[ELFOGADVA] Billy Spilner

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Husi001

Újonc
2019. 06. 08.
13
10
LV karakter
Billy Spilner
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Billy Spilner
Anyja neve: Lin Jiali
Születési hely és idő: Flint Country, 2001.04.23
Személyigazolvány száma: 742409EL
Jogosítvány száma(ha van): 740110ZJ
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Flint Country, Berry street 13.
Állampolgárság:
Kinai, Amerikai

Magasság:
172
Testsúly:
65
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Las Venturasi egyetem, Marketing szak
Intézmény neve:
Las Venturas University
Végzettség megszerzésének ideje:
2022


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Nagyker futár
Munkaviszony kezdete és vége:
2022-2024
Munkaköri leírás:
árú összekészitése majd kiszállitása.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Alacsony fizetés és az ember megbecslésének hiánya.



Out Of Character​



Neved: <Kristóf>
Életkorod: <18>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<nagyából 7-8 éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<nem voltam még a szerveren egy frakcióban sem, igazából az idő és motiváció hiánya miatt.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<nem>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<pár felszedéses rp, másik kisebb szervereken voltam még mentős>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Könnyen beilleszkedem társaságokba, érettnek és felelősségteljesnek vallom magam.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Kristóf vagyok, 18 éves és Baranyában lakom, időm nagy részét rp szervereken töltöm. Középiskola negyedik évét pörgetem jelenleg, programozó szakon. Rég óta rpzem igy könnyen találok megoldást minden helyzetre.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Igazából próbálkozom egy Kinából érkezett tagot alakitani, akcentussal meg mindennel. Megértő és emberszerető személyiség, de azért ki tudják hozni a sodrából.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Belső vérzés, belső szervek sérülése, gercinc és csontok belső törése, agyrázkodás>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<- lehelyezem a földre az elsősegély táskát majd abból kiveszem a szükséges eszközöket.(Steril mull lap, fásli/géz tekercs és valami sebfertőtlenitőt pl betadnine)
- a sebfertőtlenitővel átitatott mull lappal megtisztitom a sebet és annak a környékét.
- egy új és steril mull lapot teszek a sebre majd azt szorosan megkötöm fáslival/gézzel.
- két három teketés után ráteszek a sebre egy összehajtott mull lapot majd azt is még átteketem párszor
- és végül rögzitem a kötést.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<hátára fektetem az emberünket majd 3as érzékeléssel vizsgálni kezdem az életjeleket, ha nincs tárcsázom a mentőket és nekilátok az újraélesztésnek, azaz 30 mellkaskompresszió majd azt követi 3 befújás.>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Biztositom a helyszint, majd egy segitővel eltávolitjuk a sisakot, kérdezgetem hogy mit érez, hogyha a vérzés olyan hogy ott a helyszinen még mentőn kivűl el kell látni ellátom. Ha nincs gerincsérülésre mutató jel akkor egy hordágyra fektetjük és visszük be a kórházba.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.04.01.
Aláírás: Billy Spilner
 

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
568
654
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral.
Mack Crescenzo Manager, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Bert Cantrell Medical Director, Chief of MED.
Dr. Kyra Cortez Deputy Director
 
  • Tetszik
Reactions: Doc
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.