[Elfogadva] Ayden Winton Jelentkezés - Redline Auto Service

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mareszko

Újonc
2023. 05. 14.
5
3
18
V4 karakter
Ayden Hill
LV karakter
Ayden Winton
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Ayden Winton >

Születési helye, ideje:
< 2000.06.27 - SanFierro >

Édesanyja lánykori neve:
< Julia Mantum >

Jelenlegi lakcíme:
< Flanders St. 4th 35 >

Hány éve él a városban?:
< 4 Éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Úgy hallottam hogy egy kedves, és befogadó közösség, és szeretnék egy ilyen társaság tagja lenni, úgy gondolom hogy teljes mértékben, alkalmas lennék erre az állás pozícióra,szeretnék elérni rang felfokozásokat illetve értek a gépjárművekhez nagyon, kis korom óta rajongok értük, és kíváncsi vagyok hogy milyen egy ilyen szerelő szervezetnél dolgozni, illetve szeretném a szervezeten belűl felhasználni szerelői tudásomat. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mint az előbbi szövegben említettem, értek a járművekhez, illetve tudok csapatban dolgozni! Kedves, és udvarias típus vagyok ha emberekkel való társalgásról van szó, és van tapasztalatom beszédkészség terén is mindenkivel jól kijövök, gyorsan tanulok, és gyorsan fejlődök, önálló vagyok, ha valami nem megy, meg próbálom meg oldani, van bennem kitartás és küzdőerő,Empatikus és figyelmes vagyok, mások érzéseire mindig odafigyelek.Rendszerető és precíz vagyok, mindig figyelmesen és alaposan végzem el a feladatokat.Határozott és céltudatos vagyok, mindig elkötelezett vagyok a céljaim elérésében... >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Otthon bütykölgettem, a gépjárműveimet kézműveskedtem pár alkatrésszel, azon kívül még nem voltam szerelő és nagyobb tapasztalatim sincsenek.>

Előző munkahelye(i):
< Nagyker futár, Farmi kis dolgozó, Fuvarozó vállalat munkatárs.>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Ayden Winton >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 3400 Játszott perc. Tudom hogy elég kevésnek tűnik, de elég sok tapasztalatot szereztem már itt is illetve a SeeMTA v3 szerverén is.

Eddigi frakcióid:
< Nincsenek. >

Jelenlegi frakciód:
< Nem vagyok frakcióba jelenleg. >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelül olyan 5 Éve lehet hogy elkezdtem MTA Roleplayezni, Amerikai, Orosz szervereken kezdtem, aztán halottam a SeeMTA-ról aztán elkezdtem játszani a SeeMTA V2 szerverén, aztán később elkezdtem a V3-mat is. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, illetve szeretnék bizonyítani.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Kedves, udvarias vagyok illetve jó a beszédkészségem, ami szerintem egy Szerelő frakcióba nem jön rosszul. Tudok csapatban dolgozni, segítőkész vagyok, könnyen tudok beilleszkedni, szabálykövető vagyok.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam még jailban: >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem, még nem voltam bannolva: >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet:(UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen, voltam de nem a SeeMTA V3 Las Venturas Szerverén.>

Mennyi idős vagy?:
< 16 Éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Körülbelül 3 hónapja, voltam már fent korábban, de azt nem nevezném játéknak, mert körülbelül 10 Percet voltam fent szét nézni, de most elkezdtem aktívan játszani.>

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, szoktam.>

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen! >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Körülbelül olyan 4-5 órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután, Este. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. Lehetőséget érzem számomra teljesíthetőnek!>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Martinnak hívnak, igazából egy laza személyiséggel vagyok meg áldva, de tudok komoly is lenni adott szituáciokkor, nem vagyok haragtartó, udvarias, kedves vagyok. Szabadidőmet általában edzéssel játékkal töltöm. Szeretem ha az emberek velem szemben meg adják a tiszteletet. Nem vagyok hirtelen haragú, de azt se mondanám hogy sokszor vagyok nyugodt. Szeretek új dolgokat kipróbálni, szeretek tapasztalatokat szerezni, és ami furán hallatszódhat az az hogy szeretek a hibáimból tanulni. RP Tudásom úgy gondolom hogy a közepesnél egy kicsit feljebb van, de nem mondanám magamat Hardcore RP-snek. Kreatív személyiség vagyok, gyorsan tanulok. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Balagee

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
301
285
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Szia, a lap OOC része lemaradt, a mintában lentebb görgetve találod meg.
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Ez becsülendő, hogy nem egy mondatos válaszokat látok a lapodban. Perced ellenére szerintem megérdemelnél egy esélyt. Sok sikert. ;)
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.