[Elfogadva] Armando Blázquez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Matuuss

Újonc
2019. 01. 11.
72
34
V4 karakter
yves rexhollari
LV karakter
tyrann chandler

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Blázquez.
Középső név: N/A.
Keresztnév: Armando.
Születési hely és idő: Havana, Kuba.
Anyja leánykori neve: Regina Palacio.

Elérhetőség:
Telefonszám: 38762017882.
E-mail cím: armando22@gmail.com.

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Mert szeretek vezetni, illetve új embereket megismerni és társalogni velük. Illetve nem titok, de úgy gondolom, hogy ennél a cégnél feltudnék építeni egy karriert.

Miért pont önt vegyük fel?
A jó vezetési tudásom mellett, nagyon jól ismerem Las Venturast és környékét, így a lehető legrövidebb és leggyorsabb utakon eltudom szállítani az embereket, illetve nagyon jól kitudok jönni az emberekkel. Továbbá megemlíteném, hogy van már taxis tapasztalatom, három hónapot töltöttem el az EcoMotion Incnél mint taxi sofőr.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Szerintem a csapatmunka nagyon fontos egy olyan munkahelyen, ahol több ember dolgozik egyszerre. Jó csapatmunka nélkül nehezen tud működni egy cég, ezért is fontos hogy meg legyen az összhang a munkatársak között.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Tisztelt igazgatóság! Napokban láttam, hogy van lehetőség jelentkezni a Las Venturasi Taxitárságba, és élnem kellett a lehetőséggel. Ha egy olyan sofőrt keresnek, akinek van már egy kisebb tapasztalata taxizásban, és jó a kommunikaciós készsége, akkor azt hiszem megtalálták az emberüket. Már kiskoromban is tudtam, hogy olyan helyen fogok dolgozni, ahol vagy autókkal kell foglalkozni, vagy valamilyen sofőri állásban. Három hónapig dolgoztam egy taxis cégnél, és egy hete léptem ki, hogy önök cégébe jelentkezzek, mert úgy gondolom, hogy itt tudnám fejleszteni a karrieremet.


Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Máté.

Hány éves vagy?
15.

Hány játszott perced van?
5859 percem van.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
A szerveren voltam taxis, és mentős.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
A taxiból családi okok miatt, a mentőből meg más karaktert akartam rpzni.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Eddig még nem értem el sok mindent el a szerveren, de már azon vagyok hogy célokat teljesítsek.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
2-3 órát kb hétköznaponként.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Mert segítőkész vagyok, és megbízható, illetve van már tapasztalatom taxisként.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Máté vagyok, 15 éves és Erdélyből származom. Szabadidőmben általában sorit nézek, lolozok vagy valamivel lefoglalom magam. Hobbiaim közé tartozik az amcsifoci is, ahol mindenképpen a magyar válogatott a cél. Magamat viszonylag kedves embernek tartom, szeretek másokon segíteni is. SeeMTA-n 2017ben kezdtem el játszani, nagyrészt v2-n játszottam, de megfordultam v3on és hát ugye LV-n is. Ezen a szerveren voltam már taxis, de ugye másik felhasználón, miután volt az a szerverek felgyulládasa, utána volt lehetőség új felhasználót csinálni, amit azóta kissé megbántam, de igen. Voltak pár hónapos kihagyások a SeeMTA szerverein, de nem voltak többek azok a szünetek 2-3 hónapnál.





Aláírás: Armando Blázquez.



Kelt.: 8/16/2022.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: jaydeen

Szphinx

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
50
20
26
V4 karakter
-
LV karakter
Remi Caliver
V2 karakter
-
Néhol elég kevés a mondanivaló és a motivációs levél formátuma is eléggé semmilyen. Ahogy észre vettem a minta kitöltése sem sikerült teljesen jól némely helyen, voltak elcsúszások, de ezek ellenére nem lenne ez egy rossz lap. Valami módosításig
TARTÓZKODOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Matuuss

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 294
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Szia!
Nem lett rossz lap. Előzőleg milyen néven voltál a frakció tagja?
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.08.22. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap.
 
  • Imádom
Reactions: Matuuss
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.