[Elfogadva]Aiden Carter jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

C0N3Y

Zöldfülű
2019. 05. 30.
214
176
📍
V4 karakter
Floriano De Pagnotto
LV karakter
Dexter Owens

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Carter
Középső név: ---
Keresztnév: Aiden
Születési hely és idő: 1963.04.05 Nevada, Las venturas
Anyja leánykori neve: Maria Carter

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761112051
E-mail cím: AidenC@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Egyrészt szeretem az autókat és vezetni őket, másrészt emberbarát vagyok és szeretek ismerkedni más emberekkel, hosszasan lehet velem beszélgetni. Csapat ember vagyok ha bármi segítséget kérnek tőlem akkor rögtön megyek és segítek amiben csak tudok.

Miért pont önt vegyük fel?
Jó vagyok a csapatmunkában, gyorsan,pontosan biztonságosan kiérek a cimekhez.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Egy jó csapatmunkához szükséges,hogy mindenki tudjon együttműködni ez ahhoz fontos ,hogy hatékonyan és gond mentessen tudjanak együtt dolgozni. Ezek mellet fontos,hogy mindenki tudja az alapszabályokat ha nem tudják akkor mindig történni fog egy szabályszegés. Fontos,hogy következménye mindig legyen mindennek ha nincs akkor nem fogják/Fogjuk egymás komolyan venni. Fontos még,hogy Mindig legyen elkötelezettség egy sikeres csapat erre épül fel.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Beni-nek hivnak.

Hány éves vagy?
16. életévem taposom.

Hány játszott perced van?
180796 percem van ebben a pillanatban.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Voltam, igen. Redline Autó Service, Italian Criminals, Orosz maffia, Las Venturas Medical Services (LVMS)

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Idő hiánya/rossz közösség.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A 60 as szintemre, régi amerikai autó gyüjteményemre, nagyon sok RP.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Átlagosan naponta másfél vagy 2 óra. Napoktól függő.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Jobb senkinél nem vagyok, hiszen mindenki másban jó, viszont a pályát kivülről ismerem, vezetési képességem a taxihoz méltó szerintem.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Úgyan úgy mint a fentiek, Beninek hivnak, teljes nevemen Bartis Benjamin, és 16 éves vagyok. Egy kisebb városban élek Pest megyében édesanyámal, ikertestvérem és bátyámmal. Budapesten tanulok távközlés és rendszergazda szakon a 9. kerületben. Minden nap más időkben érek haza, igy más időpontokban tudok a szerveren időt tölteni, de a fenti adatok szerint minden nep minimum annyi időt tudok a frakcióra forditani. Nagyon szeretek csapatban dolgozni, és ahogy hallotam itt a csapatmunka nagyon jó, és szeretnék én is ennek a csapatnak a része lenni. Magát a roleplay szervereket ezzel a szerverrel kezdtem, még 2018.4-hójában, amikor megkaptam ezt a gépemet. Azóta voltak kihagyások bőven és másik szervereken is játszottam egy időben páhuzamosan. Már egy jó ideje nem volt kihagyásom és most elhatározattan játszom minden nap a szerveren.





Aláírás: Aiden Carter



Kelt.: 2021.10.30
 
Utoljára szerkesztve:

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Szia!

Átolvastam a lapodat. Szerintem egész szép lapot írtál, viszont a motivációs levélen bővíthetnél még, mert elég rövid lett. UCP-d szerintem nem annyira vészes, viszonylag régebbi jailek vannak. Bár én azt a kitiltást nem nagyon értem, hogy mégis hogyan szedted össze főleg ennyi perccel.

Bővítésig tartózkodom*, sok sikert a továbbiakban!

*Támogatom
jelentkezésedet
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: itay

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 294
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Szia!

Na ez egy korrekt lap! Oké van az a kitiltás ami nekem szemet szúr, de az se mostanában volt.
Támogatom a jelentkezésed!
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopőntja: 2021.11. 07. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Számomra kérdéses, hogy a recovery óta a 4 jailt mennyi perc mellé sikerült produkálni, de egy lehetőséget kapsz, mert amúgy rendben volt a lap.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.