[Elfogadva] Alice Kenway jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Only

Újonc
2023. 04. 25.
7
6
LV karakter
Alice Kenway
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Alice Kenway >

Születési helye, ideje:
< 15/01/2000-Las Venturas Hospital >

Édesanyja lánykori neve:
< Charlotte Bates >

Jelenlegi lakcíme:
< Prickle Pine ,Briant St,07 >

Hány éve él a városban?:
< Születésem óta. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretnék iskola után egy stabil,jól működő helyen munkát találni,ahol tovább fejleszthetem szakmai tudásom. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Úgy érzem hogy megfelelő végzettségem van a szakmához,amit igyekszek minél tökéletesebben csinálni,emellett elhívatott vagyok és rengeteg időt fordítanék a munkámra.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
<Hobbyként foglalkoztam vele,illetve iskolába gyakorlat alatt.>

Előző munkahelye(i):
< Még nem volt frissen szabadultam az iskolából. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Alice Kenway >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 10509 >

Eddigi frakcióid:
< Még nem voltam itt frakcióba >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< 2016 óta. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy aktív csapat tagja lenni,több embert megismerni és rpzni velük. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Barátságos ,társaság kedvelő embernek tartom magam ,szeretek minél több új dolgot kipróbálni és megismerni amit hosszútávon tudok majd folytatni,emellet nagyon jó csapatjátékos vagyok,rendkívül kitartó és türelmes vagyok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Máshol már igen. >

Mennyi idős vagy?:
< 21 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Játszottam recovery elött is,és most 2022be regisztráltam újra. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen,rendszeresen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen,rendszeresen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Azokon a napokon mikor dolgozom 1-2 óra este,szabadnapjaimon minimum 4-5 órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Főként délután és este felé. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. opciót >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok,Daninak hívnak 21 éves vagyok.Jelenleg szakácsként dolgozok hetente változó beosztással ami 3/4 munkanapra oszlik le.Ez annyit jelent hogy azokon a napokon mikor dolgozok csak este 11 körül tudok feljönni 1-2 órára viszont szabadnapjaimon egész nap ráérek.Szabadidőmben amikor játszani ülök le akkor FPS Shooting játékokkal játszom illetve az MTA-val. 2016ba regisztráltam és kezdtem el játszani MTA-val még V3-on azóta több kihagyással és több szerver kipróbálásával jutottam el most ide. Azt gondolom hogy kellően nyitott vagyok azért hogy csatlakozni tudjak emellett igyekszem mindenhez pozitívan állni. Nehezen adom fel a dolgokat és igyekszek mindent precízen teljesíteni.Előnyömnek gondolom még őszinteségem,megfontolói képességem, ha valakinek a véleményemre van szüksége inkább mondom el azt ami esetleg nem tetszene neki minthogy egy hazugságban éljen,emellett inkább 2x gondolom meg azt amit cselekszek annak érdekében hogy mindig tudjam mire készülhetek,rendkívül türelmes vagyok ,igyekszek azoknak segíteni akik rászorulnak és képesek azt befogadni.Negatív dolgoknak pedig azt hoznám fel hogy nem szeretem a buta embereket,illetve ha valaki válaszra se méltat. >
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 211
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TS meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: Only
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.