[Elfogadva] Anderius Manning jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szabbb

Barangoló
2019. 09. 26.
89
648
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
< Anderius Manning >
Születési hely, idő:
< Las Venturas Medical Center, 1996. >
Telefonszám:
< 38761142988 >
Állampolgárság(ok):
< Amerikai állampolgár. >
Előző munkahelye:
< - >
Betöltött pozíció:
< - >
Mettől-meddig dolgozott ott:
< - >
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
< Szeretnék embereken segíteni, az előző munkahelyemen nem tudom megmutatni, hogy mire/mikre vagyok képes. Egy mondtadba foglalva életeket szeretnék menteni. .>
Milyen végzettséggel rendelkezik?
< Egyetemi végzettséggel rendelkezem. >

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
< Szabi >
Életkorod:
< 14. életévemet töltöm, Novemberben leszek 15 éves. >
Mesélj magadról pár mondatban:
<Mint ahogy leírtam a nevem Széles Szabolcs. 4 éves korom óta vagyok a videójátékok rabja, nap mint nap játszok. Nagyon sok sportot kipróbáltam életem során, ami úgy emlékezetes maradt számomra az a foci volt. 1 éven keresztül kézilabdáztam a TEMPO KSE csapatban, nem versenyszerűen. A jelenlegi helyzetben nem sportolok, egész nap csak játszok, kisebb szünetekkel. Anyukámmal, és nevelőapukámmal élek. Van egy öcsém és egy kutyám. Egy kertes házban élek a 18. kerületben Budapesten. Sokszor kijárok focizni haverokkal, de leginkább videójátékozni szoktam. Most felvételiztem gimmnáziumba is, ami eléggé meglátszott az aktivitásom terén. Mostmár nincsen ilyen problémám, bármikor tudok játszani. >
Mióta játszol az SGS szerverein?
<Körül-belül egy éve.>
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<
cscscscs.png
>

Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<
AxY6HJZ_-_Imgur.png
>

Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<
nQ206aY_-_Imgur.png
Az utolsó névváltásom tudom, hogy néger névnek indult, viszont nagyon megtetszett, ezért szeretném, ha megmaradna. Ezzel szeretnék jönni a frakcióba.
>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Szeretnék életeket menteni, tudom, hogy milyen érzés az amikor, telibe nekimegy valaki egy táblának, és amikor mentőst hív akkor nincsen aki segítsen neki. Szeretnék az a srác lenni aki mindenhol ott terem és segít, akin csak tud. IRL is közel áll hozzám az orvosi része a tudománynak. Szeretnék fogorvos lenni, ha nagy leszek. Azon is gondolkoztam, hogy mentős szeretnék lenni, de az szerintem nagyon piszkos munka lenne. Szerintem nem bírná a gyomrom, ezért szeretném itt a szerveren betölteni a mentős életemet. >
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
< Igen, voltam OMSZ-ben, V3-on. 2019. Decemberében voltam ott, pont a karácsonyi időszakban léptem be, és azt mondták, hogy egy jó ideig nem leszek előléptetve, mert, hogy mindenki tudjon pihenni a szünetben, és tanulóként álltam ott órákig várva kollégára. Nem tudtam menni, segíteni senkinek se, mert nem voltak fent sokan, aki meg fent volt az meg leader volt. Ezért inkább úgy döntöttem, hogy kilépek a frakcióból. >
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
< Egy kitartó férfit, akire mindig lehet számítani. Aki mindent megtesz, hogy törekedjen felfelé a ranglétrán. Aki minden egyes esetre kellő motivációval és erősséggel megy ki. Kollegáival tisztelettudóan bánik. Sok időt fordít a tanulásra, hogy minél több újjat tudjon mondani az embereknek, felnézzenek rá. >

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
< Törést rögzítjük, ha esetleg a sérültnek a lába tört el akkor hordágyra rásegítem, és beszállítom a kórházba, majd röntgenezem a sérült testrészt, ezután begipszelem. >
Vérzés típusok?
< Hajszáleres, vénás, artériás. >
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
< Kábító hatású gyógyszerek: Morfium, Codein, Fentanyl.
Nem kábító hatású gyógyszerek, esetleg fejfájásra, egyszerű fájdalom csillapításra: Paracetamol, Aspirin. >

Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
< A mentős a szolgálati járművével kimegy az esetre, esetleg ellátja ott a sérültet, vagy beszállítja a kórházba. Az orvos tud felírni gyógyszert, és tud műteni is, ha szükséges. >
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
< Defibrillátor: Újraélesztő eszköz, amivel a páciens szívritmusát lehet helyrehozni. Hordágy: Hogyha a páciens nem képes lábra állni, akkor ezt vehetjük igénybe, ahhoz, hogy a mentőskocsiba tegyük a sérültet, és beszállítsuk a kórházba. Pulsoximeter: Pulzus kimutatására alkalmas eszköz. >
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
<Teljes mértékben megfelelnék, teljesíteném a feladataimat.>
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
<Városon belül 50-60, városon kívűl 61, fixen. Viszonylag jó gépem van, SeeMTA-ra.>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
<Igen, elfogadom minden egyes pontját.>
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 043
LV karakter
Lexia Vasilievich
Megfelelő mennyiségű perc, semmi jail semmi ban ennyi idő alatt. A kérdésekre egész jó válaszokat adtál.
Támogatom!
 

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Elég kevés az LV-n eltöltött időd, de nagyon jól összeraktad ezt a lapot, látszik fordítottál rá időt.
Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: szabbb

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
823
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Anderius Manning ,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Keress fel minket holnap (csütörtökön) 17.00-kor kórháznál.

Lisa Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Azure és szabbb
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.