[Elfogadva] Aiden Wright

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

makszi

Lelkes fórumhasználó
2020. 06. 22.
387
814
Erdély
V4 karakter
Bruno Crane
LV karakter
Connor Graves

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Wright
Középső név: -
Keresztnév: Aiden
Születési hely és idő: 1997.05.17
Anyja leánykori neve: Mrs. Elizabeth Martons

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761112810
E-mail cím: aiden.wright@las-mail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Eléggé jó a vezetéstechnikám, biztonságosan, pontosan vezetek. E mellett kellően kedvesen beszélgetek polgártársaimmal, nyugodt ember vagyok. Nagyon szeretek segíteni a segítségre szorultakon, ezért is jelentkezek ide. És mivel az előző munkahelyem is személyszállítás volt, így gondolom, ez sem fog nekem gondot okozni.

Miért pont önt vegyük fel?
Könnyen illeszkedek be egy új csapatba, előző munkahelyemen is nagyon jó csapatot alakítottunk kollégáimmal. Nagyon szeretném megismerni az itteni csapatot is, illetve közéjük tartozni. Amint említettem elég biztonságosan vezetek, így A-ból B-be könnyedén, és biztonságosan elszállítanám az utazni vágyó ügyfeleket.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Véleményem szerint a csapatmunka fontos, de van benne egy kevés negatívum, illetve pozitívum is. A negatívum szerintem az, hogy minden ember másként gondolkodik, így egy kicsit megnehezítheti a közös munkát. A pozitívuma az, hogy egy adott munkát sokkal, sokkal gyorsabban, egyszerűbben is meglehet oldani. Véleményem szerint úgy kell megfelelően csapatmunkában dolgozni, hogy mindenki ötletét, gondolkodásmódját megkell hallgatni, és végül közösnevezőre jutni. Ez ha teljesül, akkor onnantól gyerekjáték a dolog, pikk pakk meglehet oldani a dolgot.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: Természetesen elfogadom, be fogom tartani a szabályzat minden pontját.
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: Elfogadom.
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt Las Venturas Taxi, Aiden Wright vagyok, lelkes rajongója a Las Venturas Taxi csapatának. A tegnapi napon cirkáltam a városban, állás nélkül, gondolkodtam, hogy mit kellene kezdenem magammal. Pont szemem elé szökött az önök hirdetésük. Véleményem szerint az önök csapatuk egy megbízható, kedves, és biztonságos személyszállító szervezet. A múltban mindig olyan munkahelyeim voltak, ahol az ügyfél volt az első. Így éppen elegendő tapasztalatot szereztem, hogy hogyan miként kell bánni az ügyféllel. Nekem mindig az ügyfél igényei az első, legyen az a zene, hőmérséklet, sebesség, ahogy az ügyfél kívánja én ahhoz kell alkalmazkodnom. Ha sikerülne a jelentkezésem, az nagy előrelépés lenne számomra, mivel lenne végre egy stabil munkahelyem. Van pár tervem a céggel, a jövőre nézve, amennyiben sikeres tagfelvételt nyerek. Nagyon reménykedem, hogy a terveimet megvalósíthatom, addig is kellemes napot, köszönöm ha elolvasásra került a levelem.

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):
k-p-2021-08-26-170643.png




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Pallósi Ádám.


Hány éves vagy?
14. életévemet töltöttem.


Hány játszott perced van?
Lassan 38,000+


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Opera-Pillanatfelv-tel-2021-08-26-173010-lv-see-game-com.png

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Opera-Pillanatfelv-tel-2021-08-26-172822-lv-see-game-com.png

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Opera-Pillanatfelv-tel-2021-08-26-173041-lv-see-game-com.png

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Egyszer voltam a Redline Auto Service-ben.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Hát, akkor még nem a Las Venturas volt a "fő" szerver számomra, így ellazsáltam, és végül kirugtak belőle. Most így visszagondolva, eléggé helytelenül cselekedtem, nem tenném még egyszer ugyanezt.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A tapasztalatomra, amiket összeszedtem, illetve a megismert emberekre. Van egy kisebb vagyonom is, de még sok kell oda, hogy elérjem a célomat, ami egy autóflotta lenne.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Mivel hamarosan megkezdődik az iskola, így naponta 3 órát tudnék, hétvégente lehet ha többet.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: Rendelkezem, mindkettővel.

Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nem tartom magam jobbnak senkinél, egyszerűen csak szerintem az elém kitett feladatokat eltudnám végezni, illetve jól betudnék illeszkedni egy jó csapatba.


Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Ádám vagyok, 14. életévemet töltöttem nem régen. Erdélyben élek, szeretem a természetet, az állatokat. Nagyon sok időt töltök a természetben, a frisslevegőn. Szeretek bicklizni, rollerezni. Van egy kiskutyám, akivel szintén nagyon sok időt töltök nap mint nap. Persze én is mint más, nap mint nap több időt töltök a számítógép előtt, legtöbbször a SeeMTA szerverein játszom. Nem olyan régen ismertem meg a SeeMTA-t, viszont mióta tudom hogy létezik e csodás játék, napi szinten játszok vele. Elég komolyan tudom venni a játékot, beleélem magam különböző roleplay szituációkba. Persze nem vagyok komoly ember, humoros vagyok, szeretek viccelődni, persze van határ nálam is. Mielőtt valamit kimondanék, kétszer is meggondolom, hogy megéri-e, avagy sem. Igazából szerintem mindent elmondtam magamról amit szükségesnek találok. Köszönöm az időt, amelyet a lapom elolvasására fordítottál. Legyen szép napod!




Aláírás: Aiden Wright

Kelt.: 2021/08/26]
 
Utoljára szerkesztve:

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021. 08. 29. 15:30 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Egy próbát megért.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.