[Elfogadva] Andy Nilson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 03. 20.
6
0
V4 karakter
Randeiorus Gaines
LV karakter
Andy Nilson

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Nilson
Középső név: -
Keresztnév: Andy
Születési hely és idő: Ohio, 2000.12.26
Anyja leánykori neve: Amy Biersack

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612011151
E-mail cím: Andy.Nilson420@netmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Kiskorom óta, szeretem a személyautókat, szeretek vezetni, és szívesen fedezném fel minden nap, újra és újra a város, közeli falvak szépségét, miközben azt csinálom, ami a szenvedélyem.

Miért pont önt vegyük fel?
A napi rutinom, elég flexibilis, bármikor betudok ugrani, örömmel végzem a munkát, teljesen nyugodt és tisztelettudó vagyok az emberekkel, így a megrendelőkkel is. Ezen kívül több éve rendelkezem jogosítvánnyal, és több százezer balesetmentes kilométer van a hátam mögött.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Szerintem, egy ilyen nagy volumenű cégnél, a csapatmunka elengedhetetlen. Sokszor kell az, hogy amikor minden munkatárs éppen fuvart teljesít, legyen valaki, aki eltudja vállalni a másik fuvarét, a folyamatos és hibátlan munkavégzéshez. Mindazonáltal, barátságokat is lehet így kötni, amiket ki is lehet használni, két fuvar közötti beszélgetésekre, kávézásokra. Jót tesz az embereknek, a sűrű munka közben, egy kis kikapcsolódás. aminek ez az egyik legjobb módja. A legjobb érzés, amikor az ember tudja, hogy van kire számítania!

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
René vagyok

Hány éves vagy?
20 éves vagyok

Hány játszott perced van?
Az LV szerveren 1641, V3-on kb. 44.000

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem , még egyik se keltette fel nagyon a figyelmem.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Sok mindent nem értem még itt el, szóval arra, hogy a barátommal jól érezzük magunkat.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Változó a napom, de megtudok oldani pár órát, hétvégéken többet.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nem tartom magam jobbnak a többi jelentkezőnél, de rosszabbnak se. Egyenrangúnak gondolok mindenkit, maximum alkalmasnak mondanám magam. Szeretném kipróbálni milyen az élet a Taxi társaságnál, és megismerjek IC új embereket, a későbbi játékélményhez akár.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Tengermély tisztelet, szép napot! René vagyok, Székesfehérvárról. Jelenleg a Dunaújvárosi Egyetem Bánki Donát Technikumában tanulok ötödéven, CAD-CAM programozó ként. Májusban érettségiztem, és kaptam meg a szoftverfejlesztő és rendszergazda szakmát. A tanulmányaimat a budapesti Nemzeti Közszolgálati Egyetemen szeretném folytatni, Rendészettudományi hallgatóként, abban az esetben, ha nem vállalom el a felajánlott állást, CAD-CAM területem. Nyáron költözöm Budapestre. A hétköznapjaim elég monotonak. Iskola - Barátnő - Netflix. Squid game is erős, meg az Arcane, de a legjobb sorozat, A Black mirror. Szabadidőmben vagy párommal vagyok, vagy számítózok. Sok játékkal játszom, R6S, League of Legends, ás az LV szerveren játszom. Egészen alkalmazkodó vagyok, és szeretek új emberekkel ismerkedni. Remélem, elnyerem a tetszéseket, és kipróbálhatom magam! További kellemes napot!





Aláírás: Andy Nilson



Kelt.: 2021.11.29
 

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021. 11. 30. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Felvettük.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.