[Elfogadva] Benjamin Torsten jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BenjY404

Barangoló
2019. 01. 14.
99
22
V4 karakter
Kolya Zbirak
LV karakter
Benjamin Torsten
V2 karakter
❌
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Benjamin Torsten >

Születési helye, ideje:
< Németország, Stuttgart - 23/11/1997 >

Édesanyja lánykori neve:
< Annemarie Bernstein >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Rockshore West, 14. >

Hány éve él a városban?:
< 5 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Kisgyermek korom óta érdekelt vagyok az autók világában, és szeretnék egy biztos csapatban egy biztos helyen dolgozni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Rengeteg mindent tudok az autókról, márkától, nemzetiségtől és típustól függetlenül, valamint Autószerelői Technikus az iskolai végzettségem amivel biztosítottan kiemelkedő munkaerő vagyok ebben a munkakörben. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen a Vice City-ben található műhelyben, régen a családi vállalkozásunkban, valamint otthon a garázsban szoktam bütykölni a saját autó(i)mat is. >

Előző munkahelye(i):
< Torsten Mechanik (Édesapám vezette haláláig ezt a családi vállalkozást még Liberty City-ben, halála után kerültem Vicy City-be.), Vice City Gépműhely. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Benjamin Torsten >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 13783. >

Eddigi frakcióid:
< Taxitársaság. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 7 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Elég unalmasak a szerveren töltött mindennapok. Szeretnék más player-ek hasznára lenni szerelőként, illetve IRL nagyon közel állnak hozzám az autók (Autószerelőnek tanulok), és emiatt gondoltam hogy csatlakozom a frakcióhoz. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Rugalmasan alkalmazható vagyok, elég jól tűröm a monotonitást, szeretek csapatban dolgozni és a szerveren töltött időm túlnyomó többségét a frakcióban lévő feladataimmal tudom tölteni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem, lett volna rá lehetőség de sajnos nem éltem vele. >

Mennyi idős vagy?:
< 18 éves. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Körülbelül 2017-2018 körül kezdtem el játszani. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, igaz egyre kevesebbet de használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, nap mint nap. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< A szerveren töltött időm (átlagos 3-4 óra) túlnyomó többségét. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután, mivel középiskola miatt délelőtt nincs időm. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 2-es lehetőséget. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok! Beninek hívnak és egy 18 éves autóbolond srác vagyok. Szabadidőmben imádok autókkal foglalkozni, legyen szó fotózásról, szerelésről, vezetésről, vagy bármiről ami velük kapcsolatos. Nem vagyok túl bonyolult ember, ennek ellenére Autómechatronikát tanulok a középiskolában már 3. éve. Vác város közelében élek, oda is járok iskolába, emiatt viszonylag hamar hazaérek a suliból és általában ha nincs munka a műhelyben akkor robbanok fel LV-re aminek köszönhetően a perceim száma az elmúlt időben megsokszorozódott. Emiatt is jelentkeznék a Redline köreibe. Köszönöm hogy elolvastad! >
 
  • Tetszik
Reactions: Ezerforint

Kav1cs

Barangoló
2020. 07. 02.
112
115
Vásárosnamény
LV karakter
Chloe Martinez
Hali, lapodat tüzetesen átolvastam!
A lap magában nem lett rossz, de ennyi perchez már van egy kitiltásod és egy jailed is, ami nagyon sokat visz az esélyeidből és nem mutat a legjobban.
Személyem szerint,
NEM TÁMOGATOM!
 

maartin

Lelkes fórumhasználó
2021. 05. 11.
304
280
LV karakter
Viljar Kjersti
Helló, ahogy Kavics leírta sok jailed és egy nem szép bannod is van és a jaileid frissnek mondhatóak, de a lapod nagyon jó lett. Én se tudom sajnos támogatni a lapodat, szóval: nem támogatom.
 

BenjY404

Barangoló
2019. 01. 14.
99
22
V4 karakter
Kolya Zbirak
LV karakter
Benjamin Torsten
V2 karakter
❌
Sziasztok! Nem mentegetőzés végett mondom el, hanem tényközlés képpen. A bannomat amiatt kaptam mivel az akkori számítógépen finom szólva is összesz@rta magát, nem tudtam játszani evégett nem tudtam meghosszabbítani a farm bérlését a megbeszéltek szerint és mivel OOC kapcsolatot nem cseréltünk a sráccal így nem tudtam szólni se róla. A "SÚLYOS Non-Rp" jail egy totál nem jogos sem megnevezés, sem bebörtönzés mivel IC esemény IC eseményt követett, azonban Non-RP-t nem találtam benne, főleg súlyosat nem. Az Ori által kiszabott 600 perc pedig szintén IC események sorozata utáni, ami miatt fel is kerestem és tisztáztuk az egész ügyet. Mégegyszer el szeretném mondani hogy NEM magyarázkodás és végképp NEM mentegetőzés csak szerettem volna, hogyha a helyzetek ismeretében alkottok véleményt a lapról. Ennek ellenére én ugyan úgy alkalmasnak tartom magam a frakcióba való csatlakozáshoz, mivel szerintem egy "zűrös múlt" aminek nagyon nagy része nem is az én hibámból történt nem indok arra hogy megfosszunk mást egy lehetőségtől. Köszönöm ha maradhat a HSZ, és ha elolvastátok. Legyen szép napotok!
 
  • Tetszik
Reactions: Ezerforint

Ezerforint

Never give up
2019. 01. 10.
715
699
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar
Ha nem ismernélek régóta a többiekel hasonló véleménnyel lennék. Mert az a ucp tényleg nem a legszebb. :D De ettől függetlenül én örülnék ha egy frakcióban lehetnénk hosszú idő után. támogatom
 
  • Imádom
Reactions: BenjY404

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.01.08. 16:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Sokat gondolkoztunk rajtad, és úgy döntöttünk, hogy a friss jailed ellenére is megkapod az esélyedet.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
Felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.