[Elfogadva] Ahmed Santos Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

arongalantai

Újonc
2022. 06. 01.
50
11
V4 karakter
John Braylen
LV karakter
Ahmed Santos
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Ahmed Santos >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1981.02.27 >

Édesanyja lánykori neve:
< Lina Wish >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Motel 3 >

Hány éve él a városban?:
< 42 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék itt dolgozni, mert szeretek járművekkel foglalkozni. Kiskori álmom, hogy autók közelében helyezkedjek el munkám során. Értek az autók felépítéséhez, Autószerelő végzettségem van. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Autószerelői végzettségem miatt úgy gondolom, hogy teljesen megfelelő lennék a pozíció betöltésére. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Medical Services >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Ahmed Santos >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 5940 >

Eddigi frakcióid:
< LVMS >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Több mint 5 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretek az autókkal foglalkozni. Sokat tudnék aktív lenni a frakcióban. Autószerelőnek tanulok, és a karakteremet is egy olyan ember köré építem aki valóban autószerelő szeretne lenni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Kedves, türelmes embernek tartom magam. Munkámat precízen, gyorsan elvégzem. Minden feladatomat úgy végzem el hogy az megfelelő legyen a lakosok, a vezetőség számára. Szeretek segíteni az embereken, bármiről is legyen szó. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1-1,5 éve. Most kezdem el újra aktívan. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 órát. Hétvégente többet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Áronnak hívnak így is szeretem ha szólítanak. Budapesten élek. Hobbim a számítógépes játékok játszása. Apukámmal és kutyámmal élek. Sokat tudok aktív lenni a szerveren hétköznap a sok szabadidőmnek köszönhetően. Kedves, gyors embernek tartom magam. Nagyon szeretek másokon segíteni. Köszönöm, hogy megtekintettétek a lapomat. >
 
Utoljára szerkesztve:

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
327
309
22
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Cső. 1-2 helyre keveslem a válaszod, viszont amit eddig beleírtál azokba belekötni valóm nincs. Sajnos a bemutatkozás részből nem derül ki, hogy hogyan szólíthatunk téged. Jelenleg kettős érzésem van, kicsit én még dolgoznék rajta.
 

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
19
LV karakter
Jack Qwanter
Cső, sokat gondolkoztam azon, hogy mit írjak és arra jutottam, hogy NEM TÁMOGATOM!
Az indok az az, hogy kevés a perced. meg ahogyan elnéztem LVMS-be voltál valami sokáig szóval nem látok rá garanciát, hogy itt is sokáig legyél bent és ne lépjél ki.
Edit: A válaszodat figyelembe véve továbbra is keveslem a perceidet, viszont amondó vagyok, hogy egy esélyt megérdemelsz főleg ha 3-4 órát fent leszel. TÁMOGATOM
 
Utoljára szerkesztve:

arongalantai

Újonc
2022. 06. 01.
50
11
V4 karakter
John Braylen
LV karakter
Ahmed Santos
Cső, sokat gondolkoztam azon, hogy mit írjak és arra jutottam, hogy NEM TÁMOGATOM!
Az indok az az, hogy kevés a perced meg ahogyan elnéztem LVMS-be voltál valami sokáig szóval nem látok rá garanciát, hogy itt is sokáig legyél bent és ne lépjél ki.
Családi okok miatt kellett távoznom a frakcióból. Ezek a problémák már nem állnak fent, úgyhogy tudnék sokat lenni a frakcióban.
 

Arpyy

Zöldfülű
2020. 09. 27.
158
169
🤫
V4 karakter
Hector Donovan 🇺🇸
LV karakter
Marcos Francisco 🇪🇸
V2 karakter
❌
Csáó! Szerintem rövid, de lényegretörő lett a lapod. Játszott perceid kicsit kevesek, de hátha tudsz csiszolni majd rajta! Támogatom.
 

arongalantai

Újonc
2022. 06. 01.
50
11
V4 karakter
John Braylen
LV karakter
Ahmed Santos
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás @Felipe
Cső. 1-2 helyre keveslem a válaszod, viszont amit eddig beleírtál azokba belekötni valóm nincs. Sajnos a bemutatkozás részből nem derül ki, hogy hogyan szólíthatunk téged. Jelenleg kettős érzésem van, kicsit én még dolgoznék rajta.
Szia! Neharagudj, hogy csak most válaszolok. Igyekeztem egy rövidebben összeszedett, de tömör lapot írni. Bemutatkozást javítottam. Kíváncsi lennék a véleményedre újra.
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Ez sem valami terjedelmes lap, de azért egy esélyt neked is adnék.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: arongalantai

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 191
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.03.30. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: arongalantai
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.