[Elfogadva] Alonso Kniff jelentkezése [Helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

T1ss

Barangoló
Támogató
2019. 02. 22.
123
220
LV karakter
💎Dante Yekini 💎
g6ihL4y.png

Teljes neve:
< Alonso Kniff >

Születési helye, ideje:
< Los Santos 1997.10.14 >

Édesanyja lánykori neve:
< Sofia Clark >

Jelenlegi lakcíme:
< nincs >

Hány éve él a városban?:
< 2 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Egy megértő és összetartó csapatra vágyom.Szeretnék az embereknek segíteni úgy ahogy apám is tette Los Santosban ahol születtem, hihetetlen volt látni az emberek arcán azt az örömöt amikor meg lett javítva az a jármű amiért évekig gyűjtöttek , spóroltak hogy megvehessék.Egyaránt a csapatot is segíteni szeretném és erősíteni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< A nyarakat nem bulizással és ivással töltöttem el mint más fiatal. Apám cégénél voltam és figyelmesen néztem ahogyan dolgozik , szereli a különböző értékű járműveket. Sokat segítettem neki és tanultam tőle , szerelőnek tanultam és bizonyítani szeretnék édesapámnak, hogy a tudás nem vész kárba. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Iskolai gyakorlaton és édesapámmal dolgoztam nagyon sokat. Cégnél még nem dolgoztam ez lenne az első alkalmam, a nagy esély. >

Előző munkahelye(i):
< Egy városi étteremben voltam alkalmi munkában pincér >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Alonso Kniff >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 9187 >

Eddigi frakcióid:
< LV-n csak mentős voltam nagyon régen. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Több mint 4 éve rpzem. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretném értelmesen eltölteni a játékidőmet értelmes és jó hangulatú, határozott csapatban. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szeretek az embereknek segíteni és így egyszerre két felé is tudnék segíteni , az ügyfeleknek és a munkatársaimnak is. Vidám fiatal srác vagyok, a munkától nem félek , sok időt töltök el a szerveren. Bizonyítani szeretnék magamnak és nektek is ha megkapom a lehetőséget és felvesztek a frakcióba. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/FXVwdpZ >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/0EFhMSr >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/0EFhMSr >

Voltál-e már szerelő?:
< Nagyon régen egy másik szerveren. >

Mennyi idős vagy?:
< 21 éves. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< A recovery előtt játszottam elég sokat , nem rég tértem vissza a Las Venturas szerverére. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-6 órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Mindkét időintervallumban egyaránt. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2 >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Zsoltnak hívnak , 2000 Őszén Október 14.-én láttam meg a napvilágot. Szerettem a vígjátékokat, csak olyan dolgokat veszek komolyan amit kell, hisz a élet egyszer véget ér.Imádok gépezni , ha tehetném csak ezt csinálnám egésznap. De nem tehetem mert dolgozom. Pincér vagyok egy szállodában. Elég sok nyelven tudok beszélni és imádok nyaralni,utazni. >
 

Kikapcsoljam

Thawne
2019. 05. 17.
440
1 206
V4 karakter
Nazar Altan
LV karakter
Aiden Reed
Helló. A lapod igényes lett, és nem össze csapott. Van egy friss jailed, de remélem nem lesz gond. Támogatom a lapodat, sok sikert!
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Szia! Te sem engedted el magad válaszolás terén. Tartózkodom veled kapcsolatban.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 192
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.06.15. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép tartalmas lap.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: mate7oo és CostaLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.