztok. Kovács Máté vagyok 20 éves és olyan vagyok mint egy 60 as szög. Nem 100-as :D Vannak betegségeim mint a diszlekszia diszgráfia de próbálom leküzdeni őket és úgy felfogni az egészet hogy nem vagyok más mint a többi ember. Van egy szakmám, Asztalos és ebben a szakmában dolgozom és nagyon szeretem nem bántam meg egy percig sem. Van egy autom egy passat B5.5 18.T Azon kezdtem egy kozmetikával foglalkozni hogy ha haza érek munkából ne unatkozzak. Közben rá találtam a szerverre és azóta itt is játszom. Ki probáltam már mindent a szerveren ami meg található rajta de még frakcióban sajnos nem voltam. Itt az ideje hátha fel vesznek. Röviden ennyi. Ha több kell tudok még írni vagy szóban is mondani.






Redline Auto Service 2023
Est.2017.

 
Utoljára szerkesztve:

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
476
336
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.05.27. 17:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.