[Elfogadva] Ayden Khan

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

YsLand1337

Újonc
2023. 12. 02.
13
1
LV karakter
Ayden Shay


ts-taxilogo.png


Jelentkezési lap






[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Khan
Középső név: -
Keresztnév: Ayden
Születési hely és idő: Las Venturas 11/A Hospital 2000.01.21
Anyja leánykori neve: Maria Khan

Elérhetőség:

Telefonszám: +38-76-963-5134
E-mail cím: aydenkhan1337@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen: X -
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?

Mivel már réggebben is felnéztem a Taxisokra és mindig is szerettem volna magam kipróbálni.

Miért pont önt vegyük fel?

Mivel eléggé türelmes,kedves vagyok az emberekkel és szeretek szocializálódni a vezetésről ne is beszéljünk! Egyszerűen kis korom óta imádok vezetni, apukám már akkor is tanított engem otthon vezetni. És szeretném hogyha büszke lenne rám és szereznék egy fix állást amibe bele teszem minden erőmet és a maximumot hoznám ki belőle és számomra ez az állás pont az amibe mindenem bele tenném és nem hoznék szégyent egy Taxisra sem!

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)

A csapatmunka kötelező számomra egy munkahelyen miven több erő többet ér! És enélkül nem lehet dolgozni mivel a csapatmunkának éppen az a lényege, hogy segítsen mindenki mindenkin. Illetve ehhez szükséges a jó kommunikáció és az összetartás. És számomra is fontos a csapatmunka mivel jobb olyan helyen dolgozni ahol van összetartás mint ahol nincsen.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen: X -
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen: X -
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):


Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Gergő

Hány éves vagy?

17

Hány játszott perced van?

5722

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Még nem.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Nem voltam még.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Van egy autóm illetve van egy testvérem, más nem számít.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

3-4 óra.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: X -
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Türelmes illetve együttérző vagyok az emberekkel, szeretek beszélgetni illetve vezetni, és azért lennék jobb mint a többi mivel mindenemet bele adnám és csak is a maximumot hoznám ki az egészből!

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Csáó! Gergőnek hívnak 17 éves vagyok Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében lakok a szüleimmel. Már 4-5 éve, RP-zek kisebb-nagyobb kihagyásokkal tehát természetesen tisztában vagyok a dolgokkal. Illetve már elég sok ideje taxis szeretnék lenni mivel ténylegesen érdekel az egész és hogy, ezzel is tudjam fokozni és színesiteni az RP tudásom. Tisztelet tudó vagyok természetesen ezt is várom el mástól is. Szeretek újdonságokat ki próbálni, bele élni magam. Kitartó vagyok illetve maximalista abban amit szeret csinálni és nyugodt is vagyok a legtöbb helyzetben. Barátaimmal szoktam általában játszani mivel szeretek társaságban lenni és ezért is szeretnék jelentkezni mivel így mégtöbb embert tudok megismerni. Legtöbb helyzetben nyugodt illetve egyetértő vagyok.




Aláírás: SAJÁT NÉV



Kelt.: DÁTUM
 

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
530
255
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Thomas Timoshenko/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2023. 12. 09. 19:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Működési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Meghallgatásra készülj fel.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.