[ELFOGADVA]Andres El Esteban jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 04. 20.
1
0
LV karakter
Andres El Esteban
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Andres>
Középső név:<El>
Keresztnév:<Esteban>
Születési hely és idő:<Tijuana,1991.05.15>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Spider St.N>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai,Mexikói>
Nem:

Férfi [x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<New Mexico Medical School, Albuquerque>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagykereskedelmi árukiszállító>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.01.12-2021.04.5>
Munkaköri leírás:
<Összekészített árut szállítottam boltokba,éttermekbe.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Kulturátlan munkaközösség, illetve lenéző magatartás miatt nyújtottam be a felmondásom.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Sellei Szabolcs>
Életkorod:<17>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Körübelül 4-5 éve. (Viszont recovery miatt új karakterem lett.) >

Mesélj magadról:
<Sziasztok! Sellei Szabolcs-nak hívnak Gépész technikusnak tanulok 11. évfolyamon vagyok jelenleg és jövőre érettségizek. Nagyon szeretem a labdarúgást és egyenlőre amatőr megyei szinten űzöm a sportágat. Heves megyében lakom. B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezek ez miatt az alapvető elsősegélyi és ellátási menetet tudom. Naponta 4-5 órát tudok aktív lenni ez edzési időpontokban 3 óra is lehet akár. >
Mesélj a karakteredről:
<Andres egy tőzsgyökeres Mexicói ember. Mindene a 1957 és 1984 közötti gyártmányú gépjárművek, és ezeket szereti egyedileg átalakítani szabadidejében. Szabad idejében általában saját design-t szokott tervezni különbféle öreg amerikai autókra. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<1 éve voltam itt mentős, de sajnos magánügyi dolgok miatt felkellet mondjak.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
< Egészségügyi RP-vel kapcsolatban vannak tapasztalataim körübelül 4-5 hónapot lehettem mentős Lv-n>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
< A régi emlékek és a változatos izgalmas Rp-k amik egy-egy kisebb esetből is ki tudnak sülni.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
< Algoflex, Algopirin, Buscoppan Forte>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Nyaki és Gerinc sérülés illetve artériás vérzés.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<1:megnézem a sérülés helyét és megkeresem hogy valójában, hol is található
2:egy ruha darabbal vagy egy közelembe eső tiszta steril kendőből 2db 3 szögletű "rongyot" készítek
3:A 3 szögletű anyaggal felkötöm a sérült karját a nyakába úgy,hogy a sérültől megkérdezem hogy fáj 4:e neki mert ha fáj lazábbra kell kössem
ezt törés esetén!>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.04.20.
Aláírás: Andres El Esteban
 
Utoljára szerkesztve:

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Andres El Esteban,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy próbát megér. Várunk egy rövid meghallgatásra Vasárnap(04.25.) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Kopy és smolen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.