[Elfogadva] Albert Davidson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 05. 07.
23
11
LV karakter
Albert Kaufmann

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Albert
Középső név: -
Keresztnév: Davidson
Születési hely és idő: Las Venturas 1997.01.13.
Anyja leánykori neve: Maria Davidson

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761138183
E-mail cím: Albdav@gmail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Itt szeretném kamatoztatni az eddig megszerzett tapasztalatimat, És szeretnék csapatba dolgozni


Miért pont önt vegyük fel?
Mivel én szerintem szorgalmas vagyok és remekül tudok csapatban dolgozni úgy mint az elmúlt 3-4 évben


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Jó dolog az együttműködés, mert kinek ez kinek amaz az erőssége, és ha ezeket sikerül összehangoljuk akkor eredményes lesz a munka. ,Szerintem csapatba ha összedolgozunk akkor gyorsabban végezhetünk a munkánkkal. A csapat munka jó mivel szerintem egyedül unalmas lehet dolgozni. A kollégákat közelebb hozza egymáshoz. Segit egy jó csapat kiépítéséhez.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Ezúton szeretnék jelentkezni a Lasventurasi Taxihoz mint Taxisofőr. Már lassan 3 éve magán Sofőrként keresem a pénzem és farmerkódok mint magánvállalkozó. 4 éve fejeztem be a szakiskolát mint személyszállitó . Jelenleg a farmerkordásból és a Magánfuvarozásból keresem a pénzem ezért is szeretnék önöknél dolgozni mint Taxisofőr .Szeretnék egy jó csapatba bekerülni ahol mindenki kedves és befogadó.Eddig sok embernek segítettem szerintem azzal hogy elvittem a törött autójukat a szerelőtelepre megszereltetni .Remélem bekerülök az önök csapatába és szeretném elnyerni az önök bizalmát. Sajnos a régi munkahelyemen elég kevés pénzt kerestem.A régi csapatba a főnököm nem volt kedves és megértő sőt nagyon is bunkó volt velem is és mint kollégáimmal egyaránt a régi fuvarozó cégbe ahol csak 1 évet voltam mostanáig . Ebbe a csapatba viszont mindent megteszek azért hogy mindenkinek el tudjam nyerni a bizalmát.Szeretek emberekkel dolgozni. Szeretnék még több tapasztalatot szerezni vezetésbe és csapatmunkába egyaránt mert amit mondtam szeretek emberekkel dolgozni ,jóban lenni ,és a kollégáimnak segíteni Az emberekkel eddig is sokat foglalkoztattam és ezért is szeretnék önökhöz jelentkezni. Közép gazdag családból származok és ezért is megtanultam mi az a munka.Szorgalmas vagyok és fegyelmezett . Az Ügyfelekkel is szeretek(nék) beszélgetni ha ők is vevők rá .

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Köszegi Dávid a valódi nevem.


Hány éves vagy?
21

Hány játszott perced van?
13203


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/lo115jb ahogy látszik egyszer sem voltam bannolva


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem,ez lenne az első ha ide felvennének


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Nem voltam még frakcióba ezen a szerveren


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Büszke vagyok az autó gyűjteményre és az rp tudásomra is .


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4 órát is akár tudnék fent aktívan lenni


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Mert én is mint sokan mások szeretnék egy remek közösséghez tartozni,Szorgalmas vagyok.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Köszegi Dávidnak hívnak a való életben is. 21. életévembe vagyok. Jelenleg Németországba élek Hessen tartományában 1 kisebb településen. Lassan 7 éve költöztem ki ide Németországba a családommal . Pécsen születem egy belvárosi szülészeten. Itthon a háztartásba sokat segítek ebbe beletartozik a ház körüli dolgok is. Van 1 testvérem aki 15 éves és 8 osztályos(itt máshogy vannak az osztályok). Ezen a nyáron szeretném a kresz és sofőri jogosítványomat megszerezni mivel a tömegközlekedést nem annyira szeretem. Sokat gépezek és játszok hétköznap és hétvégén egyaránt . Ebben az évben szeretnék egy 3 éves szak iskolát elkezdeni eladói szakon. Jelenleg árufeltöltő vagyok egy közepes méretű szupermarketben . A bizonyítványom az 3 -as átlag lett. Anyám Idösotthonba dolgozik, apám pedig postás. Kedvenc játékom jelenleg a Far cry 5 és a Rocket laguage .Frankfurtba dolgozok mivel a közelembe csak ott volt olyan munka amit én kedvelek. Szeretek híreket olvasni ,nézni és halhatni mivel szeretem ha tudom hogy mi történik a világba nap mint nap. Én 6.-os voltam amikor ide németbe költöztünk. Van egy 8 éves Pakinese kutyám akit hugónak hívnak




Aláírás: Albert Davidson

Kelt.: 2021.02.22]
 

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Heló!
Elolvastam a jelentkezési lapodat, mindenhol szép bő válaszokat adtál meg, ami tetszik, még szerencsére egyetlen adminjailed sincsen, valamint 13.000 játszott perced van, ami megfelelőnek nevezhető. Nem találtam semmi kivetnivalót a te lapodban, sok sikert kívánok!
 
  • Tetszik
Reactions: StreetMan

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021.02.28. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés:Korrekt lap, TS-en meglátjuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.